tamir128
16-12-12, 13:42
שלום חברים,
אצלי באורוקס יש שתי מפות: אחת היא מפת הסימון שבילים 1:50,000 שפעם הורדתי מהרשת (אני מודע לנושאי זכויות היוצרים וכו'), והשניה היא תצ"א שייצרתי עם תוכנת MOBAC מגוגל ארץ (שכבות 15 ו 17).
בניווט, בתצ"א של גוגל הכל מדוייק. אם אתה חוצה ערוץ, בתצ"א בדיוק תראה את הערוץ והכל מצויין, אבל אם אני עובר למפת סמ"ש, התוכנה מראה שאתה נמצא כ 500 מטר לערך מהמקום שאתה נמצא בו באמת, בדיוק כמו הבעיה שהעלו בשרשור קרוב (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=69474).
ניסיתי לשנות דאטום ל Euro1950 ולנסות לטעון את המסלול המוקלט.
עדיין בתצ"א המסלול עובר בדיוק במקום, ובסמ"ס המסלול חוצה מצוקים שבקושי מסוק יכול לעבור.
איך אני משנה את הדאטום רק למפה מסויימת, ומהו הדאטום הנכון למפה הזו?
תודה לעונים.
אצלי באורוקס יש שתי מפות: אחת היא מפת הסימון שבילים 1:50,000 שפעם הורדתי מהרשת (אני מודע לנושאי זכויות היוצרים וכו'), והשניה היא תצ"א שייצרתי עם תוכנת MOBAC מגוגל ארץ (שכבות 15 ו 17).
בניווט, בתצ"א של גוגל הכל מדוייק. אם אתה חוצה ערוץ, בתצ"א בדיוק תראה את הערוץ והכל מצויין, אבל אם אני עובר למפת סמ"ש, התוכנה מראה שאתה נמצא כ 500 מטר לערך מהמקום שאתה נמצא בו באמת, בדיוק כמו הבעיה שהעלו בשרשור קרוב (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=69474).
ניסיתי לשנות דאטום ל Euro1950 ולנסות לטעון את המסלול המוקלט.
עדיין בתצ"א המסלול עובר בדיוק במקום, ובסמ"ס המסלול חוצה מצוקים שבקושי מסוק יכול לעבור.
איך אני משנה את הדאטום רק למפה מסויימת, ומהו הדאטום הנכון למפה הזו?
תודה לעונים.