PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנת בולמי שטח+ קפיצי הגבהה לטויוטה לאנד קרוזר

amitt_22
12-11-12, 21:28
שלום רב לכולם

ברשותי לאנד קרוזר שנת 2006 ארוך. הרכב עבר הרבה איתי בשטח, ולצערי הבולמים כבר לא מספקים עבודה.

מישהו יכול לעזור לי למצוא יבואן קפיצים+בולמים מחול ??
אני מחפש כבר די הרבה זמן אך ללא הצלחה.

אני לא מעוניין לקנות מיבואנים בארץ.

תודה רבה לכולכם :)

שגיא S
12-11-12, 22:32
יש בעיה להביא בולמים וקפיצים מחו"ל

קפיצים - בגלל הגודל שלהם המשלוח מאוד יקר
בולמים - נראה לי שאסור לשלוח מוצרים שמכילים גז.

אסף ד.
13-11-12, 10:38
אין שום בעייה, אפשר גם הובלה ימית.
רק צריך למלא טופסולוגיה של משרד התחבורה, ולהמתין לאישור.

Moish Avrahami
13-11-12, 14:41
חבל לך על הזמן (תרתי משמע).
שכרך יצא בהפסדך (לפחות בקפיצים/בולמים).
תחליט לאיזה רמת שיפור אתה מעוניין להגיע.
מה מתאים לך תקציבית והתאם לתנאי הדרך שאתה מייעד את הלנדקרוזר ולאופייך (כנהג).
בחר סט מתאים, עשה סקר שוק, קנה והרכב בסדנא עם מוניטין שירות טוב.
סע לשלום.
האחריות והשירות שתקבל בארץ, שווה לדעתי את ההפרש בעלויות.

אסף ד.
14-11-12, 01:15
אז בנושא העלויות בהשוואה לארץ ממש לא, אתה טועה ומטעה.

Moish Avrahami
14-11-12, 07:34
אני הגעתי למסקנה הזאת, מניסיוני האישי.
כשבושינגי בולמי הבילשטיין החדשים שהיו מותקנים אצלי בפראדו קרסו,
החזרתי את הבולמים וזוכיתי (לאחר מו"מ, אבל זוכיתי).
כאשר זוג בולמי אולדמן קדמיים חדשים בלנדקרוזר 150 שבקו בטרם עת,
הבולמים הוחלפו בחדשים ללא עלות וללא צורך במו"מ.
אני חוזר ואומר את דעתי.
האחריות והשירות שתקבל בארץ, שווה לדעתי את ההפרש בעלויות,
ולו רק בבשל הדוגמאות שנתתי, אחרי הכל, תקלות קורות.
אחלט מה מתאים לך, עשה סקר שוק/שא ותן, קנה ואתקן וסע לשלום :cool:

אסף ד.
16-11-12, 00:14
אתה שוכח שבקניה בחו״ל אין צורך במו״מ, לא שווה להם להתעסק בפגיעה בשם שלהם, בולם בילשטיין שקרס בדיסקברי , נשלח לחו״ל בעלות מאוד נמוכה, אחרי שבוע נחת אחד אחר חדש בקופסה.
כל נזק שתגרום במזיד לבולמים, או נזק מכני כמו סלע, אף אחג לא יחליף לך, בייחוד לא בישראל, זוהי המציאות הקיימת שהלקוח לא מבין דבר ודבר

amitt_22
18-11-12, 19:51
תודה רבה לכם :)

מצטער שלא הגבתי בזמן, קיבלתי צו 8.
עוד שאלה, מה עם המשלוח ?? האם הוא יקר יתר על המידה ??

איך אני מבקש שיעשו לי הובלה ימית ??

joey
29-11-12, 18:37
למי שרוצה לקנות בחו"ל ,
איש קשר , 050-5520301 אלון . איש מוכר בתחום חלקים לאספנות , אתה בוחר את החלקים שאתה רוצה בכל אתר באינטרנט , משלם בארץ ,
והחלקים מגיעים אליך עד פתח הדלת

hadtomer
29-11-12, 18:59
תודה רבה לכם :)

מצטער שלא הגבתי בזמן, קיבלתי צו 8.
עוד שאלה, מה עם המשלוח ?? האם הוא יקר יתר על המידה ??

איך אני מבקש שיעשו לי הובלה ימית ??

היי עמית. לא כל כך הבהרת-מדוע כל כך חשוב לך לייבא את חלקי החילוף לבד? ולמעבר לכך לא סיפקת מספיק פרטים על הרכב שלך- אילו בולמים? אילו קפיצים? אני מאמין שחיפוש מהיר באינטרנט היה מספק לך את התשובות.....

מחד, כתבת שאינך מעוניין לרכוש מיבואנים בישראל. מאידך, כתבת שאתה מחפש יבואן? ואם אתה מחפש יבואן-מדוע אתה מתעניין בעצם בהובלה ימית ובמשלוח?

העצה הכי טובה שאפשר לתת היא שתיגש לאחת מסדנאות השיפורים ותרכוש לך את סט הבולמים והקפיצים הרצוי. תקבל שרות טוב, עם "גב" ואחריות למקרה של כשל.

מעבר לכך-לאור העובדה שרק הגעת לג'יפולוג וזוהי ההודעה הראשונה שלך-ושאלת הרבה שאלות -- קח בחשבון שיבוא אישי של חלקי חילוף עלול להיות לא חוקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מדובר בהליך הדורש לעתים כל מיני "אנשי קשר" -ואנחנו לא מכירים כאלה כלל- אין לנו בכלל פרטים שלהם. איננו תומכים בשום צורה במה שעלול להיות לא חוקי בכל הקשור בהליכי יבוא. חלילה להסתבך עם רשויות המס או משרד התחבורה? לא שווה את זה.

