PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמי זאקס-מי מכיר?

fuksi
21-06-03, 21:48
היי הוצע לי ע"י ג'קי מאוטומיני בולמי זאקס במחיר מעניין מאוד.
הבנתי שמדובר בבולמים סופר איכותיים ומוכרים בעולם...למשהו יש נסיון איתם/מכיר/ממליץ???
תודה

ארז
22-06-03, 09:19
אני לא יודע עד כמה הם מוכרים בעולם ,אבל הם מעולים.
אם אתה מחפש בולם רק לנוחות,במחיר זול והרכב אינו מוגבהה, לך עליהם בלב שקט

איציק - 4X6ZH
22-06-03, 12:04
נחשבים לבולמים טובים
בכלל היצרן הזה פיכט את זאקס ( גרמני במקור ) מוצרים טובים בחלק מיצרני הרכב
הם המוצרים המקוריים .
איציק

nbuck
22-06-03, 12:40
אז כולם אומרים שזהו בולם איכותי מבית טוב...
ואני שואל -
מי בדק את הבולם המדובר על רכב שטח?! בשטח?! לא ב.מ.וו או פאסאט, אלא רכב שטח במשקל כולל של יותר מ-2 טון?!
הרי לא בלתי מתקבל על הדעת שבולם מצטיין בתנאי כביש על רכב במשקל 900-1200 ק"ג יכשל לחלוטין בשטח מהמורתי על רכב כפול במשקלו, נכון או לא נכון?!
ואני לא מביע עמדה כנגד הבולם המדובר, להיפך, אני מחפש המלצות מאנשים שבדקו ומצאו את הבולם כאיכותי באותם ישומים כמו אלו שאני מבצע, ואשמח לגלות שיש עוד מוצר טוב ואיכותי מלבד 2-3 המותגים שכווולם שמים... :wink:

נמרוד
22-06-03, 12:52
אני חושב שדי ברור לכולם שהבולם הספציפי שמתאים לרכב כביש בלתי ניתן להרכבה, פיזית, על רכב שטח?! וברור שמדובר על שני דברים שונים לחלוטין?!

זאקס הוא שם מותג. מפעל גרמני שמייצר בולמי זעזועים. יש דגמים שונים לכלי רכב שונים. אני יודע שהשם זאקס נושא עמו היסטוריה והווה מפוארים מאד בתחום מכוניות המירוץ לכביש, כולל ובמיוחד פורמולה 1. אין לי מושג איך מחלקת בולמי השטח שלהם.

nbuck
22-06-03, 14:02
אני חושב שדי ברור לכולם שהבולם הספציפי שמתאים לרכב כביש בלתי ניתן להרכבה, פיזית, על רכב שטח?! וברור שמדובר על שני דברים שונים לחלוטין?!

ברור, ועל עובדה זו מתבססת השאלה ששאלתי, מאחר והיא מחזקת את שהטיעון שהעלתי לאי-רלוונטיות של הפסקה הבאה:

יש דגמים שונים לכלי רכב שונים. אני יודע שהשם זאקס נושא עמו היסטוריה והווה מפוארים מאד בתחום מכוניות המירוץ לכביש, כולל ובמיוחד פורמולה 1. אין לי מושג איך מחלקת בולמי השטח שלהם.

אולי בכל זאת ימצא איש אשר התנסה בבולם המדובר על רכב ספציפי - לנדרובר דיסקברי - ויכול לתת חוות דעתו ומסקנותיו...
אם לא כן, אני אישית רואה בכך סיכון, או יותר נכון לומר מותרות, לשמש כשפן ניסיונות למותג לא מוכר ומוכח (ספציפית על דיסקברי, לצורך הדיון).
ואזכיר שאני דווקא אעדיף תמיד לבדוק ביתר דקדקנות חלופות ל"שם החם בשוק"...

לא יודע, זה מעורר בי איזשהו אנטי, העדריות הזאת... :?

דווקא ארז הגיב בכיוון -
ארז, אם תוכל להרחיב, למה התכוונת ב- "אם אתה מחפש בולם רק לנוחות..." ?!
ואם הרכב מוגבה? אי אפשר להתאים בולם ארוך יותר (או שלא מיוצר כזה?!)...

הערה - בשתי תגובותי אין משום הבעת דעה באשר לבולם המדובר - אני בסך הכל תוהה/חוקר/שואל...

fuksi
22-06-03, 17:14
היי
הרכב כרגע לא מוגבה.
חשבתי על הבולם בצירוף קפיצים כמובן...שזה סיפור אחר.
ארז-אמרת לנוחות בלבד..??? וביצועי שטח מה???
בכל אופן עדיין לא חקרתי את הנושא לעומק (זה היה כשבאתי לג'קי לשאול על פינת פגוש בכלל...) אכנס אליו השבוע ואחקור אותו לעומק.
אני דוקא כן נוטה לכיוון
א. אוהב לשחות נגד הזרם...
ב.יבואן של מוצר חדש/פחות פופולארי לדעתי ישתדל יותר וידאג יותר ללקוח!!!

