PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריח חזק של דלק אחרי תדלוק...

jase
02-11-12, 18:50
מה קורה?
אחרי שאני מתדלק יש כמה ימים ריח של דלק כאילו יש נזילה... הסתכלתי מסביב ולא רואים נזילה בבירור
אבל בדפנות המיכל כשמסתכלים מלמטה יש רטיבות קצת כאילו דלק דולף ממש בקטנה ונראה שכאילו המיכל לא 100% אטום...
מה אפשר לעשות עם זה? האם לנסות לחזק את הברגים שמחזיקים את המיכל? אין חור פשוט נראה כאילו לא הצמידו את זה לאוטו עד הסוף ..

עכשיו כשהמיכל ב3\4 גובה כבר אין ריח והכל בסדר.... אני יכול להמשיך לתדלק לא עד הסוף... אבל מה מציעים לעשות???

תודה

zerez
02-11-12, 21:30
באיזה רכב מדובר?
היה לי פעם ביונדאי אילנטרה ואחרי הרבה נסיונות של המוסך הסתבר שהבעיה היא משאבת הדלק, שממוקמת מתחת לספסל האחורי.
המשאבה הוחלפה והריח נעלם.

jase
03-11-12, 05:27
אם זו הייתה משאבה.. כנרה זה היה כל הזמן אצלי זה רק שהטנק מלא כלומר יש פשוט נזילה קטנה מאיפשהו...
האם חיזוק הברגים של המיכל דלק עלול לגרום נזק?
כמה עולה להחליף מיכל במידת הצורך?
ואיזה דברים עוד ניתן לעשות..?
תודה

שיימן
03-11-12, 06:21
איזה רכב זה?

jase
03-11-12, 06:40
ניסן טרנו קצר שנת 98 בנזין

Yossirubin
03-11-12, 08:18
היה לי את זה גם, תנסה להדק ברגים מסביב למיכל אם לא עוזר אני יודע שלרב המוסכים יש חומר אוטם שניתן למרוח ועומד בדלק

jase
03-11-12, 09:14
עכשיו איזה ברגים להדק?
יש את אלו שסוגרים את המיכל על המיגון שלו... אלו או לפתוח אותם ואז להדק את הברגים?

raanan
03-11-12, 12:26
אני הייתי מחפש סדק בחיבור שבין צינור התדלוק למיכל .

רענן

Pageup
03-11-12, 22:02
האטם שבין המשאבה למיכל התייבש וכנראה התפורר. מלא מיכל עד הסוף
שים את הרכב בזווית גדולה ותראה את הנזילה.
לא סיפור גדול, הגישה נעשית מאחורה. מרימים את השטיח ורואים פתח
שנפתח עם ברגים ומשם יש גישה למיכל. הבעיה היא שהברגים של המשאבה
חלודים וצריך להזהר לא לגזור אותם.

jase
04-11-12, 21:38
טוב ככה.... לבאים בתור עם ריח דלק חזק..

פתחתי את המכסה של משאבת הדלק , האטם שלה (אורינג) פשוט בלוי כבר והוא יותר גדול מהמקום המיועד לו... מחר הוא יוחלף :)
בנוסף זחלתי מתחת לרכב.. הצינוריות שמובילות מהצנרת לפילט וממנו חזרה לצנרת פשוט בדוקות וגם הן נוזלות

בקיצור.... לא סיפור גדול... אבל עושה הרבה מאוד ריח ועולה כנראה בכמה ליטרים של דלק לאורך זמן..

תודה לכל העוזרים...

-->