PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורדת הילוך עקב טמפרטורה נמוכה

regevzuki
25-11-12, 08:12
יש לי gv דיזל אוטומאט, כשאני נוהג ומגיע למקום עם טמפרטורה נמוכה מאוד שחום מנוע יורד למינימום, הרכב מוריד לי הילוך ועד שהמנוע לא מתחמם שוב לא עולה לי ההילוך.הכל התחיל אחרי שעשו לי ראש מנוע,כנראה קשור לצנרת או כבלים. האם למישהו יש רעיון או ניסיון במקרה דומה?

MMR
25-11-12, 09:22
ייתכן שהורידו לך את הטרמוסטט כשביצעו ראש מנוע? זו סיבה נפוצה לעבודה בטמפ' נמוכה מדי.

regevzuki
25-11-12, 16:09
בבוקר לוקח למנוע בערך 2 ק"מ להגיע לטמפרטורת עבודה ואז הכול מסתדר, יצא לי פעמיים גם לפני הראש מנוע שנכנסתי למקום קר מאוד שהטמפרטורה ירדה למינימום והרכב הוריד הילוך ולא העלה עד שהחום עלה בין המינימום לרבע. אני שמתי טרמוסטט מקורי של סוזוקי .

אביב3
26-11-12, 08:17
בדקת כמות שמן גיר תקינה?

osh
26-11-12, 08:19
אני עם רכב כמו שלך כבר יותר מ3 שנים, בבקרים קרים אכן לוקח לרכב זמן עד שהוא נותן להעלות הילוך.
גם בג'ימני אני מכיר תופעה דומה כשקר.
לי זה נשמע תקין.

בהצלחה

asafk
26-11-12, 19:32
נשמע לי חשוד שהטמפ יורדת למינימום.
בדוק בכל זאת מה שלום התרמוסטט.

אסף.

shachar
26-11-12, 20:29
הגיר ממוחשב כלומר כזה שמתנהג לפי תמפרטורת המנוע?

היכן נמצא החיישן חום?
יש מספיק נוזל קירור? אולי הוא "באויר" ולכן הטמפרטורה נופלת.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

gp1
26-11-12, 23:13
טרמוסטט תקול זה לא רק טרמוסטט שנתקע סגור וגורם למנוע לרתוח. טרמוסטט תקול יכול להיות גם טרמוסטט שנתקע במצב פתוח והמנוע נשאר קר.
ויש גם דרגות שונות של טמפרטורה לטרמוסטטים ( לדוגמא : בלנד רובר יש 88 ו- 78 מעלות )

regevzuki
27-11-12, 14:25
אני עם רכב כמו שלך כבר יותר מ3 שנים, בבקרים קרים אכן לוקח לרכב זמן עד שהוא נותן להעלות הילוך.
גם בג'ימני אני מכיר תופעה דומה כשקר.
לי זה נשמע תקין.

בהצלחה
תודה, רציתי רק לדעת אם גם לאחרים יש את התופעה הזו. הטרמוסטט חדש מקורי 88 מעלות, יש לי אותו שנתיים , קרה לי פעם אחת לפני שנתיים ועכשיו כל בוקר אני נתקל בתופעה. אני אמשיך ככה.
העיקר שהוא עובד כמו שצריך
גם בשטח
גם בכביש:cool:

GodsFather
28-11-12, 06:12
טרמוסטט חדש מקורי, בן שנתיים.

איך זה הולך במשפט ?

gp1
28-11-12, 13:40
כמה כבר עולה טרמוסטט ? כמה כבר קשה להחליף לבד ? ושוב ... זה שהרכב לא מתחמם לא מראה שהטרמוסטט תקין ורצוי כל שנתיים להחליף את הטרמוסטט מפני שהוא כלכך פשוט כלכך זול וכלכך קל להחלפה . ואל תשווה בשום פרמטר את הרכב שלך לפרייבט מצוי ..
ושוב ... כתב לך ה- GodsFather ::: טרמוסטט חדש מקורי, בן שנתיים.
. . . איך זה הולך במשפט ? (איך זה הולך במשפט אחד ? רואה? זה לא . )

-->