PDA

צפייה בגרסה מלאה : רובוט ניקוי לבית - המלצות מבעלי ניסיון...

אייל
08-10-12, 19:24
הפור נפל, לגברת נמאס מהעוזרת שמנקה רק מה שרואים והוחלט שאולי נשדרג למשהו חשמלי יותר ומקטר פחות...
ברור לי שזה לא שוטף ורק שואב אבק.

נתוני פתיחה:
בית במושב, לכלוך מגיע מבחוץ, יש קמין ואני חסר זהירות כך שאפר וחתיכות עץ תמיד נופלים על הרצפה.
אין לי כוונה לקנות ב-ebay ואין לי חבר שחוזר מארה"ב ויכול להביא במזוודה.

מה יש בשוק? כמה עולה? מה לא לגעת? פיצ'רים?

תודה רבה.

ishc
08-10-12, 19:29
דירת 61 מ״ר, כלבה ושני חתולים. איי רומבה דגם פט 531 או שקר כלשהוא עובד מצויין, מאוד מאוד מרוצים.

eysham
08-10-12, 19:36
רק IROBOT
כל השאר זה רק חיקוי ( אם תרצה... ע"ע טויוטה, לנדרובר וכו', שלכולם קוראים ג'יפ...)

אצלנו ROOMBA 560
חוץ מסוללה שהוחלפה עובד כמו שעון כבר 3 שנים.

מעבר לזה שיש להם יבואן רציני שעומד מאחורי המוצרים שלהם.

איל

motorica.net
08-10-12, 19:39
מצטרף להמלצות, לנו יש רומבה 770.

משהא
08-10-12, 20:25
לי יש ניטו ומרוצים מכל רגע עולה 2900

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

meir alony
08-10-12, 21:03
לי יש malka 1955

רמי גלבוע
08-10-12, 22:44
אתה (או כל חבר אחר) מוזמן לקנות את שלי, DeeBot משומש, לא ראה שטח, ניקה שלוש-ארבע פעמים דירה קטנה בתל אביב. עובד היטב, אבל אנחנו לא מפעילים אותו בכלל. 500 שקל עבור הרובוט, 'שער' אלקטרוני, מברשת רזרבית וכיו"ב. למיטב זכרוני, עדיין באחריות לכחצי שנה.

רמי גלבוע
08-10-12, 22:45
רמי גלבוע 0544-521519

tooshey
09-10-12, 04:30
הדבר הזה מיועד לבית אמריקאי של איזו עקרת בית עשירה ומשועממת.
בית ישראלי במושב, עם חול מבחוץ, כלבים וילדים צריך מטאטא כביש מוטורי, לא רובוט קטנטן.

מנסיון של מעל שנה עם רומבה.
פתחתי אותו כבר מספר פעמים לשיפוץ, מעבר לנקיונות הרגילים שצריך לעשות לו.

בקיצור, תן למנקה עוד 20 שח לביקור ותחסוך מעצמך התעסקות עם עוד מכשיר חשמלי מיותר.

בברכה,טושי

boaz avrahami
09-10-12, 08:32
רק
Faradiss
דגם
Fatma 200
חפש את הדגם הפחות מילל.

landY
09-10-12, 12:05
רק iRobot מהדגמים המתקדמים.
אם יש לך בעלי חיים בבית (לא, תינוק זה לא נחשב) השיער יעשה לרובוט רק רע, וגם לזה יש פתרונות.

אם בא לך לחסוך, לך על הדגם הזה:
65241

פהושם
09-10-12, 14:05
לנו יש את שני הרובוטים (גם השואב IRoomba וגם השוטף IScooba).
באופן כללי, השואב עושה עבודה טובה (יש לנו כלבה בבית שמשירה לא מעט שיער). השוטף כבר הופך את זה למצויין.
מאוד נעים לי שהרצפה שמתחת למיטות נשאבת ונשטפת על בסיס קבוע (מקור לאלרגיות...).

הרובוטים בנויים היטב כך שדיי קל לטפל בהם בעצמך והחלקים זמינים בקלות באיביי.

האלגוריתמיקה של הניווט של הרובוטים אינה מושלמת ויש צורות מסויימות של בתים שהם עובדים בהם פחות טוב.
(לדוגמא, אצלי בבית, יש חדר אחד שבו הרובוטים לא מוכנים להיכנס מיוזמתם - האלגוריתם ניווט שלהם פשוט לא מצליח להגיע לשם. אז אני פשוט מפעיל אותם מאותו החדר....).

