PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במציאת סרן אחורי לג'ימי 97

israela55
16-12-12, 12:32
שלום לכולם,
יש לג'ימי שלי נזילה רצינית של שמן בקקס מאזור הגלגלים האחוריים.
לאחר התייעצות עם כמה מוסכים נשארתי עם שתי אפשרויות:
1. לתקן את הנזילה, שכוללת החלפת מספר לא יודע של חלקים.
2. רכישה והתקנה של סרן אחורי חלופי.

האפשרות השנייה לכאורה זולה יותר.
איפה אוכל למצוא בקקס שכזה? באזור שלי (חדרה) לא מצאתי ):

תודה!

lizard
16-12-12, 12:51
תתקשר למוסך גילי בשטח.

אברמלה
16-12-12, 13:42
בישביל 2מחזיריי שמן אתה רוצה להחליף סרן?. ומי ערב לכך שהסרן המשומש שתיקנה לא ינזל?
תפרק אקסים ותחליף 2 מחזייר שמן .

yarinzim
16-12-12, 16:51
+1 על מה שאבי אמר...
לא יודע אם איזה מוסכים אתה מתייעץ אבל קצת חסר להם פרופורציות... להחליף סרן בגלל נזילות זה שווה ערך ללמכור את הרכב כשהמאפרה מתמלאת.

שי קרנצלר
16-12-12, 21:12
סרנים תוכל למצוא במגרשי חלפים בכביש אזור

israela55
17-12-12, 02:24
תודה :confused:
זה קצת יותר מסובך ממחזירי שמן לצערי.
אני לא מבין גדול אבל הבנתי שצריך להחליף גם מיסבים והשמן שדלף פגע בדרך בבלמים וכו'..
וביקרתי אצל ארנון בפרדס חנה שהסביר לי שהעבודה והחלפים יחד עלולים לעלות כמה אלפים ושברגע שהוא מפרק, אין דרך חזרה. כך שאפשר לשקול החלפת סרן שלם במחיר דומה או אפילו נמוך יותר. בהנחה שיש כזה.
אני פשוט רוצה לשקול את האופציות לפני שאני תופס למישהו ליפט לכמה ימים.

lizard
17-12-12, 07:42
לגילי בשטח כבר פנית? הרכבים האלה זה המומחיות שלו. הציל לי את הסרן האחורי אחרי שהייתי בטוח שהוא הלך...

אברמלה
17-12-12, 08:09
תודה :confused:
זה קצת יותר מסובך ממחזירי שמן לצערי.
אני לא מבין גדול אבל הבנתי שצריך להחליף גם מיסבים והשמן שדלף פגע בדרך בבלמים וכו'..
וביקרתי אצל ארנון בפרדס חנה שהסביר לי שהעבודה והחלפים יחד עלולים לעלות כמה אלפים ושברגע שהוא מפרק, אין דרך חזרה. כך שאפשר לשקול החלפת סרן שלם במחיר דומה או אפילו נמוך יותר. בהנחה שיש כזה.
אני פשוט רוצה לשקול את האופציות לפני שאני תופס למישהו ליפט לכמה ימים.

תקשיב . הלכת לשוחט מיספר אחד שהוא שוחט בהשגחת הרב לנדא.. 2 מייסבים עולים 200 שקל 2 מחזייר שמן עולים 120 שקל. חריטת צלחות + הדבקת בלמים 300 שקל עבודה בהגזמה 1000 שקל לכמה היגעתה? 1620 שקל . אז אייך כמה אלפים? סרן משומש יעלה לך 1500 שקל . פרוק והרכבה . לך תדע מה מצב הברקסים . ומה מצב המייסבים. חביבי לך למוסך פשוט באזור של ואדי ערה ותתקן את זה .

rob
17-12-12, 09:27
לפי הנזילה שאתה מתאר, אני הייתי מהמר גם על ציריות שחוקות באזור של מחזירי השמן.

אברמלה
17-12-12, 15:22
החרט שלי לוקח 300 שקלים ומייצר בוקסות ומלביש אותם על הציריות

rob
17-12-12, 16:02
קצת קשה לי לראות איך הוא עושה בוקסות כאלה, האופציה שאני מכיר היא לעשות ציפוי בכרום קשה אצל המשפץ מרחוב לבנדה בת"א ואז לחרוט חזרה למידה המקורית.

yarinzim
17-12-12, 16:14
פספסתי איך הנחתם כבר שיש לו בעיה בציריות אבל אם נזרום על העיניין - יש מחז"שים יעודיים לציריות שחוקות שגורמות לנזילות, הם טיפה יותר קטנים בקוטרם הפנימי "ולוחצים" יותר על הצירייה.. לא תמיד עוזר כמובן אבל החשבון הפשוט אומר ששווה לנסות זאת לפני התעסקות עם הציריות עצמן.

-->