PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרת תותחי הפורום באיתור כננת הרמה שעובדת על 24V

אומי5
28-11-12, 19:55
אני לומד הנדסת מכונות ובמסגרת פרויקט הגמר שלי אני צריך להשתמש בכננת הרמה שתעבוד על 24V (מתקון על רק"ם).
אחרי מקדמי ביטחון לא קטנים, תספיק לי כננת שמיועדת ל100 ק"ג. בנתיים מה שאני מוצא ברשת הן כננות שמיועדות למשקלים גבוהים בהרבה (400 ק"ג ומעלה).
כמובן שזה יעבוד, אבל אני מעדיף למצוא כננת קלה יותר שתעשה את העבודה מאשר לבחור כננת אובר קיל.
מכירים כננת כזו ?
מכירים ספק שיוכל לעזור לי ?
אולי אתם בעצמכם ספק כזה?

(פניתי להנפלד בעבר ולא ענו לי, ופניתי שוב היום-מקווה לתשובה)

רוב תודות

talw
28-11-12, 20:15
ה 24v לא בנוי משני מצברים של 12v...

אמנון
28-11-12, 20:41
הייתי מנסה כאן -
http://www.agoran.co.il/

לבעל הבית אאל"ט קוראים יהודה, איש נחמד מאוד.
לא בטוח שיש לו במלאי, אבל שווה לנסות, אולי הוא יוכל לתת כיוון.

אומי5
28-11-12, 20:44
ה 24v לא בנוי משני מצברים של 12v...

אני לא רוצה להתחבר ישירות למצברים אלא למערכת החשמל הקיימת של הרק"ם.

elitkh
28-11-12, 23:57
עקרונית-אתה יכול להשתמש בכננת של 12V-הכננת תעבוד במהירות כפולה וזה לא בהכרח חיסרון.

צריך לוודא שהריליים יודעים לעבוד במתח כזה-אני מניח שאכן זה המצב-בד"כ הם בנויים לעבוד בטווח רחב של מתחים-מקסימום יתחממו קצת-גם כך לא מדובר בעבודה רצופה לאורך שעות אלא בהפעלות לפרקי זמן קצרים יחסית.
מלבד זה אני דיי בטוח שקיימות כננות למשאיות במתח 24V-בעיקר לפריקה וטעינה של גלגל רזרבי.

סופת המדבר
29-11-12, 07:52
תנסה לברר אצל יבואני \מוסכי טרקטורונים
היום להרבה טרקטורוני עבודה מורכבים \ויש אופציה להרכיב כננת קטנה מקדימה

jery
02-12-12, 20:13
האם בזמן ההרמה היא צריכה לעצור ולהחזיק(דרוש ברקס)?
נסה ברחוב צ'לנוב בת"א חברת עגורן איש קשר נתן.

אומי5
19-12-12, 10:47
תודה לכולם.
נבחרה כננת, DC800 24V של וורן, היא קצת חזקה יותר ממה שאני צריך (פי שלוש בערך :) ), אבל מיועדת לתנאי שטח קשים, יש לה ברקס, וזה כיף לבחור את ההכי טוב כשאתה לא באמת משלם על זה.

עכשיו אני מחפש מודל CAD שלה, ניסיתי בכמה אתרי שיתוף ולא מצאתי, יש לכם המלצות איפה לחפש? מישהו בטעות מחזיק כזו שאפשר לבוא למדוד בסופ"ש?

-->