PDA

צפייה בגרסה מלאה : גל נוסף של הפחתת מחיר בסלולר ? רק 49 ש"ח לחודש

meir alony
25-11-12, 10:07
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000800728#fromelement= hp_firstarticle

BackDoorMan
25-11-12, 16:55
זה רק לחצי שנה, אח"כ המחיר חוזר ל 99 ש"ח.

Tourist
25-11-12, 18:08
99 זה עדיין נמוך משלושת הגדולות באותם נתונים.
עברתי לגולן לפני חודש ואני מבסוט לגמרי. הניוד היה חלק, השירות עונים תוך 2 דק׳ וחוזרים אליך אם צריך ואני מקבל יותר בשביל פחות.
אישית, ממליץ מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

boaz avrahami
25-11-12, 18:17
99 כבר מזמן לא הכי נמוך...
יש 89 ויש גם 79 (012 והוט)

בכל מקרה עוד חצי שנה אלוהים גדול ואם הם בסדר אז בכלל נהדר.
במחיר הזה יש גם יעדים בחו"ל בחינם ולי זה יחסוך לא מעט כנראה.

בנתיים שלב ראשון וכבר יש קצת אי הבנות.
הזמנתי ניוד למספר אחד והם קלטו ניוד אחד ומספר חדש אחד....
מראה כמה מייגע יהיה התיקון של העניין הזה.

Tourist
25-11-12, 19:08
99 כבר מזמן לא הכי נמוך...
יש 89 ויש גם 79 (012 והוט)

לא מדויק.
אם תשים לב, השינוי בין החברות מתבטא בנתוני הגלישה ובשיחות ליעדים בחו״ל.
שיחות וסמסים חופשי כולם נותנים.
גם אם שיחות לחו״ל מעניינות אותך, לא סביר שאתה מתקשר ל-38 מדינות שונות בחודש...
בנתונים הקיימים, בהשוואה של מסלולים זהים, גולן נותנת את המחיר הכי טוב גם במחיר המלא.

הסכנה האמיתית היא שבעקבות המבצעים הכסחניים האלו החברה תקרוס ואז אאלץ לחזור עם הזנב בין הרגליים לאחת הגדולות ולקבל כל הצעה שיתנו לי...
ושימו לב, שהגדולות כבר התחילו למשוך את המחירים בחזרה כלפי מעלה.

meir alony
05-12-12, 09:33
עוד חברה ש"יורדת" לצרכן :
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000803740#fromelement= hp_firstarticle

פלג_
05-12-12, 14:46
גם אני עברתי לגולן עוד בשבועיים הראשונים.
בשני המנויים הראשונים קיבלתי זיכוי על חודש ראשון בגלל שהיו בעיות ניוד בהתחלה, אני לא ביקשתי דבר וגם לא היתה לי שום בעיה בניוד.
אני מאוד מאוד מרוצה, מאז העברתי עוד 6 מנויים מהמשפחה לגולן.
אגב,לגולן יש שירות לקוחות בטלפון, והוא טוב בהרבה משל אורנג'.

אני עברתי בעניין עקרוני, גם עם אורנג' היו זולים יותר אני לא חוזר.
זה תרגיל ידוע, המתחרים הגדולים מורידים מחירים, חלקם כמו אורנג' אפילו פותחים חברה "חדשה" בשם אחר (012מובייל).
גורמים לקטנים כמו גולן וכו' והיחנק ולאחר שכל הקטנים נחנקים נופלים וסוגרים.
ואז גם החברה "החדשה" של אורנג' גם כן נסגרת (באופן מפתיעה)
ושוב אני שבויים על ידי החברות הגדולות שכמובן חוזרות ליזלול אותנו כי אין לנו אופציות אחרות.

שימו לב ש-012מובייל\אורנג' ממשיכים עם התרגילים, מחיר לחודש בעלות של 88 ש"ח ללא הגבלה.
זה עם חבילת גלישה של 1G, רוצה 3G (כמו בגולן)? תשלם עוד 10 ש"ח. מה קיבלנו 98 ש"ח.
1 ש"ח לחודש זול יותר מגולן.

פשוט חברה מגעילה,אני מרגיש מצווה להעביר לקוחות מאורנג'.

בקיצור מי שחושב שהוא עושה בשכל בגלל שהוא נשאר בחברות הגדולות וקיבל מחיר נמוך, עושה טעות הכל יחזור אלייכם, לצערי גם אליינו.

