PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיני באגי דו מושבית

יואל ג
06-11-12, 22:25
שלום לכולם! ברצוני להתחיל בבניית מיני באגי דו מושבית, התחלתי קצת לחפש באתרים שמציעים תוכניות למכירה.
צימצמתי את האפשרויות (שהן לא רבות) לבאגי שנקראת st4 של חברת badland buggy ולבאגים של חברת rorty design ישנן שתי אופציות r21 או r82s
מה אתם אומרים? יתרונות חסרונות בעד ונגד? מי שמכיר את הרכבים אשמח לקבל יעוץ.

יואל.

arnonshoshani
07-11-12, 06:24
שלום יואל
נתחיל עם כמה שאלות חשובות.
1. מה מטרת הבנייה?
2. האם תדרש לרישוי לבאגי הזו בעתיד?
3. איזה מנוע יש לך או חשבת עליו לבנייה הזו?
4. האם יש לך את הידע הנדרש לבנייה או שאתה מעוניין שיבנו לך את הבאגי?
5. תקציב?

לי אישית יש ניסיון עם בנייה של באגים של חברת BADLAND במיוחד את הדגם ST2 שלהם ואפילו הסבתו לדו מושבי (כשהתחלתי לבנות אותם לא היו תוכניות לא לST4 ולא לST2). הייתרון הגדול של הבנייה שלהם היא הפשטות. ניתן להזמין בלייזרים את כל החלקים שצריך לחתוך (אשמח לעזור בהנחות עם המפעל לייזר שמייצר לי היום חלקים) וחלקם הגדול פשוט מתחברים כמו לגו אחד לשני ואין צורך בג'יגים או התאמות מיוחדות. נכון שיש שם כמה כיפופים בצנרת אבל לא הרבה והם ניתנים לכיפוף בבית או אצל בעל מקצוע.
הבאגים של RORTY (לא יצא לי לפגוש אותם בידיים עדיין) נראים יותר מסובכים לבנייה וידרשו המון ידע וניסיון. טעות קטנה במיקומים של חלקים ותהיה לך בעיה במערכת ההיגוי או במהלך המתלים.
במידה ותחליט על RORTY הייתי ממליץ על הדגם R82 שנראה לי יותר עמיד וטיפה יותר קל לבנייה.

כל הבאגים והתוכניות שלהם אינם עומדים בתנאי הרישוי ספורט מוטורי של מדינת ישראל. ויש לבצע בהם שינויי חומר ומבנה לכלובים.

אשמח לעזור בשאלות נוספות

ארנון שושני
052-6991704

-->