PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בגיר

david4runner
23-10-12, 08:29
שוב פעם חזרה הבעיה בגיר!:mad:
האישה מתקשרת הבוקר ואומרת שהאוטו לא מגיב ל-d , חשכו עייני קיבלתי פלשבק כואב.
תשובות מפגרות לא מתקבלות בברכה, אני אוהב את הרכב.
אבל הגיר הזה הרג אותי , יש למשהו גיר למכירה?
קראתי בפורום על בחור בשם דדון שעשה הסבה לגיר ידני של היילקס ! יש חיה כזאת?
אם משהו מכיר מוסך אמין במחיר שפוי אני ישמח ,
0528572908 או בפרטי [דויד]

GodsFather
23-10-12, 09:52
והאישה תסכים לקבל גיר ידני ?

david4runner
23-10-12, 10:39
לא, אבל יש פריווט [אופל אוטו']

טל חסיד
23-10-12, 17:30
יש מצב להסבה כזו בשתי דרכים:

1) לחפש בעולם (אין בארץ)גיר ידני שמתאים לבל האוזינג של המנוע שלך V6 3000, אני לא יודע איפה.

2) גיר ידני של הילקס או משהו אחר ולבנות פלטה מתאמת מנוע גיר, אין בעיה טכנית לישום אבל יעלה כמו שני פורנרים הפרויקט.

בהצלחה טל

chevy-man
26-10-12, 10:27
שמן בדקת?
הבוקסות טובות?

david4runner
14-11-12, 21:31
1) לחפש בעולם (אין בארץ)גיר ידני שמתאים לבל האוזינג של המנוע שלך V6 3000, אני לא יודע איפה.-נימצא גיר ידני קומפלט+טרספר

2) גיר ידני של הילקס או משהו אחר ולבנות פלטה מתאמת מנוע גיר, אין בעיה טכנית לישום אבל יעלה כמו שני פורנרים הפרויקט.--בלי קומבינות יש גיר פוראנר ידני בארץ!!!! והוא עולה פחות !! 500 ש"ח !! הבעיה היא לחכות ליבוא גלגל תנופה + קונסולה פנימית ואין לי כרגע זמן!!
בגדול יוצא +- אותו מחיר!!!

david4runner
14-11-12, 21:43
בשעה טובה הרכב עבר את הניתוח ויצא באותו היום הביתה בשלום ובנסיעה יוצאת דופן, שונה לטובה.
הרבה תודות לצוות המסור והאמין אם המחיר השפוי והאמין!
בקיצור אפשר למיצוא אנשים אמינים שנותנים מחירים מחירים הוגנים ולא עפים על עבמרכזצמם 8-12 אלף ש"ח על גיר!! זה המחיר שקיבלתי מלפחות 5 מקומות.
מי שרוצה מוסך אמין ויבואן גיר לכול סוגי הרכבים + יש לו שם פחחות וצבע !!!
באזור המרכז, בהוד השרון

tooshey
14-11-12, 22:04
אני מבין שאתה מאד מתרגש מהגיר החדש שלך.
עכשיו תקרא שוב את התגובה האחרונה שלך.
אם אתה רוצה שנתרגש איתך, תנסה לכתוב בצורה שניתן להבין.
מי ? מה ? כמה ? למה ?

בברכה,טושי

טל חסיד
15-11-12, 19:11
חכה שבוע שבועים אולי בדיוק שלושה חודשים ויום ואז תספר לנו מה מצב הגיר והאחריות, דרך עגב מחיר הרכב שלך עלה בצורה דרמטית מהרגע שהגיר תקין (במודעת המכירה שלך באתר).

טל

david4runner
27-11-12, 06:16
צודק לא כתבתי מי מה כמה ולמה , שלא יגידו שאני עושה עוול לאחרים ,
המחיר עלה כמעת שליש מהמחיר שמכוני גיר ו"יבואני גיר" דרשו!!
ועוד בשיא חוצפתם אמרו שאין מצב שהם מתקרבים לאוטו בפחות מ10 אלף!!!! כי יש אמון עבודה.
היבואן ומוסך המדובר מהוד השרון נימצא ביובלים 24 בשם ה"גיר הישראלי " ,נתנו שירות מצוין ונתנו רושם מקצועי ואמין כך שטל אני לא פוחד מאוד שלושה חודשים ויום.
וברור שמחיר הרכב קפץ משמעותית הרכב עלה לי ב3 שנים כמו לנדקרוזר! [מנוע יבוא,בולסטר אחורה,גיר יבוא,סט צמיגים וגנטים, מערכת גז וכו...]

-->