חומר למחשבה.

six 4 life
05-12-12, 19:07
אחרי השרשור הזה והתעניינות בזמן האחרון למעבר לגולן שוטטתי היום קצת באינטרנט, מה גם שמעבר לחיסכון הכספי רציתי גם לתמוך בחברה חדשה ששוברת מחירי שוק (ולכן לא התעניינתי בהוט למשל שמציעה את אותו מבצע), ועל פניו רוב הלקוחות מרוצים.
סה"כ התגובות ברשת נראו טובות, כולם נראים מרוצים ועד כאן הכל נראה אחלה.
נכנסתי לאתר של גולן טלקום, אכן ההרשמה קלה ופשוטה, אבל עצרתי את התהליך בשלב השלישי מתוך ארבעת השלבים - אישור הזמנה, וחייגתי למוקד של גולן כדי לקבל כמה תשובות לשאלות פשוטות כמו איך דברים מתבצעים וכו.
עשיתי 2 נסיונות, אחד ארך 23 דקות של המתנה, השני ארך 15 דקות של המתנה ובסופו של דבר התייאשתי - אין מענה.
בשלב הבא הגעתי לדף החברה בפייסבוק לחפש איזשהן תשובות לעניין ולא ממש הופתעתי לראות ש 95% מהתגובות בעמוד הן של לקוחות שצריכים תמיכה/ שירות/ או אפילו רוצים להתנתק, ונשארים ללא מענה לא במוקד הטלפוני ולא במייל. הרושם שנוצר אצלי הוא שההרשמה והמעבר לגולן טלקום קלים ידידותיים ואפילו מזמינים מאוד במיוחד עם המבצע החדש, אבל כשמתעורר צורך במענה אנושי כזה או אחר אין ממש עם מי לדבר ע"פ רוב התגובות שם (ומדובר על מאות, לא עשרות בודדות).

אישית, אותי זה הרתיע ואני כנראה לא אלך על הצעד הזה מהסיבות האלו בלבד.
סתם עוד משהו שכדאי לשים לב אליו.

Tourist
05-12-12, 20:14
מנסיוני עם השרות הטכני (אין מוקד מכירות) - התקשרתי 5-6 פעמים (כי רציתי עזרה בהגדרות אייפון), תמיד ענו לי בפחות מ-5 דקות, תמיד חזרו אלי כשאמרו שיחזרו, תמיד עזרו לי עם הבעיות.

אני מבסוט.

פעם התחרות בין החברות היתה על שירות, היום היא על מחיר. יום אחד אולי יתאזן...

פלג_
05-12-12, 20:29
לפי ההגדרה שלהם, התמיכה היא ללקוחות גולן.
ההרשמה היא רק דרך האתר.

מהניסיון שלי לחייג לשירות לקוחות של גולן דרך 058* ממכשיר גולן, המענה היה מהיר יותר מאורנג', המתנתי 3-4 דקות.
והאמת שהיה להם הרבה יותר נכונות לעזור משרות הלקוחות של אורנג', שהביעה היתה אצלהם, הגישה באורנג' היתה שהמכשיר פתוח, והבעייה היא חד משמעית של גולן.
בסוף לאחר הרבה טלפונים וריצות למרכזי השרות קיבלתי איש שרות שכן הבין את הבעיה.
המכשיר שניקנה אצלהם דווח כגנוב, לאחר שהוא נמצא הם שיחררו את החסימה לרשת אורנג' בלבד, כך שסים גולן לא עבד במכשיר.
בגולן ניסו שוב ושוב לעבור איתי על ההגדרות לפני שהפילו את הבעיה על המכשיר של אורנג'.

מעבר לזה אין לי ניסיון, כי לא היה לי צורך בשרות לקוחות של גולן, הכל מתבצע דרך האתר שלהם כמו: חסימות מספרי פרימיום, שיחות לחו"ל, אינטרנט לחו"ל, תא קולי ועוד.
הכל נוח וברור.
סט לחו"ל? נכנס לאתר וסוגר את הגלישה הסלולרית.
אני גם חסמתי את כל מספרי הפרמיום והודעות בתשלום (האח הגדול וכו') כדי שלא היו הפתעות.
בנוסף יש לך פירוט שיחות (ללא כל תשלום) והצגת החשבוניות.

גם שיחות לחו"ל, יש לי חבר בגרמניה, שיחות לנייח ללא עלות, תענוג.

בקיצור, שוב אני אומר, פשוט מומלץ.
אם יש לך מישהו בגולן, תתקשר מהמכשיר שלו.

בהצלחה
פלג

פלג_
09-12-12, 08:54
הפעם יש בעיות בניוד מספר נוסף חדש, למה? אורנג' כמובן.

מאז שגולן עלו לאוויר כבר ניידתי 5 קווים\מכשירים.
הקוו הראשון הוזמן שבוע אחרי שעלו גולן לאוויר, מכשיר הוא מוטורולה דייפי שנקנה מאורנג'.
מקבל את הסים של גולן, מכניס למכשיר, לא עובד.
מתקשר לאורנג' הם טוענים שהם צרכים לפתוח את המכשיר וזה יקח יומיים שלושה.
סבבה, אחרי יומיים המכשיר עובד.

כל שאר המכשירים לא נקנו מאורנג' ולכן לא היו בעיות.

