PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש באיש שטח! תושבות Ram לסלולר וטאבלטים!

idanw
13-11-12, 20:51
שלום לכולם!

מהיום, איש שטח הוא משווק מורשה של Ram Mounts בישראל!
למי שלא מכיר -
Ram Mounts הינה חברה אמריקאית המייצרת תושבות באיכות עילית למחשבים, טאבלטים, מכשירים סלולרים ועוד.
את התושבות ניתן למצוא בשירות כוחות הביטחון בארץ ובעולם.

בשלב ראשון, ניתן למצוא אצלנו תושבות לסמארטפונים וטאבלטים למכוניות ואופנועים.
כל מוצרי Ram שירכשו אצלנו יקבלו אחריות מלאה לכל החיים.

ניתן לראות את המוצרים כאן: http://e-shetach.co.il/items~83.htm

צוות איש שטח

rupni
13-11-12, 22:07
אני חושב שיש בלבול במחיר !
באמת אני שואל אותך כאדם ניטרלי זה לא קצת יקר מידי לדבר כזה ? אפשר לקנות בדיל אקסטרים בכמה דולרים (בודדים)
אז נכון לא מקבלים אחריות לכול החיים.
נכון זה לא איכותי (אולי לא מכיר) כמו זה.
נכון זה לא איש שטח (ואני מעדיף לפרנס אנשים שאני מכיר וסומך עליהם).
נכון זה לא מגיע באותה מהירות.
אבל ראבק 300 שקל לתושבת לאייפון ?!?! עדיף כבר לקנות משהו שיתפרק בכול חצי שנה לא ?

ועכשיו תעבור להיות איש מכירות בחזרה, מה כ"כ טוב בזה שמצדיק את המחיר כי אני מחפש.

אורי

itayt
13-11-12, 22:54
מנסיון של כמה שנים עם תושבות של ram אני יכול להגיד לך שאין שום מוצר ברמה שלהם בטל לא מוצר סיני מדיל אקסטרים. אםשר לקנות גם רכב סיני הוא גם נוסע אבל אין מה להשוות אותו לרכב אמריקאי או גרמני.

Neilman
13-11-12, 23:14
שלא תבינו לא נכון, כל פעם שאני צריך משהו שיש לאישטח אני קונה הם, גם כי אני מעדיף לתת את הכסף שלי למישהו בתחום שאני וכולנו כאן אוהבים וגם כי השירות באמת רמה מעל כולם, אבל עדיין אם אני לא טועה זה עולה משהו בסביבות 45$ כולל משלוחה לארץ ב-eBay...

rupni
13-11-12, 23:20
מנסיון של כמה שנים עם תושבות של ram אני יכול להגיד לך שאין שום מוצר ברמה שלהם בטל לא מוצר סיני מדיל אקסטרים. אםשר לקנות גם רכב סיני הוא גם נוסע אבל אין מה להשוות אותו לרכב אמריקאי או גרמני.

אוקיי אבל מדובר על הפרש גדול מאוד. לפי המחיר זה צריך להיות משהו טוב בצורה קיצונית, שיכול ללכת איתי ולהחזיק לי את הסמארטפון,
אני לא מתכוון להשוות בניהם כי אחרי שראיתי את הסרטונים זה באמת נראה מוצר איכותי אבל זה באמת מצדיק את המחיר ?
אתה יודע אם זה היה נגיד עולה 100 ש"ח, אתה יודע אפילו 150 ש"ח (ראיתי גם במחירים כאלה ושלא תתבלבל לרגע לדעתי זה גם יקר)לא חושב שהייתי בכלל שואל מה הסיבה לפער אבל זה פער די גדול,
אני שואל שוב ואני אשמח לשמוע תגובות מעוד אנשים שיש להם אם יש בכלל הרבה כאלה אתם באמת חושבים שזה שווה את הכסף ? (גם אחרי שקניתם את זה)

תודה אורי.

GodsFather
14-11-12, 04:10
RAM זה מוצר שורד על כל חלקיו ושום סיני אחר לא מתקרב לזה.

