PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסופה

khaled_z
21-11-12, 09:50
שלום לכולם

יש לי סופה 95 שנכבית תוך כדי נסיעה זה קורה מדי פעם

חשמל יש
סטרטר יש
דלק יש משאובה חדשה ונתנת לחץ כמו שצריך
כולם נבדקו ונמצאו תקנים

האם משהו נתקל באותה בעיה ?

עזרתכם בבקשה

דרור ברלי
21-11-12, 10:54
שתי אפשרויות שאני נתקלתי בהן יכולות לגרום לסימפטום שהעלית:

1. נתקים בצמת המנוע. כשהמנוע פועל, תנדנד בעדינות את הצמה, בכל פעם במקום אחר, וחפש גימגומים/זיופים בעבודת המנוע. אם זו באמת הצמה, יש סיכוי שקיימים נתקים בכמה מקומות - תמשיך לבדוק. צמה אפשר להחליף (יקר) או לתקן - אני בחרתי לתקן. אצל יניב ב"הייטק מוטורס" - הוא עשה עבודה יפה שפתרה את הבעיה לחלוטין.

2. ממסר שנמצא צמוד למוט ההגה, מתחת לדשבורד. בזה נתקלתי בסופה הקודמת. הפתרון - החלפה שלו.

אלה רגישויות ידועות בסופה שמקורן בהתיישנות מערכת החשמל שמלכתחילה אינה מהאיכותיות ביותר. יכול להיות שיש עוד אפשרויות.

zviki
21-11-12, 11:23
אצלי זה קרה [מזמן מזמן]בגלל דלק מהול במיים ושהשד יודע מאין הגיעו. אולי בתדלוק,ראיתי את המיים בפילטר הדלק המורכב- בין צינור לצינור.

snirjeepdreamer
22-11-12, 23:48
שים לב, תבדוק את תקינות הסיגנלים המגיעים לחיישן ה- VSS (מהירות) היושב בטרנספר.
החיישן הזה הוא מאוד משמעותי לתפקוד המנוע ואחראי לתפקוד תקין.
הרבה בעבר הרימו גבה לקשר שלו להתכבות הרכב ונמצא בדיעבד שהוא משמעותי ביותר.

למרות שחיישן המהירות שלך יכול לתפקד בשעון הרכב, עדיין, יכול להיות קצר או זליגת סיגנל
מגיד קרוב שיכולים לגרום לתופעה הזו.

חפש בשרשורי עבר ותמצא מספר מקרים.

danel
23-11-12, 00:06
תבדוק גם את הנעלי כבל של החוטים שמגיעים לקופסת ריליים/פיוזים של הצמת חשמל בתא מנוע, היתה לי כזו בעיה בסופה שזה היה מקורה

khaled_z
29-11-12, 12:29
שתי אפשרויות שאני נתקלתי בהן יכולות לגרום לסימפטום שהעלית:

1. נתקים בצמת המנוע. כשהמנוע פועל, תנדנד בעדינות את הצמה, בכל פעם במקום אחר, וחפש גימגומים/זיופים בעבודת המנוע. אם זו באמת הצמה, יש סיכוי שקיימים נתקים בכמה מקומות - תמשיך לבדוק. צמה אפשר להחליף (יקר) או לתקן - אני בחרתי לתקן. אצל יניב ב"הייטק מוטורס" - הוא עשה עבודה יפה שפתרה את הבעיה לחלוטין.

2. ממסר שנמצא צמוד למוט ההגה, מתחת לדשבורד. בזה נתקלתי בסופה הקודמת. הפתרון - החלפה שלו.

אלה רגישויות ידועות בסופה שמקורן בהתיישנות מערכת החשמל שמלכתחילה אינה מהאיכותיות ביותר. יכול להיות שיש עוד אפשרויות.

תודה רבה למגבים

בבדיקה התברר שהחוטים שמגעיל לאלטרנאטור מלמטה הם שעושים את הבעיה ועכשיו המצב בסדר גמור

שאר הדברים שצינתם נבדקו ונמצאו תקנים

-->