כמו כן, בחללים גדולים (80 מ"ר ומעלה) הרובוט לא באמת ינקה 100% מהשטח בכל הפעלה (בניגוד למנקה), אבל, אם אתה מפעיל אותו על בסיס קבוע, אז בסה"כ הבית יותר נקי מאשר מנקה שמנקה 100% מהשטח פעם בשבוע.

נמרוד
10-10-12, 09:21
אייל יש לנו אחד כזה (לא מותג) שקיבלנו מתנה ועומד כקישוט בעמדת הטעינה שלו מי יודע כמה זמן (במקרה שלנו: בית גדול+ילדים+מושב+אבק+בוץ+כלבה+חתולה+רובוט = לא עובד).

אתה מוזמן להשאיל לנסיון ואולי אצלך זה כן יהיה אפקטיבי.

motorica.net
10-10-12, 09:38
אין מה להשוות רובוט כזה ממותג לבין צעצועים סיניים.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

מוני אורבך
10-10-12, 10:07
מהנסיון שלי ושל חברים עובד מצוין אבל !!!

1. יש הרבה חיקויים זולים. הם לא שווים את הקופסה שבה הם ארוזים...
2. זה שיש לך רובוט לא אומר שאתה יכול לעשות ככול העולה על רוחך ועדין לצפות לבית נקי.
אם אתה נכנס לבית עם נעלים מלאות בוץ ולכלוך ומצפה שהרובוט ינקה אחריך - שכח מזה.
3. לעומת זאת ללכלוכים קטנים == אבק, שערות (חיות או בני אדם) פירורים הוא מעולה, והכי חשוב מנקה גם מתחת למיטות
4. ללא שום תכנון מסלול מראש רובוט אחד יכול לנקות עד 60 מטר רבוע. עם קצת תכנון והתערבות אנושית בתהליך ניתן להרחיב בקלות ל 100.

סיכום: רומבה הוא לא פתרון קסמים אבל הוא בהחלט יעיל מאוד, בתנאי שאתה מודע לחסרונות. מבחינת אמינות, מאוד אמין.

חנן-ג'יפולוג
10-10-12, 12:02
יש לנו רומבה, כזה שמיועד לבית עם חיות, כבר מעל לשנה. המכשיר מעולה, ללא מילה אחת רעה לומר עליו. הדבר היחיד שמבעס זה שהוא לא מסתדר עם שרוכים וזה אומר שצריך לאסוף נעליים לפני שהוא עובד.

Neilman
10-10-12, 12:42
לפי מה שקראתי הניטו עדיף על האיירובוט. הניטו סורק את החדר לפני שהוא מתחיל לפעול ואז עובר בצורה של מעין שתי וערב על החדר וככה לא מפספס אף חלק, לעומת האיירובוט שמכסה את החדר בצורה די רנדומלית ולכן לעיתים מפספס קטעים מסויימים. כמו כן הניטו יודע לחזור למטען שלו אם הוא רואה שהוא הולך להיגמר ואז אחרי ההטענה לחזור לנקודה ממנה הוא הפסיק.... לא יודע כמה זה קריטי לבתים בגודל ממוצע, אבל רק שתדע....
אני אומר שוב, זה רק מקריאה, לא היה לי אף פעם רובוט שואב משום סוג, אבל חשבתי פעם לקנות אחד וזה מה שקראתי... חיסרון אחד של הניטו, במיוחד מצד האישה, הוא שהוא הרבה פחות יפה ו"סקסי" מהאיירובוט...

Saar
10-10-12, 12:49
יש לנו רומבה 560. מלה אחת, מעולה.
שווה כל שקל.
סער
(בית קרקע עם שני ילדים והרבה חתולים)

Neilman
10-10-12, 12:53
קצת חומר לקריאה:
www.themarker.com/consumer/1.1646481

ishc
10-10-12, 14:38
אייל, שווה לבדוק ביד 2, חבר עכשיו קנה איירובוט של רומבה, דגם פט (לבעלי חיות מחמד ובדיוק כמו שיש לי) בחצי מחיר למכשיר די חדש (בן חצי שנה)

erezgur
10-10-12, 19:06
IROBOT 780 - רק שבחים. הסריקה אמנם נראת רנדומלית (לפחות לא הצלחתי להבין את צורת בחירת המסלול) אבל תוכנית המפעילה אותו כל יום לפנה"צ (לא ישנים, הילדים בבי"ס וכו') מביאה תוצאות מצויינות והביית תמיד נקי.