מעבר לזה, זה מוצר שאפשר להתאים למוצרי המשך שלהם. כלומר שאם היום אתה רוצה תושבת לאופנוע עם הברגה לכידון ומחר אתה רוצה לשים את זה בג'יפ, אתה לא צריך לקנות תושבת קומפלט בנפרד אלא רק את יחידת הוואקום (למשל) ולחסוך את שאר העלות. או אם החלפת את הסלולרי לדגם אחר, אז לא צריך להחליף את כל הזרוע אלא רק את המשטח (בהיעדר שם רשמי קראתי לזה משטח) וכן הלאה.

הברגים מחזיקים "בטון", הוואקום איכותי כולל משקלים מכובדים מאד, התופסנים של הסלולרי לא נותנים לו לזוז גם כשרכב באויר או האופנוע בווילי, ספיגת הוויברציות טובה מאד (כולל בהארלי שמי שיודע רוטט יותר מויברטור של צ'יצ'ולינה), ועוד דוגמאות. סע על הדורים פעם עם סמוראי ותושבת סינית ותראה מה יקרה לאייפון שלך, אם תמצא אותו ברכב (או אם לא ריסקת אותו כשהוא הגיע לך לדוושות) אחרי הבמפ הראשון.

אני אישית מדבר מנסיון של 5 שנים בסמוראי עם PPC וסלולריים שונים על אותה תושבת + שנתיים עם אופנוע שטח. אני מכיר עוד כמה בתחום האופנועים (הארלי כדוגמא לחבר שיש לו וגם אופנועי ספורט שנוסעים קצת יותר מהר מסמוראי) וכן כמה מתחום הג'יפים שאוהבים להיות באויר או לנסוע מהר בדרכים משובשות.

לא צריך פה איש מכירות, צריך שהלקוחות של המוצר ידברו.

המחירים סבירים ביותר וכמובן שתוספת האחריות לכל החיים היא בהחלט מבורכת.

shyy
14-11-12, 07:56
אוקיי אבל מדובר על הפרש גדול מאוד. לפי המחיר זה צריך להיות משהו טוב בצורה קיצונית, שיכול ללכת איתי ולהחזיק לי את הסמארטפון,

אני שואל שוב ואני אשמח לשמוע תגובות מעוד אנשים שיש להם אם יש בכלל הרבה כאלה אתם באמת חושבים שזה שווה את הכסף ? (גם אחרי שקניתם את זה)

תודה אורי.

קניתי את התושבת של RAM לאחר ששני מכשירי 7" יקרים, פשוט התרסקו לי מהתושבות שהגיעו איתם ,קניתי את היחידה שמחברת לכסא הנוסע ומאז שקט.
בנוסף יש לי את התושבת שמתחברת לחלון ואין מה להשוות בינה לבין תושבת סינית מ DX שגם כזאת יש לי.

זה מקרה קלאסי של הזול עולה ביוקר

boaz avrahami
14-11-12, 09:00
אל תהיו עדר.
יש לי כמה כאלו. גם לאייפון וגם מהכסא לאייפד.

המפרקים הכדוריים מצופי הגומי מתפרקים די מהר בשימוש אינטנסיבי והאריות שלהם לא כוללת משלוח לארץ( אני רכשתי בארהב)...
כשה עובד זה מעל כולם אבל לא מושלם בכלל!

לא מצליח להעלות לכאן תמונה של כזה מפורק.

rupni
14-11-12, 09:09
אחרי שקראתי את התגובות אני אשקול שוב את העניין.
ובועז מה שאתה אומר די מדאיג (בהתחשב בזה שזה כמעט החלק הכי חשוב, כך נראה מהתמונות לפחות) אבל אני יגיד לך את האמת אני לא חושש מדבר כזה.
כמו שאני מכיר את איש שטח אני מאמין שאם יקרה לזה משהו אני ישר אקבל תגובה והכל יסתדר.
זה בדיוק מה שציפיתי לשמוע ואני יחשוב שוב על הנושא של עלות מול תועלת.

