PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון לקמפר

jeep.il
30-11-12, 23:46
בזמן האחרון נכתבות פה כתבות על קמפרים שונים מרחבי העולם נבנה פה קרוון קמפר מדהים אז אני מעלה פה רעיון(אני כלכלית איני יכל לבצעו) שבא אלי אחרי שנתקלתי בכתבה בירחון של לנדרוברים על זוג שלקחו דיפנדר 6 על 6 ובנו והפכו אותו לקמפר מגניב אז שאלתי את עצמי ממה ישראלים יכולים לבנות קמפר בייחוד אם המגבלות הנוראיות שיש לנו בארצינו לכל שינוי מבנה או כל דבר כזה אז בחנתי את הרכבים שיש בישראל היכולים לשמש קמפר אולי דיפנדר הדגמים בישראל הם 90 110 130 אך כבר אינו מיובא לישראל ומגבלת שינוי המבנה תהיה באוחרי הבונה.ג"יפים תוצרת המזרח הינם יותר צפופים שינוי המבנה בהם עוד יותר קיצוני מהדיפנד ולכן שוב יש פסילה .טנדר יפני יהיה מעט צר לכך ובניית הארגז עליו תהיה קטנה כי ככל שנגביהו או נרחיבו משקלו יהיה כבר גבוה מהניתן לסחיבה אז יש לנו פסילה .אז אולי טנדר אמריקאי טנדר אמריקאי יוכל להיות אופציה טובה אבל בשביל שיוכל לעבור בכל מקום יצטרכו להגיהו למגנו בתחתית מה שיביא להוצאה נוספת לבנייה. ומה על רכב מסחרי גם כאן יש לנו פסילה כי ישנם כאן מעט אם לא בכלל רכבים מסחריים אם יכולות עבירות טובה .אז בכל אופן מה כן אפשר כן אפשר לחפש את הנ.נ אביר ממכרזים של קק"ל להרכיב להם ארגז מבניה נכונה ופשוט להתחיל לטייל . מי מרים תכפפה?

אביעד פ.
01-12-12, 11:41
או יונימוג, אפשרות לא רעה בכלל חייב לציין.

ובלי קשר, ההודעה הזאת תאבד הרבה קוראים פוטנציאלים, מקש האנטר אצלך לא עובד? :cool:
ממש קשה לקרוא פסקה כזאת עמוסה.

jeep.il
01-12-12, 11:45
כמה אונימוגים יש בארצינו? לעומת אביר?

omri_t
01-12-12, 11:48
פיספסת רק דבר אחד, מהות הצורך בקמפר.
בארהב, אוסטרליה, אירופה - אם יש לך קמפר אתה גומע מרחקים אל עבר האופק בטיול שכולו חוויה.
בישראל 3 שעות גג ואתה בבית.

המדינה שלנו פיצפונת, אין באמת צורך בקמפר.
לשכנים אנחנו לא ממש יכולים להיכנס בנסיעה.
זו לדעתי הסיבה שזה לא באמת קיים פה

ולמרות זאת, הרעיון מגניב.

אביעד פ.
01-12-12, 14:20
האמת שאין לי מושג לגבי כמות האונימוגים/ אבירים. אבל אם אביר זמין ובמחיר אטרקטיבי זה נראה לי לא פחות אחלה.

עמרי, אני מסכים איתך בנוגע לגודל המדינה ולזה שאין צורך פה בקמפר,
אבל אני לא חושב שיש פה מישהו בפורום הזה שלא מקנא באסף:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=21250
(http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=21250)
הרי אנחנו יודעים שהחלומות שלנו ממזמן מנותקים מהמציאות והפרקטיקה. אני חושב ששום דבר לא שונה במקרה הזה....

ד ו ר ו ן
01-12-12, 21:17
קמפר ע״ב טנדרים מאד נפוץ בחו״ל, גם בטנדרים ״קטנים״, כמי היפנים דיש לנו בארץ.
הסיבה מאד פשוטה, והיא שיש להם מצב מקופל לנסיעה, בו הם לא חורגים מגבולות הארגז, ולא גבוהים מגג הרכב או רק ב
מעט, ואילו המצב הפרוד מאפשר ללל גדול ושימושי.
ההבדל בנפח עצום, וביום יום כשאתה לא מטייל אתה בכלל יכול להוריד את היחידה מהארגז ולהשאיר עם רכב פונקציונלי.

-->