PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש נעילה קידמית להיילקס

ami1983
16-11-12, 09:11
שלום מחפש להתקין נעילה קידמית להיילקס
איזה אפשרויות יש לי ומה העלויות ?
תודה לעונים

שגיא S
16-11-12, 10:14
אתה מחפש נעילה קדמית או אוטומטית?
יש אופציה ללוקרייט
יש אופציה ללוקרייט לאחורה, ולהתקין את האחורית עם הנעילה מקדימה
יש אופציה לקנות ביצה נוספת של היילקס ולהתקין מקדימה
ויש אופציה גם לARB

אין לי מושג לגבי המחירים/פרוצדורה
אני רק יודע שאלו אופציות קיימות...על איזו מהן חשבת?

tooshey
16-11-12, 11:19
יפה מאד שגיא. ענית תשובה מדוייקת והגדלת את מונה ההודעות שלך.
יכולת גם לכתוב שאפשר לשים ספול. נעילת זיקה.ספרטן. לוקה.אולי בולסטר. לכן תקבל רק ניקוד חלקי.
"אין לי מושג לגבי המחירים/פרוצדורה" - אם לא יודעים, לא עונים.

עמי
כל נושא הנעילות להיילקס נדון רבות וארוכות בפורום.
חיפוש יביא לך את כל המידע שאתה צריך.

אחרי שתקרא, אם חסר משהו, תתקשר אלי.

בברכה,טושי

YosSima
16-11-12, 22:43
יפה מאד שגיא. ענית תשובה מדוייקת והגדלת את מונה ההודעות שלך.
יכולת גם לכתוב שאפשר לשים ספול. נעילת זיקה.ספרטן. לוקה.אולי בולסטר. לכן תקבל רק ניקוד חלקי.
"אין לי מושג לגבי המחירים/פרוצדורה" - אם לא יודעים, לא עונים.

יפה ...
ככה אוספים עדת מעריצים ...

היי.. גם אני הוספתי עוד נק' למונה ההודעות שלי...

שבת שלום

שגיא S
16-11-12, 22:52
לא יודע מה אתם רוצים.
הבנאדם אמר שהוא מחפש נעילה קדמית, שאלתי איזה - אוטומטית או נשלטת, וציינתי חלק מהאופציות.

טושיי גם אתה לא הועלת יותר מדיי בתגובה שלך חוץ מלקדם את העסק שלך, לא שיש לי בעיה עם זה אבל אני גם לא מעיר בעוקצניות...

Scrusher
16-11-12, 22:59
הנעילה האולטימטיבית שאפשר להתקין להיילקס היא הנעילה המקורית שמוסבת לשליטה מכאנית (אתה מפעיל אותה ע"י שחרור כבל)
היתרון העצום שלה הוא אפס תקלות
החסרון הוא שכדי לשחרר את הנעילה צריך לקחת קצת רוורס ולהילחם טיפה עם הידית עד שהיא משתכנעת (צריך לקחת רוורס של בערך סיבוב מלא של הגלגל)

וגם אני הוספתי עוד נקודה למונה ההודעות שלי....
יניב.

YosSima
17-11-12, 01:09
טושיי גם אתה לא הועלת יותר מדיי בתגובה שלך חוץ מלקדם את העסק שלך, לא שיש לי בעיה עם זה אבל אני גם לא מעיר בעוקצניות...

http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon14.png

טל חסיד
17-11-12, 08:58
יניב כתב
החסרון הוא שכדי לשחרר את הנעילה צריך לקחת קצת רוורס ולהילחם טיפה עם הידית עד שהיא משתכנעת (צריך לקחת רוורס של בערך סיבוב מלא של הגלגל)

יניב לי יש נעילה מכאנית "אולטימטיבית" ולא זכור לי ב15 השנים האחרונות הבעיה שציינת, ככל הניראה לאלה שראית שזה קרה להם הכל אילתורים סוג ג.

טל

ami1983
17-11-12, 10:14
אני נוטה לכיוון של נעילה מקורית חשמלית של היילקס לבין נעילת arb מה ההבדל בעלויות ?
ואיזה דגם של arb מתאים לטויוטה ?

Scrusher
19-11-12, 19:38
יניב כתב

יניב לי יש נעילה מכאנית "אולטימטיבית" ולא זכור לי ב15 השנים האחרונות הבעיה שציינת, ככל הניראה לאלה שראית שזה קרה להם הכל אילתורים סוג ג.

טל
יש אותה לחבר עם היילקס. מסתבר שזה לא היה אמור להיות ככה והוא סידר את זה שבוע שעבר. עכשיו הוא לא עושה רוורסים בשביל לשחרר

-->