תודה אורי

Pageup
14-11-12, 10:05
יש גם תושבות סיניות טובות שעובדות על אותו עקרון והן עולות יותר מהתושבת ב 2$.
במידה והייתי צריך תושבת לאופנוע/אופניים/רכב פתוח כנראה והייתי קונה את הכי
טוב שיש כי אם זה נופל זה נעלם.
בפרייבט או ברכב סגור הייתי קונה איכותית סינית שעולה הרבה פחות (באזור 18$).
אם הייתי צריך למתקן לאפטופ או טאבלט כבד (ולא אנדרוידים/אייפדים) כנראה והייתי
קונה RAM כי היכולת לשאת משקל פה חשובה מאוד.
אני יכול להגיד שמה שקניתי מאוד איכותי, מחזיק מעמד כמה חודשים בלי ליפול ובלי
לגרום לנזק ואני מאוד מרוצה.
תסלחו לי שאני לא שולח לינק כי עדיין זה פוסט של אישטח שאני מעריך על ההגינות והשירות.

idanw
14-11-12, 12:31
תודה רבה לכל המגיבים.
לגבי המחיר בארץ מול המחיר בארה"ב - כמו בכל מוצר כמעט, ישראל יקרה משמעותית. הסיבה לכך היא לא עשיית הון על חשבון הלקוח אלה גודל השוק בישראל, עלויות הובלה, מיסוי וכו'.
קחו בחשבון ששירות ואחריות שווה כסף - על אחת כמה וכמה כשמדובר במוצר שמקבל אחריות לכל החיים.
לגבי הכדורים המתפרקים - אכן הייתה כזאת בעיה והיא מכוסה באחריות.
לכן מי שרוכש אצלנו יוכל להחליף את הכדור אצלנו ללא עלות כנגד הצגת חשבונית מס.

עידן

rupni
14-11-12, 16:34
תודה רבה לכל המגיבים.
לגבי המחיר בארץ מול המחיר בארה"ב - כמו בכל מוצר כמעט, ישראל יקרה משמעותית. הסיבה לכך היא לא עשיית הון על חשבון הלקוח אלה גודל השוק בישראל, עלויות הובלה, מיסוי וכו'.
קחו בחשבון ששירות ואחריות שווה כסף - על אחת כמה וכמה כשמדובר במוצר שמקבל אחריות לכל החיים.
לגבי הכדורים המתפרקים - אכן הייתה כזאת בעיה והיא מכוסה באחריות.
לכן מי שרוכש אצלנו יוכל להחליף את הכדור אצלנו ללא עלות כנגד הצגת חשבונית מס.

עידן

עידן אני לא מדבר על המחיר בארץ מול המחיר בארה"ב, אני בטוח שאם אני אבדוק כמה יעלה לי להביא את זה אפילו מהיצרן ישרות אולי זה יעלה פחות (לדעתי אפילו הפער יהיה זניח) וגם אני מאמין שאני לא יקבל אחריות. מעבר לך שאני חושב שכל אדם צריך להרוויח, אם הוא עושה את זה ביושר אז מבחינתי אם אתה מרוויח 100 או 50 ש"ח אני בעד.
השאלה שלי היא מה הסיבה לפער המחירים (אפילו בארה"ב אני בטוח שזה עולה יותר מאיזה זבל סיני).
ושוב חשוב לי להבהיר אני לא בטענות אילך (בעצם אני כן) בעניין המחיר הגבוה שזה עולה אצלך אלא למחיר הגבוה מלכתחילה, המחיר שבו היצרן מוכר.

אורי
נ.ב. אומנם אני ממשיך לחפש אבל אני מאמין שאני לא ימצא משהו באיכות כזאת (לפי התגובות של החברים פה), ויחס כזה כמו שיש אצלכם ולכן כנראה אני אקנה בסוף אצלכם.

momi-r
14-11-12, 18:03
אני גם חושב שאיכות עולה יותר
אבל יש גבול

אני גם בדעה שיש דברים זולים שבסוף עולים יקר אבל אין ספק שלפעמים עדיף לקנות בזול וכל חצי שנה - שנה להחליף במקרה הצורך.. הכל תלוי במחיר.
אם ההפרש משמעותי לך על הזול . אם לא, ללא ספק לך על האיכות...
אגב יש לי לא מעט מוצרים בבית מ EBAY זולים ופשוטים ועושים עבודה מצויינת !

