PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת סמוראי

tomer s
25-03-05, 11:56
למה צריך לשים לב (וכבר קראתי את הכתבה של חנן) בדיקה עצמית? מי באזור (דרום..)יכול לבוא ולהציץ..? מכון /מוסך טוב וא מ י ן שאפשר לסמוך עליו?

yoav
25-03-05, 15:46
תומר- כמה דרום? אני כרגע גר בעומר אם זה עוזר. אני לא מתיימר להבין משהו אגב. אני לא מהמבינים ברכב בכלל ובסמוראי בפרט- אבל יש לי סמוראי ואני יודע להסתכל על דברים שהיו אצלי לא בסדר-וקצת אצל חברים- לא יותר מזה (אבל זה בהחלט יכול להספיק כדי למצוא פאקים ברכב...אבל לא מספיק כדי לשלול את אלה שאני לא מכיר). לי לפני שקניתי המליצו על המוסך של אמנון בב"ש לבדיקה ,ולצערי הוא לא עלה על דברים בסיסיים. מכון בדיקה שגבה ממני 500 ש"ח- גם לא עלה על הדברים הכי בסיסיים. היום- אני יודע שהייתי שם לב להרבה ריג'קטים- שעלו לי כסף אחרי הקניה- והייתי דורש הפחתה במחיר עבורם.
אז... הייתי תמים :shock: , לא ראיתי סמוראי מחיי- וכל מה שאמרו לי במכון (וגם המוכר..) בלעתי בשקיקה. אם אתה רוצה מישהו בדרום ולו רק כדי שאני אדע להציק עם השאלות הנכונות
( אני קורא אדוק ושקדן של פורום סוזוקי...)- אז בשמחה 8)
יואב..

tomer s
26-03-05, 21:22
טוב אז ראיתי את האוטו והתוצאות: הרכב נשמע ונוסע בסדר הבעלים טוען(יש לו קבלות אבל לא ראיתי ע ד י י ן)לטיפולים במוסך מסודר המנוע נראה נקי (נשטף בטיפול האחרון+מרכב תחתחון)
שמן נקי מים ירוקים קלאצ בסדר (לפי הבדיקה של חנן) אבל ..HIGH יוצא קצת קשה.הלוקר השמאלי קשה לסגירה ופתיחה.יש גינג'ם על האוטו בעיקר על הגג.יש חלודה מתפוררת מעל הציר העליון של דלת הנהג(איך מתקנים? כמה מורידים?)העלים כמעט ישרים ונראה שהורידו עלה(כמה יעלה עירגול +בולמים סטנדרטיים?)

אלון_ק
26-03-05, 22:04
HIGH יוצא קצת קשה.
בלי נדר, לא נורא. קצת קדימה אחורה כדי שהגג"שים יתיישבו בדיוק אחד מול השני, החלפה של הגומיה בקצה המוט והכל בסדר. בקיצור - לא נשמע אבנורמלי.

הלוקר השמאלי קשה לסגירה ופתיחה.
לא מדאיג. קל לתקן את הלוקר, סביר להניח שמדובר בקצת חלודה או קצת יותר מדי גריז.

יש גינג'ם על האוטו בעיקר על הגג.יש חלודה מתפוררת מעל הציר העליון של דלת הנהג(איך מתקנים? כמה מורידים?)
נו, זה סמוראי, לא? חלודה זה חלק מהמשחק. משייפים אותה עד לקבלת מתכת מבריקה, צובעים פריימר ועליון. אולי זה חור ממש, גם ניתן לתיקון - לא ניכנס לזה עכשיו. כל עוד זה נקודתי, לא במצב זוועתי ומתמקד באזורים המועדים ממילא בסמוראי (צירי החלון והדלת, לדוגמא).

העלים כמעט ישרים ונראה שהורידו עלה(כמה יעלה עירגול +בולמים סטנדרטיים?)
אין קשר בין הבולמים לקפיצים, אלא אם הנוכחיים גמורים. ערגול (שהוא אמנם פתרון נפוץ, אבל אני מאוד נגד - חיפוש ימצא לך הרי מידע בנושא) יעלה בין 500-1000 ש"ח. בולמים עולים כמו בולמים - בין 150 ל800 לבולמים שאנחנו מדברים עליהם בדר"כ (המחיר הוא לבולם יחיד). עלה עולה 50 ש"ח, עבודה עושים לבד.
עלים בסמוראי מגיעים כמעט ישרים מהמפעל, אגב.

-->