PDA

צפייה בגרסה מלאה : יכול להיות שהרכב שאני מחפש לא היה בכלל בכיוון שלי ?

יובל מעגן
11-10-12, 12:06
הגראנד צירוקי שהיה בבעלותי 11 שנים נמכר באפריל . מאז אני מתנייד על קטנוע בלבד . בכסף שחסכתי על הדלק אני יכול להגדיל את תקציב הרכישה !!
מה למדתי מהניסיון .
א.רצוי להחזיק ברכב תקופה ארוכה (במידה והרכב טוב ).
ב. לרכוש רכב המכיל בתוכו את כלל השיפורים , רצוי רכב סטנדרתי הכולל את השיפורים ישירות מפס היצור .(כל שינוי והתאמה לשטח בא על חשבון הכביש )
ג. גם עם מטילים בשטח מעל למקובל עדיין רוב הנסיעות מתבצעות בכביש .

לאחר חיפוש מחליף לגראנד ומאחר שאניני מעונין שוב לבצע הגבהות ,שינוי גודל הצמיגים , החלפת יחסי העברה ושאר שיפורים .
הרכבים שעלו ברשימה כמועמדים לא היו בכיוון שלי בכלל ולכן התוצאה מפתיע !
1. H3
2. FJ - קרוזר .
מאחר שזה מפתיע גם אותי ! יש פו איזה טעות או משהו ניסתר ???

נמרוד
11-10-12, 12:15
אלו מועמדים מספר 2 ו3. המועמד המוביל, הברור מאליו, וגם הכי נפוץ, הוא הרנגלר.

יובל מעגן
11-10-12, 12:26
התקציב באזור ה100 K .
הרנגלר מחוץ לתקציב אולי גם הFJ

sos4u
11-10-12, 12:28
אלו מועמדים מספר 2 ו3. המועמד המוביל, הברור מאליו, וגם הכי נפוץ, הוא הרנגלר.

אני אהיה "קצת" יותר קיצוני מנמרוד ואומר שהמועמד היחידי הוא רנגלר ...
FJ - סובל מבעיות רבות, חלקן עקב היותו בן חורג ליבואן טויוטה ושאינו מכיר בו חלקן בעיות מובנות [ קיימים קיטורים רבים בפורומים זרים על סדקים בשלדה ואף שברים במצבי קיצון
H3 - לא הייתי מכניס לקטגוריה בכלל ... H2 בלי בעיה, אבל בתקציב גבוה הרבה יותר.

אבל בהחלט הייתי מוסיף לרשימה WJ ... דומה ל ZJ , מנוע מדהים, אפשרות לבנזין או דיזל לבחירתך, 2 סרנים חיים, אין סוף אפשרויות לשיפורים, ולטעמי האישי הרבה יותר נוח לנסיעה בכביש [ מישהו כתב פעם שגם רכב שמשמש רק לטיולים נוסע לפחות 90% מהזמן על כביש ... ]
ובתקציב שציינת, זה משאיר לך [ אחרי רכישת הרכב ] הרבה מאד מקום לשיפורים וליישור קו.

יובל מעגן
11-10-12, 12:46
הWJ היה תמיד מועמד טבעי ! אבל כפי שכתבתי לא בא לי שוב החלפת קפיצים ובולמים , שינוי מידת צמיגים ברישיון והרכב נהיה קשה יותר בכביש .
גם גל הרכב מוגבל ל 2005

grand
11-10-12, 14:05
היי יובל

הWJ בשונה מה ZJ , כמעט ולא נפגמת התנהגות הכביש, הנוחות וההיגוי בעקבות הגבהה שפויה.
כידוע לך היו לי את שניהם....
ב WJ אתה יכול להסתפק בהגבהה צנועה של 2-3", לשמור על גודל הצמיגים המקורי, ותאמין לי הרכב לא עוצר בשום מקום, כולל מעלות קשים יחסית.
גם ה WK פלוס 2" יעשה הכל. אבל הוא טיפה יותר יקר.
ביננו.....
ושיגידו כולם מה שבא להם.
אין חבילה יותר כייפית ומהנה בשוק.

יובל מעגן
12-10-12, 08:47
הי רמי
החשש הגדול שלי לאבד את התחושה שרק מי שנוהג בגראנד מכיר!!!
עם אני נכנס שוב לשיפורים מי נותן יותר ? WJ--WK
לגבי חבילה כייפית ניתן היום לרכוש האמר H-3 עם כל הפינוקים ושלא יצא מהרצליה פיתוח שנת 2007 עם 50,000 ק"מ בסביבות 100,000 ש"ח .
והחבילה כוללת רכב מוכן לשטח (גבוה ,צמיגים גדולים ). אולי בגלל הצורה המוחצנת של ההאמר אנשים עדיין לא זיהו את הפוטנציאל ?

grand
12-10-12, 09:18
WJ - יותר נוח, סרן חי מקדימה, אך ישן כבר וקשה להשיג אחד נורמלי, אני מחפש עכשיו לגיסי אחד כזה וקשה למצוא.

WK - מתלה נפרד מקדימה , מערכת נעילות יותר מתוחכמת,
יש המון!! בשוק, כמו זבובים רק תבחר צבע ותיקח, שנת 2008 4.7 או מנוע HEMI בגימור לימיטד או אוברלנד בלבד, מבקשים עליהם 115-130K , קצת לחץ על המוכר ואתה לוקח ב 100K. קח בחשבון עוד 10K על שיפורים ( מיגונים + 2") .

לגבי ה H3, מעבר לנושא האמינות המפוקפקת שלו , קח סיבוב עליו ותבין, רכב פחות נוח, מנוע חלש, מתלה נפרד מקדימה, ראות גרועה, סטיגמה בעייתית, מוחצנות אמרנו?
היתרון היחסי שלו זה שהוא פחות או יותר מוכן, למעט מיגונים... צמיגי שטח נורמליים.... :) גם כאן תבלה קצת בשיפורים.

AdiVitara02
13-10-12, 09:42
יובל יש לך ד"ש מאבא מירון.

יובל מעגן
14-10-12, 09:24
הי עדי .
שמח לראות אותך חבר בג'יפולוג

-->