לסיכום-עזוב אותך מקומבינות ומכל מה שעלול להיות חס וחלילה לא חוקי. גלישה נעימה והנאה מהרכב שלך.

דידו
29-11-12, 19:13
תומר - הכל בסדר?
יש בסיס לחשדות?
ומה קורה עם המיקום בכרטיס האישי שלך?
קפה עליי

JustDoB
30-11-12, 05:18
יש בעיה להביא בולמים וקפיצים מחו"ל

קפיצים - בגלל הגודל שלהם המשלוח מאוד יקר
בולמים - נראה לי שאסור לשלוח מוצרים שמכילים גז.
שגיא - בוודאות לא ניתן להטיס בולמים ? הם לא על שמן ?
קצת מוזר לאור זאת שמשלוח בולם באיביי מגיע בזמן אווירי (אישית הגיע אלי אחרי 10 ימים)
אני שואל כי אני בדילמה דומה.

hadtomer
30-11-12, 08:41
תומר - הכל בסדר?
יש בסיס לחשדות?
ומה קורה עם המיקום בכרטיס האישי שלך?
קפה עליי

היי דידו. אולי אני סתם פרנואיד-אבל משום מה אנשים כאן לא הכי שמים לב למה שהם כותבים. סביון יעיד שבשנים האחרונות הצלחתי "להריח" כל מיני אנשים טובים שנכנסו לכאן וניסו לברר הרבה מידע על דברים לא חוקיים ואיך לעשות אותם - החל באיתור של סוכן יבוא אישי (תתפלאו, לא חוקי) וכלה בהשד יודע מה. או לסרוגין כל מיני מושתלים של יבואני רכב ומה לא.

ביום יום, כשאני לא נוהג בקיה מסריחה בצבע צואה אני מתעסק בכל הנושא של מיסוי רכב, רגולציה, חלפים, יבוא וכו- ולעניות דעתי המקרה הזה אינו שונה. בדרך כלל מדובר באנשים שנכנסים פעם ראשונה- והבקשות הן תמיד מאוד כלליות, החל ב"אני צריך טלפון של סוכן יבוא אישי" וכלה ב"מחפש בולמים קפיצים ללנד קרוזר". רגע-אתה מחפש בולמים קפיצים? סבבה-איזה? אני לא מכיר בעלי לנדקרוזר שלא יודעים מה הם מחפשים לאוטו שלהם. מעבר לזה- למה בן אדם סתם ככה מדגיש שהוא לא רוצה לקנות בארץ? בדרך כלל כשזה נכתב יש הסבר-הלכתי לגתוס וזה נראה לי יקר. היתי באספיר ולא אהבתי את השיניים של הפקידה. אבל כאן אין שום הסבר. ואז בא איזה הסבר מוזר-הבן אדם מחפש יבואן-אז מה הבעיה? לך לגתוס-היא יבואנית. אבל הוא מדגיש שהוא לא מחפש יבואן. בכל זה בן אדם לא כותב אפילו פעם אחת אם הוא ביצע באינטרנט חיפוש פשוט בגוגל-קפיצים בולמים ללנדקרוזר. כל חיפוש פשוט היה מעלה רשימה של מאות חנויות בחול שישמחו למכור וגם לשלוח. אבל הבן אדם מדגיש שהוא רוצה יבואן-כלומר קומבינטור. ואנשים כותבים לו שוב ושוב ללכת לסדנה-אבל הוא מדגיש בלי שום הסבר-הוא רוצה לייבא לבד. ואז מישהו מנדב מידע-קח את הטלפון של הבחור הזה-ייבא לך כל חלק. אישורי מוסך? חשבוניות? יש טלפון. בקרוב תסבירו לבחור שרק נכנס לכאן בפעם הראשונה איך להצהיר שבולם זעזועים הוא בעצם מכסחת דשא-והכל יהיה סבבה. אנשים לא שמים בכלל לב מה הם כותבים. אף אחד לא טורח לשאול את הבן אדם אפילו איזה קפיץ בולם הוא רוצה-ישר "קח את המידע וגם טלפון של קומבינטור שיעזור לך". על הדרך שווה גם לתת לו טלפון של מי שיעזור לו אם האוטו יהיה גבוה מדי לעבור טסט.

אני יודע היטב שזה הסבר שישמע לכם הזוי-ומוגזם-אבל סביון יעיד על כמה אנשים יצא לי כבר לעלות. מניסיון של לא מעט שנים של עבודה מול רשות המיסים ומשרד התחבורה, יש דברים בגו. לא בקטע של "איזה אבועלי אני ויא אללה כמה אני יודע על דברים סודיים שהולכים מאחורי הקלעים עאלק" אלא בקטע אמיתי לחלוטין. אני לא טוען שאני צודק אבסולוטית- אולי הבחורצ'יק החביב הזה רק רוצה בולמים-ושיהיה בריא-אבל באופן כללי אנשים צריכים לחשוב פעמיים לפני שהם זורקים טלפונים של כל מיני מעכרים לבן אדם שכולה כתב כאן שתי הודעות.

נ"ב-המיקום בפועל הוא רמת גן- שזה זוועה...

JustDoB
01-12-12, 15:50
...יכול להיות שיש דברים בגו. ובכל זאת לגבי השאלה שלי - מישהו מכיר מגבלות בטיחותיות להטסת בולמים ?

-->