PDA

צפייה בגרסה מלאה : חופש בציריה גרנד ויטרה

moshem51
06-12-12, 20:04
שלום לחברים

יש לי גרנד ויטרה 99 אוטומט מנוע 2000 לאחרונה גיליתי שיש לי חופש בציריה קידמית ימין מבית הסרן.
לסירוגין בסיבוב נשמעים נקישות חזקות.הייתי במוסך בשלישי האחרון(לא יציין את שמו)וחוק מרפי כמובן אין שום ניקישות לא בסיבוב רגיל ולא עם 4*4.
בעל המוסך לא העלה לי את הרכב על ליפט והחליט על דעת עצמו שהלך הסרן (לא ידעתי שהוא קוסם) .
בבקשה אני חייב את עזרתכם על חוות דעת במיקרה עם מישהו מכם גם עבר את זה.ועל סדנת 4*4 מומלצת שיפתור לי את הבעיה הזאת

תודה מראש משה

benza
06-12-12, 20:44
מאיפה אתה?

איך גילית שיש חופש?

צריך רק מוסכניק נורמלי שיבדוק כמו שצריך ויאבחן את הבעיה, על פניו נשמע כמו ציריה שזקוקה לשיפוץ

moshem51
06-12-12, 21:00
היי
את החופש גיליתי תפסתי את הציריה ביד ומזיז אותה ליד הסרן ומרגיש שהיא לא מקובעת מספיק היא מתנדנדת בתוך הסרן.
אתה מכיר מוסכניק נורמלי או סדנה טובה ??

benza
06-12-12, 22:08
היי
את החופש גיליתי תפסתי את הציריה ביד ומזיז אותה ליד הסרן ומרגיש שהיא לא מקובעת מספיק היא מתנדנדת בתוך הסרן.
אתה מכיר מוסכניק נורמלי או סדנה טובה ??

יש חופש קטן שהוא תקין

מאיזה איזור בארץ אתה ?

moshem51
07-12-12, 08:38
רעננה

benza
07-12-12, 10:37
קפוץ אל ארז סנטו מוסך טופ-גיר באיזור תעשיה של רעננה

talb_s
07-12-12, 14:04
לדעתי בגרנד ויטרה החופש הזה תקין, כמובן עד רמה מסוימת וללא הרעשים שאתה מתאר אפילו יש ספיסר יעודי שמרכיבים באזור בשביל למנוע את החופש הנ"ל ודובר עליו רבות בעבר הלא רחוק בפורם הזה לא מצליח למצוא את זה כרגע.
חוץ מזה יש גם נזילה של שמן מהאזור ??
בכל מקרה כדאי מאוד שמישהו שבאמת מבין בנושא יראה ויבדוק את זה.
גם אצלי יש חופש מסויים ברמת התקין. בכל מקרה לדעתי ברכב הזה מומלץ מאוד לעבור ללוקרים ידניים בשביל למנוע בלאי מיותר לחלקים הנ"ל

moshem51
08-12-12, 08:48
היי
בדקתי את האזור הוא יבש ללא נזילות וכמו כן מותקן לי לוקרים ידניים

benza
08-12-12, 11:04
היי
בדקתי את האזור הוא יבש ללא נזילות וכמו כן מותקן לי לוקרים ידניים

אז בוא נחזור אחורה רגע, בצע את הבדיקות הבאות בכל אחת חזור על אותה נסיעה כולל סיבובים מלאים לשני הכיוונים

1. נסיעה לא משולבת, לוקרים חופשיים
2. נסיעה לא משולבת, לוקרים נעולים
3. נסיעה משולבת, לוקרים נעולים
4. נסיעה משולבת, לוקרים חופשיים

דווח באיזה מהמצבים הופיע רעש ובאיזה מצב הרכב היה כשהרעש הופיע

regevzuki
13-12-12, 13:24
נדמה לי שעניתי לך בפורום אחר....החופש בצירייה הימנית הוא מקורי מהחברה. יש קצת משחק של הצירייה פנימה והחוצה בצד של הטרנספר. לגבי רעשים ייתן ולאגר גמור כתוצאה מחדירת מים או צירייה בשלבי סיום קריירה. יש לי GV 99 ארוכה דיזל , גם אני גיליתי את החופש ואמרו לי שהטרנספר גמור וכמעט נכנסתי להוצאה מיותרת של 5000 ש"ח . בסוף מצאתי צדיק , מוסך אוטוליין בבנימינה שמתמחה בגיפים יפנים , העלנו את הרכב על הליפט והכול תקין ומתפקד כמו שצריך. החופש טבעי, אל תדאג.

moshem51
13-12-12, 18:19
תודה אחי...כמו כן יש לך GV יפיפיה

-->