PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיפול שמשה קידמית בסמוראי

iben
24-11-12, 09:11
שלום לכולם
לאחרונה יצא לי לחשוב על מעבר לסמוראי פתוח, וקסם לי הרעיון של אפשרות לקפל את השמשה הקידמית. אבל שחשבתי על זה שמתי לב שמעולם לא ראיתי אף סמוראי נוסע עם שמשה קידמית מקופלת ותהיתי מדוע? לא פקרטי? לא כיף? לא נוח?

שגיא S
24-11-12, 12:15
שלום לכולם
לאחרונה יצא לי לחשוב על מעבר לסמוראי פתוח, וקסם לי הרעיון של אפשרות לקפל את השמשה הקידמית. אבל שחשבתי על זה שמתי לב שמעולם לא ראיתי אף סמוראי נוסע עם שמשה קידמית מקופלת ותהיתי מדוע? לא פקרטי? לא כיף? לא נוח?

בשביל לטייל עם שמשה פתוחה - צריכה להיות סיטואציה שהיא נורא ספציפית לדעתי...
אבל יש כמה שמטיילים ככה..וזה נראה מדהים בעיניי.

אם תבקש יפה אז אולי תצליח לשכנע את זרקו, שעכשיו משוויץ ביכולת הורדת השמשה שלו בכל טיול, לספר מה עשה

GodsFather
24-11-12, 18:28
כיף, פרקטי ונוח אלא אם אתה לא שומר מרחק ואז אוכל את כל החצץ והאבק של הרכב לפניך לתוך השיניים. מי שחווה את זה פעם אחת, לעולם לא ידע איך לחזור לרכב סגור (או יחזור אבל עם כאב לב). הולך מצוין עם מגן עיניים טוב.

לא כולם יודעים איך לתחזק את הצירים והחלון בצורה נאותה כדי למנוע שבירה בנסיעה. כמו כן, יש כאלה עם צירים חלודים. עוד אתגר - מה עושים עם הברזנט כשרוצים לנסוע עם גג מעל הראש כי השמש קופחת. יש לזה כמובן פתרונות, אבל הסטודנטים תפרנים מבלי לדעת לתפור :)

זרקו
25-11-12, 06:38
66552בשביל לטייל עם שמשה פתוחה (או בלי חלון בכלל כמו מישהו פה...) צריך בעיקר לא להתעצל ולהוריד אותה.
מדובר על שני ברגים, שתי ידיות ועיגון אחד למכסה מנוע.

אצלי הפתרון לגג הוא ברזנט שיושב על הכלוב ונשאר גם כשמורידים את החלון.

אכן הנסיעה הרבה הרבה יותר כייפית ככה! -שגיא- כמו שאתה נוסע בלי דלתות :-)

אמיר- תוכל להרחיב על מה שכתבת? למה כדאי לשים לב?

GodsFather
25-11-12, 09:01
זרקו, אתה פדנט, אני סומך עליך שכבר שמת לב בעצמך כי בתכלס זה מול העיניים. לרוב בעלי הסמוראי שזו הפעם הראשונה שהם מקפלים את החלון (ולפעמים זו פעם ראשונה של הרכב גם...) מתגלה תמונה פחות סימפטית.

תחילה הצירים עצמם חלודים/תפוסים ואו הפח מסביב לצירים חלוד/פגוע ואז הקיפול גורם לנזק לפח ולפעמים אף לא ניתן להחזיר את החלון למקום עד שלא מטפלים במחלה.

השמשה עצמה, המסגרת סביבה צריכה להיות פיקס כדי שהיא לא תצא מהמקום וכמובן הקיבוע של השמשה בזמן הקיפול כדי שלא תקפץ ותרקד, כפי שציינת.

ניבו
28-11-12, 22:36
הורדתי את השמשה אצלי ואז החזרתי, לפני כן נתתי לצירים לנוח בWD40 ללילה.
הנסיעה עם שמשה מקופלת לדעתי מתאימה לזחילת סלעים, ולמקומות שאין לך סיבה לנסוע בהם מהר אלא התקדמות ממש איטית
בשבילים זה לא נשמע לי אידיאלי.

האם יש עוד סיבות שבגללן אתה רוצה לעבור לפתוח?

GodsFather
29-11-12, 04:49
גם בשבילים, בנסיעה רגועה זה אחלה - הרוח בפנים, אויר מדבר או יערות. תענוג צרוף. עד שנתקלים בחריון.

TsA
03-12-12, 15:32
לצערי הדגם שלי ללא אפשרות קיפול :( מה שמאוד הכאיב לי אחרי טיול בנחל לבן, ירח מלא, בלי דלתות ובלי שמשה קדמית... ת-ע-נ-ו-ג !
בשביל לילות כאלו המציאו את הג'יפ!

זרקו
24-12-12, 22:25
חוב לאודי שהצטרף למועדון מורידי השמשות :cool:

מר רון נחמן- אתה הבא בתור יא קאזה.....

68005

מאיר שרון
16-01-13, 19:18
אפשר לקפל את השמשה גם בסמוראי סגור??

GodsFather
16-01-13, 19:22
כן, עם דיסק :)