PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריכת דלק גבוהה

boaziko
22-03-05, 17:18
סמוראי 88.
צריכת הדלק מגיע לאחרונה בנסיעה משולבת עד כדי - 1:7 !
החלפתי פלגים. כיוון הצתה. כיוון שסתומים.
המנוע עובד יפה גם בסרק וגם בנסיעה, אך צריכת הדלק עדיין של סיקס..
בבדיקת גזים - בסרק - הכל מצויין.
הבעיה מופיעה בטורים עבודה - רמת הCO מגיעה ל 4.5 (עד כמה שהבנתי זה אמור להיות סביב ה 0.5...)
משיחה אם שני אנשי מקצוע קיבלתי נתונים מעט שונים לגבי רכיב שנקרא בפיהם - "צמצם" או לחילופין " חסכן", כאשר אחד אומר שהיא יחידה חיצונית שצמודה לקרבורטור שיתכן והבעיה איתה. השני לעומתו אומר שהיחידה הזאת פנימית.
בקיצור - אני אשמח לקצת הבהרות בנושא.
האם ניקוי הקרבורטור יכול לפתור את הבעיה (שוב - אין שום בעיה חוץ מצריכת הדלק - הכל עובד תקין).

רפי לין
22-03-05, 21:22
לא רק נקוי קרבורטור אלא פרוקו לגורמים, נקויו, מדידת נחירי הדלק (דיזות) והחלפת כאלו שלא במידה הנכונה, בדיקת מצוף דלק וכוון גובה המצוף, בטול חופשי בצירי דלתית הקרבורטור ולבסוף,
לאחר הרכבתו, כוונים סופיים בעזרת מכשיר 4 (או 5 גזים).
כל זה יגרום לשיפור בתצרוכת הדלק.
בברכה - רפי לין :)

asafk
22-03-05, 23:44
בשלב הבדיקות- אני מציע לך לבדוק את המנוע עם שעון ואקום. (אני יודע שלפעמים אתם חושבים שאני מוכר כאלה... אני לא- אני פשוט חושב שזה מכשיר פשוט מאוד, זול, ונותן יופי של אינדיקציות לגבי מצב המנוע) זה לפחות ישלול כל מיני בעיות, אם לא יצביע על בעיות- וזה לפני שמפרקים בורג אחד.
(אם אני מזהה נכון את הזוקי שלך- אנחנו כנראה שכנים, אז נסה לתאם איתי בה"פ ואני אעזור לך לבדוק)

אסף.

boaziko
23-03-05, 01:45
שלום אסף,
אני אשמח לעזרה בנושא הזה.. אני לא מבין דבר וחצי דבר בנושא הקרבורטור.
לגבי השכנות - אני גר בת"א ברחוב ביל"ו, אם לזה התכוונת.
תודה רבה.

סוזי המשתוללת
24-03-05, 11:57
בועז
לפני שאתה רץ לכל מיני קוסמים תעשה דבר פשוט
תעבור על כל צינורות האויר / ואקום /נשמים ותראה שאין דליפה /קרע מאף אחד מהם
פעם בניתי קרב משופר שעבד מצויין ושינה את תצרוכת הדלק רק כשבאמת לחצתי ובשאר הזמן עבד רגיל
עד שיום אחד התחילה צריכת דלק מטורפת שהגיעה עד ל1/5 וכל הפלגים היו שחורים משחור
פירקתי קרבורטור החלפתי למקורי ונאדה עד שבמיקרה גיליתי צינור אויר שהיה קרוע החלפתי אותו ונפתרה הבעייה

boaziko
24-03-05, 15:44
כל צינורות הואקום הוחלפו לחדשים.
אני לא כל כך שולט בנושא הואקום, כך שהחלפתי את כל הצינורות שראיתי על פי מיקום הישנים.
אני אבדוק שוב לוודא שלא הזנחתי איזה צינור.
תודה.

debilezem
24-03-05, 21:19
סוזי היקרה... סליחה על הבורות אבל שהחלפת את הקרבורטור לא החלפת גם את כל צינורות
הוואקום? כלומר למה צריכת הדלק נשארה מטורפת לאחר שהחזרת את הקרב' המקורי?

דרך אגב, לי היתה איזושהי בעיה בצינורות ואקום ומאז אני סוגר את כולם על המחברים שלהם עם אזיקונים קטנים (אחד מצינורות הוואקום פשןט השתחרר...).
זה פיתרון טוב או שאני הורס איכשהו את כל שאר הרכב?

סוזי המשתוללת
26-03-05, 22:29
לסתום צינור ואקום זה לא הכי טוב כי אתה גורם לאיזו יחידה שלא לעבוד (צוק / מגביר טורים וכו/)
אצלי הבעייה לא הייתה בצינור ואקום - יש גם צינורות אחרים כמו למשל צינור שיוצא מהשסתום pcv

debilezem
27-03-05, 11:36
אני לא סותם את צינורות הוואקום עם אזיקונים...
אני תופס אותם על המחבר שלהם בקרבורטור עם אזיקון קטן.
הבעיה שלי היתה שהם פשוט השתחררו מהחיבור שלהם.

-->