ג.מדובר על 300 ש"ח לבולם (+מע"מ) כחצי ממחיר אולדמן!!!!

מבטיח לעדכן

ארז
22-06-03, 20:04
אהלן לכולם...
א כן יש לנו נסיון עם הבולמים הנ" ,אני הרכבתי אותם על כמה רכבים והתגובות היו טובות
ב הבולם הוא במידה המקורית,ואינו מתאים לרכב שעבר הגבהה
ג ביצועי שטח?שאלה כללית מידי,הבולם מחזיק טוב ומרסן את הרכב בצורה טובה,יש טובים ממנו בשוק,אבל מחירים מתחיל מפי 2....הכל עניין של כסף בחיים
ד "nbuck" תעשה טובה ותחתום עם שם(קשה לי לענות לכינויים וכו'...) :P
ה בולם ארוך יותר כמובן שאפשר להתאים,אבל לא ממוצרי המדף של המוצר הספציפי הזה,גקי יבא אותם לרכבי לנדרובר בצורתם המקורית
ו פוקסי אם אתה מעונין לחסוך כסף/לא להגביה את הרכב ,לך על קפיצים סטנדרטים חדשים,הם יתנו לך נוחות טובה מאוד,והתנהגות שטח סבירה בהחלט

fuksi
22-06-03, 20:31
תודה ארז
הבנתי....אם לא מתאים לרכב מוגבה אז כנראה ארד מהעניין...

ארז
22-06-03, 21:10
תרשה לי לתקן את עצמי קצת....
הבולם יתאם לקפיץ כדוגמת אולדמן/טפדוג בהגבהה סטנדרטית(40 מ"מ),הוא לא יתן לך שום שיפור במהלך מתלה וכנראה יוריד מעט ממנו אבל ניתן להתקין את השתיים)

zorobin
13-01-08, 17:35
שלום
עברו חלפו להם 4 וחצי שנים :roll:
האם מישהו התנסה עם בולמי זאקס על דיפנדר 110 ?
הבולמים בדיפ' שלי גמורים ואין ביכולתי הכספית לשלם יותר מ400 ש"ח לאחד (אני צריך 4 בולמים)

אם למישהו יש הצעה אחרת לבולמים אשמח לדעת.

הג'יפ משמש לעבודה בטיולים ולוקח בד"כ 8 נוסעים ללא ציוד בשטח, והרבה נסיעות מנהלה ארוכות על הכביש.

תודה
זוהר

נ.ב. ישנו גם יצרן בולמים מארגנטינה שמיובא ארצה אך איני זוכר את שמו, גם כן באיזור ה400 לאחד מישהו יודע ???

:)

zorobin
13-01-08, 18:55
שלום
עברו חלפו להם 4 וחצי שנים :roll:
האם מישהו התנסה עם בולמי זאקס על דיפנדר 110 ?
הבולמים בדיפ' שלי גמורים ואין ביכולתי הכספית לשלם יותר מ400 ש"ח לאחד (אני צריך 4 בולמים)

אם למישהו יש הצעה אחרת לבולמים אשמח לדעת.

הג'יפ משמש לעבודה בטיולים ולוקח בד"כ 8 נוסעים ללא ציוד בשטח, והרבה נסיעות מנהלה ארוכות על הכביש.

תודה
זוהר

נ.ב. ישנו גם יצרן בולמים מארגנטינה שמיובא ארצה אך איני זוכר את שמו, גם כן באיזור ה400 לאחד מישהו יודע ???

מצאתי !!! השם הוא קורבן
corven

:)

asafk
13-01-08, 21:43
קורבן זה מונרו תוצרת ארגנטינה. מונרו זה טוב או לא? קורבן אותו דבר בדיוק, רק בצבע אחר.

אסף.

ארז
09-02-08, 08:22
אני מתקין זאקס גם על דיפנדרים, שוב גם פה הבולם בהחלט עובד יפה, הוא לא ברמה של האולדמן ושות' אבל הוא גם לא עולה ככה.

דרור הראל
01-03-08, 21:41
אני הרכבתי ארבעה חדשים מג'קי ל110 שלי,שאינו מוגבהה לפני מספר חודשים.אני מרוצה מהתוצאה והיא מספקת מאד בעיקר להתאמה בין ביצוע למחיר-מדהים שב4 שנים המחיר לא השתנה.

דרור הראל

-->