PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה עושים עם הדשבורד של הפראדו?

Ben
13-10-12, 19:55
בהתחלה הדחקתי... אמרתי שזה בסדר וזה שזה לא נורא ונורמלי
אבל דיי נמאס!

מדובר בדגם קצר שנת 2001. הרעיון הוא לעשות את התיקון בבית, לא בשביל לחסוך כסף אלא בעיקר בשביל ללמוד.
הבעיה היא שיש לי מעט מאוד ידע בנושא, הכוונה היא לא "לפתור" את הבעיה בדחיפת חתיכת ספוג אלא משהו קצת יותר רציני

אשמח לרעיונות והסברים מאנשים שהתמודדו עם אותה בעיה מרעישה

פלג_
13-10-12, 20:22
אני פתרתי את הבעיה עם פלחים מתכת לעוגנים לכל מיני נקודות ברכב, מחוברים עם בורג ואום לכל מיני נקודות שלא רואים בפלסטיק.

את הפלחים חיברתי בכל מיני נקודות מתיחה סביב (מלמטה ועד למעלה) המוט המרכזי שמאחורי הדשבוד, כך שהוא לא רועד בשום מצב.

אבל סורי, אין לי תמונות, קשה לי מאוד לעצור לצלם תוך כדי עבודה גם עם אני משתדל יוצאים לי אולי 2 תמונות מההתחלה.

בכל מקרה כמות של פלחים, ברגים עם אומים ושיבות כפיציות כל זה בנוסף לשבת פנויה.
כבר שנה מאז, פשוט שידרוג רציני באיכות החיים.

פלג_
13-10-12, 23:25
בזמן שהכל כבר היה מפורק, זאת היתה היזדמנות לשלוח את גלגל ההגה לתפירה מחדש של עור, הוא היה ניראה רע ודביק.
ונמאס לי מגמרי מכל הכיסויים שלא מחזיקים יותר מידי וגורמים לך להרגיש כאילו אתה מחזיק צינור 2".
בגלל ידי השחורות באופן מתמיד החלטתי שאת העורהיה בשחור ולא באפור, מה גם שלא היה עור בצבע של הפראדו, הוא מעט כחלחל ולא לגמרי אפור.
וצבעתי את מרכז ההגה בשחור וגם את השרוול פלסטיק שעוטף את מוט ההגה.
באותה היזדמנות הדבקתי עם סופר-7 גם את ציפוי הספוג של ההגה חזרה למוט ברזל הפנימי, עם הזמן זה נשחק והוא היה מסתובב סביב עצמו.

ולכן האוטו המתין יום נוסף עד שהגה יחזור מהתפירה.
בכל מקרה כל זה נעשה לפני שנה, והכל מחזיק בצורה מושלמת, גם העור קיבל ברק אחרי מעט שחיקה והצבע של העור קרוב הרבה יותר למרכז ההגה.

פלג_

Ben
20-10-12, 11:19
נראה טוב!

אני שמתי כיסוי דיי ערבי ובינתיים זה את העבודה מבחינתי

itamar1980
14-11-12, 18:58
בזמן שהכל כבר היה מפורק, זאת היתה היזדמנות לשלוח את גלגל ההגה לתפירה מחדש של עור, הוא היה ניראה רע ודביק.
ונמאס לי מגמרי מכל הכיסויים שלא מחזיקים יותר מידי וגורמים לך להרגיש כאילו אתה מחזיק צינור 2".
בגלל ידי השחורות באופן מתמיד החלטתי שאת העורהיה בשחור ולא באפור, מה גם שלא היה עור בצבע של הפראדו, הוא מעט כחלחל ולא לגמרי אפור.
וצבעתי את מרכז ההגה בשחור וגם את השרוול פלסטיק שעוטף את מוט ההגה.
באותה היזדמנות הדבקתי עם סופר-7 גם את ציפוי הספוג של ההגה חזרה למוט ברזל הפנימי, עם הזמן זה נשחק והוא היה מסתובב סביב עצמו.

ולכן האוטו המתין יום נוסף עד שהגה יחזור מהתפירה.
בכל מקרה כל זה נעשה לפני שנה, והכל מחזיק בצורה מושלמת, גם העור קיבל ברק אחרי מעט שחיקה והצבע של העור קרוב הרבה יותר למרכז ההגה.

פלג_

פלג_, איזה יופי.
איפה עשית? מחיר?

-->