PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין לדעת מהו לחץ כניסת הסולר לפילטר בהיילקס לצורך התקנת משאבת עזר.

ytk
03-12-12, 13:29
שלום רב.

שאלה למומחי היילקס: אני מעוניין להתקין משאבת עזר בתא המנוע בין המיכל לפילטר סולר . אשמח לדעת (אם דבר אפשרי) מהו הלחץ כניסה לפילטר לצורך התאמת סוג המשאבה. חיפשתי בספר של היינס מידע בעניין הספציפי הזה ולא מצאתי . 96 2X4.

תודה ושבוע טוב

יואב

s_n_p
03-12-12, 15:32
למה לעשות כזה דבר?
עד כמה שאני מבין, הלחץ נוצר אחרי המשאבה ולא לפני הפילטר.

ytk
03-12-12, 17:03
המשאבות עזר שאני בודק ניתן לרכוש עם לחץ יציאה מסויים או לחילופין לכוון אותו, לכן לא הייתי רוצה לקנות משאבה עם לחץ גבוה מדיי.

tooshey
03-12-12, 17:42
בהילקס משאבת ההזרקה שואבת דלק מהמיכל דרך המסנן.
כל קו הדלק מהמיכל ועד הכניסה למשאבת ההזרקה נמצא בתת לחץ.
אם תסביר מה הבעיה שאתה מנסה לפתור, אולי תקבל פתרון ישר .

בברכה,טושי

ytk
04-12-12, 22:40
אני שם שמן במיכל ולצורך העניין רוצה להוסיף משאבת עזר והן באות בהספקי לחץ בPSI לכן רציתי לדעתי מה הלחץ כניסה למערכת כדי להתאים את המשאבה הנכונה . האם יש נתונים כאלו?

תודה מראש

ytk
17-09-13, 20:39
אני שוב מתעניין באותו הנושא ...לצורך ניסוי נניח ויש לי נוזל יותר סמיך במקום סולר במיכל דלק , זה עלול לגרום לשחיקה יותר מהירה של משאבת ההזרקה כי היא מתאמצת יותר לשאוב נוזל סמיך? אם כן אני בעצם רוצה להביא את הנוזל קרוב יותר אליה מצד אחד ומצד שני לא לדחוף אותו, שמשאבת העזר תעבוד רק כשנוצר ביקוש. אחת כזאת גם שעמידה לחום גבוה (שווה ערך לחום המנוע) . יש המלצות? שניתן להשיג בארץ? ניסיתי משאבת עזר דיאפרגמה חשמלית סינית של סובארו אבל היא מתה כנראה מהחום והעומס.

תודה
יואב

-->