PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה יש בו בברונקו שהוא כזה "מיוחד" ?

GodsFather
31-10-12, 08:21
זכור לי דיון בעבר שבו אסף המליץ להתרשם ממערכת המתלים של הברונקו. האמנם ?

בנוסף, קראתי פה ושם ונתקלתי בהתלהבות לא מעטה מהכלי הזה, במיוחד בהשוואה לבלייזרים ומקביליו, בפורום זרים בעיקר.

בארץ הקודש הוא לא ממש צלח, זכורים לי 3 בודדים שיצא לי לראות ואפילו אחד שכמעט קניתי לפני 12 שנים, אבל בגלל שאין חלפים ואין נסיון ירדתי מזה. (אחד אדום, אחד כחול ואחד לבן יוצא או"ם, הכחול היה מועמד לרכישה מודל 89 אם אני זוכר נכון).

אז מה יש בו ?

טל חסיד
31-10-12, 08:55
יש בו קפיצים ספירלים ולא עלים כמו בבליזר והוא הרבה יותר נדיר פה ולכן קשה להשיג לו חלקים.

טל

GodsFather
31-10-12, 09:33
אתה מתכוון ספירלים מקדימה ? כי מאחורה ראיתי עלים.

דרור ברלי
31-10-12, 09:54
אם כבר אז הדגמים הישנים שנחשבים מבוקשים מאוד. קטנים הרבה יותר פיזית (מימדים של סופה או CJ) , פשוטים מאוד וכנראה גם מוצלחים יותר.
שיטוט בפורומים ובאתרים בארה"ב כולל בלוחות מכירה, מגלה שהישנים (עד 76, לא זוכר) נסחרים במחירים גבוהים פי 3 או 4 מה"חדשים" שהם כבר פולסייז, דומה בגודלו לבלייזר.

GodsFather
31-10-12, 10:02
אז גודל יותר ידידותי ?

ספירלים מקדימה ?

רמי גלבוע
31-10-12, 11:46
אני חושב שזה הברונקו שדרור מדבר עליו... תפסתי אותו באחד הטיולים שלי ושל ג'וי, מואב.

תיכנסו גם לסרטון המצורף, http://www.youtube.com/watch?v=6hqm76bXdlo&feature=g-upl
בדקה 3:06, שם רואים את הברונקו הזה בהצלבה היסטרית ושיווי משקל מצחיק.

נמרוד
31-10-12, 11:46
הברונקו הנחשב זה הדור הראשון, שהיה מקביל לCJ בתפיסה - פתוח וקטן יחסית, פלטפורמה שאינה מבוססת על טנדר. היו לו יתרונות מסוימים בהשוואה לCJ, סרנים חזקים יותר (דנה 44 קדמי) מתלה קדמי עם קפיצי סליל ומוטות רדיוס, והוא גם היה בעל עיצוב יחודי. זה עד שנת 1977. מ78 והלאה יש כמה דורות של פולסייזים סגורים גדולים דומים לבלייזר וראם-צ'רגר, מבוססי שלדות טנדרים, שלא נחשבים לייחודיים כמו הדור הראשון.

רמי גלבוע
31-10-12, 12:41
עוד ברונקואים במואב

-->