PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ ברכישת שברולט סילברדו

Jeep WRANGLER
27-10-12, 09:12
אהלן חברים. אני לפני רכישת סילברדו חד קבינה 2001 מנוע דיזל .
מה דעתכם על הרכב? מה צריך לבדוק? והאם יש מוסך/מכון בדיקה מומחה לרכב הנ"ל.

מה צריך לבדוק בעיקר? הבנתי שמערכת הדלק בעייתית האם זה נכון?
חוץ מזה? מה ערך של רכב כזה +/-??

תודה מראש לכל העונים.

מצ"ב תמונה של הרכב

תומר א.
27-10-12, 20:05
לבדוק... כמו כל רכב מנוע גיר בודי וכו . הרכב זהה לנוואדה כך שרוב מוסכי UMI יוכלו לעזור.
הבעיה הכי גדולה של מערכת הדלק היא שהיא מזינה מנוע 6.5 ליטר
בעיות- כל בהמה והקריזות שלה
מחיר בין 20 ל50 תלוי במצב

tzagi
30-10-12, 02:38
לחדד את דברי תומר,
העגלות באות ב2 טעמים
אלה שלעולם לא עושות בעיות והשאר שיצמדו לך לעורק הראשי כמו הכלאה בין ערפד לעלוקה וישלחו אותך לפשיטת רגל....או יד.
בדוק טוב את ההיסטורית תיקונים, כול הסיכויים שמה שקרה בעבר גם יקרה בהווה ובעתיד.

e-sheta
04-11-12, 00:46
קצת פרטים שאולי אתה לא יודע אותם הרכב יוצא הכוח הרב לאומי המוצב במצרים עלה לכביש בישראל ברשיון מופיע כנראה בעלות קודמת מדינת ישראל או רכב דיפלומטי לפני כחמש עד שש שנים הרכב עבר מספר שינויים כגון צביעה {במקור צבעו היה לבן } הרכב הנ"ל בתחילת דרכו בארצינו עבר הגבההות ולדעתי גם החלפת מידת צמיגים מעל הגודל המותר כאשר עלה על הכביש היה אם מעל 100000 קילומטר לדעתי סבל מבעייה במערכת הדלק בעקבות שימוש בסולר לא נקי במיוחד במצרים , יש לבדוק חלודות בשילדה והבודי בעיקר באזור כנפיים הקידמיות תחתונות וחלון קידמי מתחת למכסה המנוע היכן שישנו מגן פלסטיק למניעת עלים לכניסת המים לתעלת הניקוז הרכב הזה היה בעיקר באזור הנילוס ותעלת סואץ , בהצלחה ברכישה .

אהלן חברים. אני לפני רכישת סילברדו חד קבינה 2001 מנוע דיזל .
מה דעתכם על הרכב? מה צריך לבדוק? והאם יש מוסך/מכון בדיקה מומחה לרכב הנ"ל.

מה צריך לבדוק בעיקר? הבנתי שמערכת הדלק בעייתית האם זה נכון?
חוץ מזה? מה ערך של רכב כזה +/-??

תודה מראש לכל העונים.

מצ"ב תמונה של הרכב

Jeep WRANGLER
04-11-12, 10:42
WOW... איזה מידע!! אפשר לשאול מאיפה לך כל המידע הזה?!

e-sheta
04-11-12, 21:22
שכחתי לציין מחייב רשיון ג מוכר במס מעל 3500 ק"ג ..
כל המידע בעקבות סקרנות ולמידה אישית מתוך חיבה מיוחדת לרכבי שברולט וגימסי הנמכרים בארץ , אני אישית מחזיק בסילוראדו בנזין זהה לרכב שאתה מתעניין בו ,הרכב שבו אתה מתעניין ניקנה באותו מכרז בסכום הקרוב ל100000 ש"ח ....פרטים נוספים או מידע נוסף רק תשאל ....

e-sheta
06-11-12, 23:33
יש לי כמה תוספות במידה ומעניינות אותך , הרכב הספציפי הזה הועלה לכביש כסוג רשיון ב ולכן לא מוכר בהוצעות מלאות הרכב היה בזמן שנקנה אם כ 100000 קילומטר ,היד הראשונה לאחר המכרז עשה כ 100000 נוספים וכנראה הרכב כרגע נמצא ביד הרביעית אחרי הכוח הרב לאומי היד הראשונה השקיע ברכב הרבה , תשים לב הרכב החליף בזמן קצר הרבה ידיים .

שכחתי לציין מחייב רשיון ג מוכר במס מעל 3500 ק"ג ..
כל המידע בעקבות סקרנות ולמידה אישית מתוך חיבה מיוחדת לרכבי שברולט וגימסי הנמכרים בארץ , אני אישית מחזיק בסילוראדו בנזין זהה לרכב שאתה מתעניין בו ,הרכב שבו אתה מתעניין ניקנה באותו מכרז בסכום הקרוב ל100000 ש"ח ....פרטים נוספים או מידע נוסף רק תשאל ....

Jeep WRANGLER
07-11-12, 09:20
אחלה תודה. ירדתי ממנו. ורכשתי פג'רו קצר בנזין 95. יש לך משהו מעוניין לספר לי על הפג'רו ??

e-sheta
08-11-12, 07:28
קודם כל תהנה מהרכב 2 עולמות שונים, אוליי אם תעלה תמונה והרכב יהייה מוכר לי או לאחרים ....

zoei29
04-01-13, 15:44
קראתי את השירשור ואולי אפשר קמת פרטים על סילברדו בנזין.אני שוקל לקנות שנת 2003 יוצא אום יש איזה מגרש בחולון שמחזיק אחת.
חלפים יש?תקלות ידועות?כדאי/ניתן לשים מערכת גז?כל אינפורמציה תהיה מבורככת
תודה

e-sheta
04-01-13, 20:50
אני מחזיק בדגם של הסילוראדו 1500 כמעט כ 6 שנים קבינה אחת מנוע 5300 סמ"ק בנזין המנוע המוצלח יותר ממנועי הבנזין האחרים בארצות הברית נמכר גם בנפח 4300 6 Vצילינדר , מנוע בנפח 4800 8 Vצילינדר ויש גם מנוע 6000 V8 צלינדר וגם בנפח 8200 V8 צילינד כרגע גם רוצה למכור את הרכב ,הרכב אצלי ללא מעורבות של סוחר בקנייתו מהמכרז במידה ואתה מעוניין לראות ואוליי לקנות את הרכב צור איתי קשר 'לגבי מערכת גז אני אישית מניסיון עבר לא ממליץ במכוניות אמריקאיות , אתה מוזמן לשאול כל שאלה ואנסה לענות לך .

zoei29
04-01-13, 21:37
תודה על התשובה המהירה.אני מעוניין בקבינה כפולה בשביל הילדים .
ואיך המנועים והגירים של V8 6000

tzagi
04-01-13, 22:57
תתעמק ב 4.8 ו 5.3
גרסת ה6 ליטר תשאיר טעם רע בפה.

-->