PDA

צפייה בגרסה מלאה : כשהולכים לראות ג׳יפ, מה כדאי עם מיגונים והגבהה או בלי כלום?

grossfeld
05-11-12, 21:21
הי
נניח ואני מחפש רכב שטח ראשון. אין לי אפילו חצי קילומטר נסיון.
אני פותח יד2 ורואה את מה שיש שם להציע.
אני בעקרון מחפש גראנד ויטרה 2007.
יש רכבים של האישה שנוסעת לתל אביב לעבודה כל יום. אין מיגון ואין הגבהה ואין צמיגים. ממש פרייבט גבוה.
יש רכבים לעומת זאת עם מיגון ועם הגבהה ועם צמיגי AT או אחד מהשלושה לפחות. הבעלים טוען בדרך כלל שהואירד לשטח בהתחלה ואולי 3 או 4 פעמים בטוטאל. זה מה שקורה בדרך כלל.
דיברתי עם כמה אנשים וקיבלתי כמה דעות
אותי זה דווקא הגניב שראיתי רכב עם מיגונים וגבהות כי אמרתי לעצמי שאני לא אצטרך להשקיע עכשיו את ה 8000 שקלים ושזה שווה כסף
לעומת זאת חבר אמר לי שכדאי לקחת רכב ״בתול״ בלי מיגונים והגבהות ולעשות לו לבד כי מי ששם מיגונים והגבהות חרש את הרכב בשטח. הכסף שאחסוך במיגונים ילך לתיקונים. שוב יש להזכיר כי מדובר ברכב אמין מאוד.
האם יש מצב ביניים? מישהו עם מיגונים והגבהה וצמיגים AT שאם מסתכלים מלמטה על האוטו באמת רואים שאין מכות ושריטות על המיגון אז זה בעצם סבבה ובעצם הרווחתי?

מה דעתכם על הסוגיה הזאת?
זה בעיה בכלל? או שאני סתם אוכל סרטים?
תודה
אייל

lizard
05-11-12, 22:36
תתקשר לרדיאטור מודיעין, נדמה לי שהם מוכרים רכב שאתה מחפש.
הם בצומת שילת.

נמרוד
05-11-12, 23:47
כן, אפשר להגיד שאתה אוכל סרטים ;)

אתה צריך לבדוק כל רכב לגופו של עניין.

raanan
06-11-12, 00:05
בג'יפון שאתה מחפש סביר להניח שהגבהות והמיגונים שהותקנו יותר לפוזה.
מרבית הג'יפונים החדישים נרכשים יותר לסטטוס או לטיפוס מדרכות .
כך שאתה יחסית יכול להיות רגוע. תסתכל על תחתית המיגון. אם הרכב טייל בשטח יהיו עליו שריטות ומעיכות.
גם אם יש סימני טיולי שטח, לא רואה עם זה בעיה. הרי זה רכב שטח שנועד לטייל מעבר למדרכות של ת"א.

בכול מקרה, כול רכב תצטרך לבדוק לגופו.

בהצלחה
רענן

ASIS
06-11-12, 21:07
אייל שלום שוב. אם אתה חושב לטייל עם הרכב מעבר לשבילים ולקחת אותו לשטח טכני, מיגונים הם הכרח ולו רק לשקט הנפשי. לטעמי רכב שהשקיעו בו כבר יביא בעתיד לחיסכון ההוצאה מכיסך בסופו של דבר.

ד ו ר ו ן
06-11-12, 21:34
כשאתה מוכר רכב משופר, אתה בחיים לא מחזיר את עלויות ההתקנה של השיפורים.
קח את זה בהופכי- תקנה רכב "נקי", ותתקין עליו מה שראית ברכב המשופר, וההוצאה תהיה כפליים מאשר לקנות רכב כבר מדוגם.

נמרוד נתן לך את השורה התחתונה- כל רכב לגופו.
אני מכיר רכבים שעושים הרבה שטח, והם במצב תחזוקה הרבה יותר טוב מכאלו שנכנסים למוסך "רק לטיפולים".

grossfeld
06-11-12, 21:43
תודה לעוזרים
המסר בהחלט מובן וברור
כל רכב לגופו
אעדכן
נתראה בשטח...

אייל

-->