PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול שטח למתחילים או סתם ברמה קלה יחסית באזור עמק יזרעאל ...

jase
21-10-12, 20:53
אני רוצה לארגן טיול של יום או אם ירצו אפילו עם לילה באזור עמק יזרעאל וקצת מזרחה לכיוון הר תבור או לסיים באזור הכנרת

בעוד 3 שבועות ה 9 בנובמבר..

בנתיים יש 2 ג'יפים ואני אשמח לדעת אם יש עוד מעוניינים.
מוזמנים לפנות אליי בפרטי לקבל עוד פרטים

שבוע טוב לכולם :)

jase
22-10-12, 23:59
פרוט מסלול.... מפגש בכניסה לנחל ציפורי, עושים את הנחל ממשיכים לתוך העמק דרך חוות התבלינים חוצים את שדות עמק יזרעאל עד הגעה לנחל תבור משם ניתן לצאת לכיוון הבית או להמשיך ללילה עם ארוחת ערב טובה :)
אם יש עוד מעוניינים מוזמנים לשלוח בפרטי הטיול במחיר סמלי .. תלוי כמה אנשים עוד יצטרפו לפי הכמויות אוכל שתיה ובעיקר קפה :) שאנחנו קונים נדע כמה בדיוק זה יעלה..

דידין
23-10-12, 14:48
פרוט מסלול.... מפגש בכניסה לנחל ציפורי, עושים את הנחל ממשיכים לתוך העמק דרך חוות התבלינים חוצים את שדות עמק יזרעאל עד הגעה לנחל תבור משם ניתן לצאת לכיוון הבית או להמשיך ללילה עם ארוחת ערב טובה :)
אם יש עוד מעוניינים מוזמנים לשלוח בפרטי הטיול במחיר סמלי .. תלוי כמה אנשים עוד יצטרפו לפי הכמויות אוכל שתיה ובעיקר קפה :) שאנחנו קונים נדע כמה בדיוק זה יעלה..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++
אנ'לא מבין ואנא קח את הערותי בפרופורציות .

אם "עושים" את נחל ציפורי ממערב (חוואלד), מגיעים עד החיבור לנחל יפתחאל (באזור מחלף המוביל)* ואז לחזור לכיוון חוות התבלינים ?
כמו כן היכן אתה רוצה להכנס לנחל תבור , ליד גזית? ליד כפר קיש ? והיכן לצאת כוכב הירדן ? רמת סירין ?

אני גם לא מכיר "דרך השטח " מאזור צומת רמת ישי = חוות התבלינים עד הכניסה לנחל תבור (לא משנה מאיזה צד).על מפה הכל נראה נורא נורא פשוט.

ככלל המסלול המתוכנן לעניות דעתי הוא ארוך מדי שלא מאפשר "התענגות" על מה שעוברים/רואים בדרך ומונע התעכבות ראויה באותם מקומות והן להפנמה של מה שכן רואים. אבל רצונך כבודך

* לעניות דעתי כש"עושים" את נחל ציפורי כדאי להמשיך לעבר יער הסוללים , שימשית ופאתי עילוט .ומשם להמשיך באזור מרתק זה .

jase
23-10-12, 15:17
תודה על ההערה חבריקו... אני מבין מה שאתה אומר.. יש הרבה אפשרויות.. אני דווקא כן מכיר כיצד לחצות את כל העמק דרך השטח.. זו נסיעה נחמדה יחסית מהירה ולכן לא מתעכבים חוץ מכמה מקומות בדרך שהם כן יפים עם נוף נחמד וקצת היסטוריה למי שרוצה
גם הכיוון שאמרת הוא מאוד נחמד אבל בגלל שהוא היה בטיול שעבר.. אז חשבתי לגוון קצת...
מה שכן תמיד יש מקום לשינויים אם ירצו בכך... מנחל תבור אפשר לצאת לכוכב הירדן יש כמה דרכים.. והתכנון במקור הוא להמשיך ללילה למי שרוצה ולכן המסלול לא יכול להיות ארוך מידי.. לדעתי בכל אופן

אני תמיד אשמח לשמוע עצות נוספות.. תודה

-->