עכשיו לעניין.
שבוע שעבר העברתי קוו נוסף לגולן (לקוח עיסקי, אבא שלי)
עוד לפני קבלת הסים של גולן דיברתי עם אורנג' שיפתחו את המכשיר (שוב מוטורולה דיפיי) כדי שלא ניתקע כמו בפעם שעברה.
באורנג נאמר שהמכשיר פתוח!!!
ושמתאריך מסויים כל המכשירים שנמכרו הם כבר פתוחים, חשוב לציין שהמכשיר המדובר נקנה חודש לפני המוטרולה הקודם שכן היה נעול.
קיבלתי את הסים של גולן ביום חמישי, אחרי הניוד הכנסתי אותו למכשיר- כמובן לא עובד.
יתקשרתי לאורנג', שוב הם טוענים שהמכשיר פתוח.
ללא ברירה ניגשתי למרכז השרות ("שרות"), אחרי 45 דקות בתור הגעתי לנציג שרואה שהמכשיר לא עובד אבל טוען שיש בעיה בסים של גולן (איך לא)
כל ניסיונות ההסברה שהסים עובד בכל מכשיר אחר שלי, לא עזר. וגם סים של סלקום לא עובד.
הבנתי שאין עם מי לדבר.

דיברתי עם חבר שמכיר את התחום ולאחר בדיקה שלו הוא מצא בפורומים מקרה דומה שבשני המקרים היה מקרה של גניבה של המכשיר ומציאה, באותו שירשור המקרה נגמר לאחר שהלקוח פשוט קנה מכשיר חדש כי לא מצא פתרון לבעייה.

המכשיר שלנו נגנב לפני 3-4 חודשים על ידי עובד זבל של העיירה, לאחר שיתקשרנו לערייה זה הועבר למחלקת פינוי אשפה, אחרי מספר שעות יתקשר הקבלן של חברת הפינוי שהמכשיר אצלו, יומיים אחרי זה הוא הביא לנו את המכשיר הביתה.

באותו זמן יתקשרתי לאורנג' כדי לדווח על הגנבה, ואחרי יומיים התקשרתי לדווח שהוא נמצא ושיפתחו את המכשיר.
כל זה היה לפני 3-4 חודשים.
בכל מקרה בזמן הפתיחה של המכשיר לאחר גניבה כניראה שהוא נפתח לרשת אורנג' בלבד, וכך הוא עבד במשך ה 3-4 חודשים האלו.

הסברתי לעובדי אורנג' בשרות הלקוחות את העניין (בטלפון) והם לא הבינו במה מדובר.
ניגשתי שוב למרכז השרות ופתאום נפלתי על נציג שכן מבין את העניין ואומר לי שהוא הבין את הבעיה, הם צרכים כביכול להודיעה לכל הרשתות (גולן, סלכום וכו', ניראה מוזר אבל איזה אופציות כבר יש לי) שהמכשיר נמצא והוא לא גנוב.
וציין שזה תהליך אחר מפתיחת מכשיר נעול קלאסי!!!!
ובעוד יומיים שלוש המכשיר ייפתח, ואם לא שאני יבוא שוב, נשאיר את המכשיר במעבדה ובמקרה הכי גרוע הם פשוט מחליפים מכשיר.
אמרתי לו שאם זה כך, אני מעדייף להשאיר את המכשיר כבר עכשיו במעבדה ושהם יבדקו את העניין, וכך היה.

היום הלכתי לאסוף את המכשיר...
ולא תאמינו, הגיעה לי נציגה שאמרה לי בבקשה זה המכשיר החלפנו לך רמקול!!!!!!
זה פשוט לא להאמין, הם לא פתחו את המכשיר ולא עשו דבר (אגב, הרמקול עבד)
פה כבר קיבלתי עצבים, 3 שעות ישבתי בסניף והמתנתי לתשובות..
מכשיר שניקנה באורנג' במחיר מלא (לא קיבלתי אותו מתנה), שיש לי לשלם עליו עוד מספר חודשים לא קטן, פשוט לא שווה דבר.

בין 10-20 אנשי שירות עומדים שם ופשוט לא מצליחים להבין את הבעיה ואחד שכן הבין, לא יכול היה לעשות דבר.

הם טוענים שאני צריך ליתקשר לגולן שהם יבטלו את החסימה של המכשיר, הם לא מצליחים להבין שאותי זה לא מעניין.
אני יתקשרתי לאורנג' לדווח על גניבה ועל מציאת המכשיר בזמן שהיתי לקוח אורנג', מה הקשר לגולן?
במקביל אני בטלפון עם שרות הלקוחות של גולן (הנציגה אומרת בצחוק "הם עונים שם בכלל?",לצערה הם ענו לי תוך מספר דקות, הרבה פחות זמן ממה שלקח לי להגיעה למרכז שרות 3 פעמים) והם אומרים בצדק שאין להם מכשירים, ואין להם אפשרות לפתוח ולנעול מכשירים, סים כן.

אני יכול למכור את המכשיר ללקוח אורנג' והוא יעבוד.
אבל אין שום סיבה לוותר סתם כך על מכשיר במצב חדש, גם אם הקנה חדש סביר מאוד שזה היה שוב הדיפיי.

אך לצערי לאחר שמצאתי שני שירשורים דומים הסוף היה רכישת מכשיר חדש.

קחו את העניין בחשבון.
לא שזה היה מונע מימני לעבור לגולן.

פלג

-->