PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך דחוףףף עזרה בטרנספר של סמוראי

evyatar
19-12-12, 10:18
שלום לכולם,
ממש בימים אלה עשיתי שיפוץ לטרנספר לאחר ששרק ברמה אחרת...
החלפתי חמישה מייסבים שלושה מחזירי שמן ציר מרכזי ואת שני מייסבי הסיכות שלו ואת שתי השייבות המוזרות שלו.
סיימתי את כלל ההרכבה, כל הגולות יושבות במקומן, המייסבים יושבים במקומם הכל על פנו נראה מצויין אין שחיקה בגלגלי השיניים, שני המשלבים נראים בסדר גמור. אטמתי מלאתי שמן הרכבתי הכל במקום אך ישנו רעש מוזר, כמו נקישות שלפי דעתי מגיעות מהציר העליון, הכוונה הציר שמקבל ישירות מהגיר.
פרקתי וסגרתי כבר פעמיים חשבתי שאולי אראה שחיקה או גראדים אבל אין כלום.
אשמח אם משהו שאכן מבין ברמה טובה בטרנספר ייתן לי חוות דעת ואולי אצליח לפתור את הבעיה המתסכלת.:mad:
מי שרוצה לאבחן לפי הרעשים מוזמן לישלוח לי את הפרטי ואשלח בהודעת מולטימדיה את הוידאו.
נ.ב- הטרנספר משלב מצויין אין שום רעידות בידית או נקישות בשילוב הילוך.
תודה רבה לעוזרים שבינכם.
אביתר.

שגיא S
19-12-12, 10:28
יש בדריישאפט בין הגיר לטרנספר מין כוסית מתכת כזאת שאמורה להגן מאבק...אצלי פעם היא השתחררה ועשתה רעשים מעצבנים.

תבדוק אם הרעש הוא משם לפני שאתה שוב פותח ומפרק. יכול להיות שבאחד הפירוקים היא נפגעה והתנתקה מהמקום

evyatar
19-12-12, 11:00
יש בדריישאפט בין הגיר לטרנספר מין כוסית מתכת כזאת שאמורה להגן מאבק...אצלי פעם היא השתחררה ועשתה רעשים מעצבנים.

תבדוק אם הרעש הוא משם לפני שאתה שוב פותח ומפרק. יכול להיות שבאחד הפירוקים היא נפגעה והתנתקה מהמקום
שגיא תודה על ההתייחסות אבל נושא הכוסיות כבר ניבדק, גם אני חשבתי שאולי היא מקור הבעיה..
נשמע כי הנקישות הן מבפנים.. מאחד הצירים..

שגיא S
19-12-12, 11:05
אם ככה אז אני לא יכול לעזור יותר..
כל הגומיות וכו' הכל במקום כמו שצריך? אולי זה נקישות מהתושבות שלא מחוברות כמו שצריך?

ניבו
19-12-12, 11:14
ממה שידוע לי יש איזה שהיא משקולת בטרנספר, כנראה בחיבור שלו לרכב, עשה לחבר רעשים של נקישות, ולאחר שהוריד את המשקולת - הרעשים נפתרו.
אנסה לברר לך יותר פרטים.

evyatar
19-12-12, 11:24
שלושת התושבות מחוברות היטב.
מה שכן כאשר חיברתי הכל ושכבתי מתחת לטרנספר כאשר החלק האחורי באוויר הבחנתי שהציר העליון, (זה שמתחבר ישירות מהגיר) מבצע מאין תזוזה קלה קדימה ואחורה.. שכבתי מתחת וחבר ביצע שילב הילוך שלישי ושיחק עם הגז. כאשר הוא לחץ על דוושת הגז הציר זז פנימה וכאשר הרפה הציר זז החוצה.. אני מדגיש תזוזות קלות..
אם אתה מכיר את הדיאגרמה של הטרנספר אז מופיע לפני המייסב הפנימי ביותר של ציר זה שימפס הממוספר בדיאגרמה במספר 5 ואותו אין לי. הסתכלתי במקט"ים על מספר 5 וכנראה זה שימפס שמגיע בשולשה אופנים: 0.1, 0.3, ו0.5. לי אין כלל שימפס בציר הזה. האם החופש הקטן הזה בציר יכול לגרום לנקישות???

evyatar
19-12-12, 11:26
ממה שידוע לי יש איזה שהיא משקולת בטרנספר, כנראה בחיבור שלו לרכב, עשה לחבר רעשים של נקישות, ולאחר שהוריד את המשקולת - הרעשים נפתרו.
אנסה לברר לך יותר פרטים.
אני מודה לך מאוד.

evyatar
20-12-12, 17:16
חברים יש עוד רעיונות לתקלה??.
ואשמח לדעת אם משהו יודע כמה עולים המשלבים..
תודה

-->