boaz avrahami
14-11-12, 18:28
עידן שלום,

עם כל ההערכה והכבוד, מה ההגיון והצידוק לרכוש אצלך עריסה לאייפון ב 389 שח כאשר באי ביי כולל משלוח היא עולה כ 170 שח?
(44 דולר ומשלוח חינם)

אספקה ממך תוך 4-6 ימים
אספקה מאי בינ תוך 14-21 ימים
אצלך אחריות בארץ

Look at this on eBay:

RAM Twist Lock Suction Cup Car X-Grip Mount for iPhone 5 4s 4 3GS & Cell Phones

http://bit.ly/SIzWUG

אסף ד.
15-11-12, 23:04
השירות בחו״ל מדהים

אסף ד.
15-11-12, 23:13
יש לי שתי תושבות לאייפון בשני רכבים, שנרכשו בארה״ב ולא בארץ.
בוקר אחד תושבת אחת קרסה, כדור הגומי התפורר.
מייל קצר לחברה, בצירוף חשבונית ותמונה של הכדור המפורר, הגיע בדואר כדור חדש ללא תשלום עבור המשלוח מצידי.
באמת שירות מעולה.
מצורפות תמונות של הכדור המפוררhttp://img.tapatalk.com/d/12/11/16/abe9e9ub.jpghttp://img.tapatalk.com/d/12/11/16/6ehy9a7a.jpg

rupni
15-11-12, 23:15
השירות בחו״ל מדהים
עם כל הביקורת שהועלתה בשרשור הזה (בצדק או שלא) אני חייב להגיד שאני בטוח שגם בארץ השירות יהיה מצוין.

אסף ד.
17-11-12, 15:41
אין ויכוח על רמת השירות, תעשה את החשבון בין חו״ל לארץ, גם שם אתה משלם מס, אז כל הסיפור של עלויות ורווח ושינוע, קצת מצוצות מהאצבע, גם בחו״ל הספק מחזיק חנות ומשלם שכירות.
פה היבואן מזדכה על המע״מ אבל יש הוצאות שינוע.
האם זה מצדיק את מחירי השחיטה פה בארץ? ממש לא!

עידו לוריה
17-11-12, 20:51
על מה אתם מלינים אתם יכולים לקנות איפה שתרצו ובאיזה מחיר שתמצאו לנכון לשלם .
בעל עסק יכול למכור באיזה מחיר שיחפוץ והשיקול הוא שלו בלבד , עם תרצו תקנו עם לא אז לא , מה לכול זה ולשרשור פרסום של איש שטח .
זה כבר יצא מכלל פרופורציה של " צרכן שרוצה הנחה/מתעניין למה המחיר גבוהה ביחס ל..." , די מגעיל .

עידו

boaz avrahami
17-11-12, 23:00
לוריה,
זה שרשור צרכני לגיטימי וזה חלק מתפקידי האתר.
אינפורמציה רלוונטית מאוד לכל מי שמתעניין ויכול לרכוש את אותו המוצר בהרבה פחות כסף.

עופר ארביב
18-11-12, 00:28
תושבות רכב לאייפון וכדומה ב19.99 בסניף עודפים של פרימיטיבי ברמת ישי נותרו כמה עשרות אחרונים פתוח גם בשבת :)

boaz avrahami
18-11-12, 01:29
תושבות רכב לאייפון וכדומה ב19.99 בסניף עודפים של פרימיטיבי ברמת ישי נותרו כמה עשרות אחרונים פתוח גם בשבת :)

אחלה פרסומת דפקת לעצמך אבל זה אפילו לא בן דוד רחוק של Ram mount .

momi-r
21-11-12, 10:49
מי שחיפש מעמד אוניברסלי אולי זה יכול לעניין אותו - רק היום .

http://www.biz-coupon.co.il/Default.aspx?affiliate=6&cuponid=706

GodsFather
21-11-12, 11:04
נראה כל כך איכותי שאני רץ עכשיו לקנות 2, כדי שאחד יוכל להסתכל על השני.

momi-r
21-11-12, 15:16
אין לי כל קשר לקופון הזה.. ואין לי מושג לגבי האיכות שלו..

אבל אם מהתמונה שם אתה יכול לקבוע את האיכות של המוצר................................... ........................................ ..............................

-->