ארז גור

ibinder
10-10-12, 21:18
IROBOT 770 עם זוג חתולים...
פשוט תענוג.

כול יום ניקוי, כשעה לפני שאנחנו מגיעים מהעבודה... הבית מצוחצח.

עידן

sherifon
20-10-12, 22:48
לא היה לי IROBOT אבל יש לי NEATO ניטו .
כמעט במשך שנה , הוא נקנה בארץ ,מסתבר שיש לו יבואן רשמי ,באיזור רשל"צ, הוא מגיע עם 3 שנות אחריות מלאות , נקנה ב 2800 במזומן .
אחרי המון מחקר ברשת ואחרי מספר סרטונים ב YOU TUBE בהם ניתן לראות את ההבדל בין שני המוצרים שציינתי החלטתילרכוש את הניטו .
האמת לא מאכזב , פשוט גאוני ,מרוצה מאוד , עשוי גם בצורה כזו שקל מאוד לתחזק אותו ולנקותו מעת לעת .
בנוגע לאלגוריתם הניקוי , זה באמת כבר משהוא אחר , הוא סורק את הבית ולא חוזר על קטע שניקה כבר , יעיל מאוד ולכן לא נידרשת טעינה נוספת עבור אותו סשן .
הרובוט יודע לחלץ עצמו באופן חלקי ממכשולים ע"י כך שגלגליו כאילו מרימים אותו אם הוא למשל נתקע בין הניאגרה לקיר .
ביקצור יש לו עוד המון תכונות מצוינות לדעתי המוצר הממולץ .
על סיני לא הייתי מבזבז את השקלים .
אגב ,
יש לנו כלבה והוא מתמודד מצויין עם השערות שלה .
חסרון , אין לו מברשות צד -עבור פינות , אך אם מתזמנים אותו לפעם ביום או יומיים האבק לא מצטבר בפאנלים ...

אם חשובה לך האחריות , יש יבואן בארץ , אם לא אז ברור שיבוא עדיף (שים לב למתח או רכוש שנאי מתאים- לא זול בארץ ) .
כרגע ללא בעיות אמינות , טפו טפו טפו .

אין לי קשר עסקי למוצר , סתם לקוח מרוצה.

lalidor
31-10-12, 17:34
יש לי רובוט בבית ואני די מאוכזבת ממנו,
הכל תלוי בגודל הבית...
אני הכי ממליצה על חברת ניקיון שקר כלשהו בע"מ

הם היו הפתרון הכי טוב לבלאגן שעשיתי:D

משהא
30-01-13, 19:34
לי יש ניטו
פשוט מדהים
ממליץ בחום

500 מעפ"ש
30-01-13, 19:41
יש לנו רומבה 770.
גם כשאתה חושב שהבית שלך נקי, הוא חוזר עם מיכל מלא כל שעה.
מבסוטים מאד.

Lidor Shtruzer
30-01-13, 20:16
האלגוריתמיקה של הניווט של הרובוטים אינה מושלמת ויש צורות מסויימות של בתים שהם עובדים בהם פחות טוב.
(לדוגמא, אצלי בבית, יש חדר אחד שבו הרובוטים לא מוכנים להיכנס מיוזמתם - האלגוריתם ניווט שלהם פשוט לא מצליח להגיע לשם. אז אני פשוט מפעיל אותם מאותו החדר....).

כמו כן, בחללים גדולים (80 מ"ר ומעלה) הרובוט לא באמת ינקה 100% מהשטח בכל הפעלה (בניגוד למנקה), אבל, אם אתה מפעיל אותו על בסיס קבוע, אז בסה"כ הבית יותר נקי מאשר מנקה שמנקה 100% מהשטח פעם בשבוע.
+1

יש לנו בית גדול + כלב הדגם הוא
IRoomba 620 החלל גדול אז הוא לא מנקה 100% אבל הוא מנקה כל יום , מופעל לבד עם שעון בזמן שאנחנו לא בבית (כי הוא עושה רעש).

-->