PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוו"ד על צמיגאי

גיא
03-04-05, 17:59
דיברתי לפני כמה ימים עם "צמיג ישיר" בפתח תקווה. לאחר שקיבלתי כמה וכמה המלצות על המחיר הטוב של צמיגים שם.

שאלתי כמה שאלות והגענו לצמיג מסויים במחיר מסויים.

היום בבוקר צלצלתי שוב לוודא שיש במלאי. אמר לי "גיא" הבעלים ? או מנהל העבודה במקום יש, בוא.

באתי.
זה שעה נסיעה ובערך 100 ק"מ לכל כיוון בשבילי.

הגעתי, שלום שלום אפשר לראות את הצמיג ?
"תשמע .. ביום שישי לא הייתי ומתברר שמכרו את הסט האחרון !
יש לי משהו דומה אבל זה בערך 100 שקל יותר לצמיג ....."

לזה אני קורא גם רמאות וגם חרא של בן אדם. לא היתה לי ברירה כי הצמיגים שלי היו חרא למדי
ולקחתי משהו אחר.

הנחה על עגמת הנפש לא קיבלתי אבל דיבור בנוסח ביבים כן קיבלתי.
עכשיו כשהגעתי הביתה מתברר לי שגם את הראש ונטיל המיוחד לפתיחת ונטילים שהיה לי על אחד הג'נטים. שביקשתי שיחזיר אחרי החלפת הצמיג ... הם השאירו אצלהם.

המלצה שלי, אמנם המחיר טוב. אבל אמינות במקום אחרון ויוך לא תקבלו שם אם תשאלו שאלות "קשות".

בקיצור, אני מקווה שלפחות הצמיגים לא יאכזבו הפעם.

גיא.

נמרוד
03-04-05, 20:56
שיקרו לך, רימו אותך, חארה של בנאדם וגם מדבר בשפת ביבים, לא נתן לך הנחה (הכל אתה כתבת)... ובכל זאת קנית אצלו??? בחיי שאני לא מבין.

גיא
03-04-05, 21:05
המחיר הגבוה שהצמיג השני היה עדיין יותר זול ממה שיש בסביבה פה.

ומכיוון שכבר נסעתי עד לשם ...

וחוצמיזה הבאלאגן היה אחרי שהתחילו לעבוד ...

נמרוד
03-04-05, 21:06
אז הביקורת שלך לא שווה כלום.

יובל48
03-04-05, 21:12
ב 4 השנים האחרונות קניתי צמיגים לרכבים שונים במשפחתי
כולל פעמיים לסופה, כולם אצל גיא מצמיג ישיר תמיד במחיר
הכי נמוך(לאחר סקר) ואף פעם לא נתקלתי ביחס כזה כמו
שתארת.ברור לי מדבריך שנפגעת, יתכן מחוסר הבנה,
אבל אין זה מעיד על הכלל.
יובל

גיא
03-04-05, 21:24
הביקורת
והפגיעה

היא מזה שהוא היה צצריך להגיד לי "תמתין אני בוד .... תשמע, אין ניגמר .. אל תבוא או אם אתה רוצה אז יש לנו גם ..... "

וזה הוא לא טרח לעשות
אני הבהרתי לו שאני מגיע לרחוק ואני בא במיוחד לצמיגים.

נימרוד, הביקורת שלי כן שווה. כי אתה אם תרצה לקנות ממנו צמיגים בזול תבדוק שבע פעמים אם באמת יש או אין לו את הצמיגים ....

מה לעשות שתקציב הצמיגים שלי די רזה לאחרונה ... ?

שעיה כליף
03-04-05, 21:46
רכשתי אצל גיא מספר פעמים, צמיגים ומצבר, יש להם קטעים, הם לא אומרים את כל האמת ושוכחים לפעמים מספר עובדות וזה מעצבן, אבל - כעובדה, יצאתי שם תמיד הכי זול, עצתי - תבדוק תשווה תתמקח ותחליט. ו... אל תשאיר דברים ליד המקרה או לשיפוטם כי זה תמיד יפעל לרעתך - אצלם.

asafk
03-04-05, 23:06
יש בעיה עם המקום- וגיא, אתה לא היחיד שעשו לו שם קטע מסריח. מצד שני- יש רבים שקנו, וקונים שם צמיגים במחירים זולים.
אני קונה צמיגים במקום אחר (בואו נגיד שגם לי היה שם קטע "מוזר"). גם לך גיא, אני ממליץ- החסכון של כמה עשרות שקלים לצמיג לא שווה את הטרטור, הנסיעה, הדלק, בד"כ. וזה שאתה חוסך כמה שקלים ובסוף משלם לזה שהרגע דפק אותך- זו לא צרכנות נבונה, למרות החסכון. ההיפך.

ועכשיו, הבה נסיים את הדיון.

אסף.

מאיר רוטברג
04-04-05, 08:51
הערה לסדר
סבתי הפולניה הייתה תמיד אומרת משפט נהדר באידיש
"מה שזול זה ביוקר"

יוני5
04-04-05, 10:53
גיא,

לדעתי יש לך שתי טעויות רציניות:
1. כמו שנמרוד העיר: קניה במקום שדופקים אותך. "נדפקים ובוכים" סידרתיים, מזכיר לי פריחות בגיל העשרה... :)
2. כמה חסכת לעומת קניה באיזור הצפון? 400 ש"ח מתוך 3000? אז נכון ש 400 לא הולכים ברגל, אבל מה עם האחריות? נניח שבעוד חודש יתנפח לך צמיג. צורת הטיפול המקובלת היא לחזור לפנצ'ריה, להשאיר את הצמיג, לקחת אחד תחליפי, הצמיגאי (איזה שם דפוק) ימסור אותו ליבואן, שיבצע בדיקת מומחה (מהנדס חברה? ) ואחרי חודש תקבל תשובה.
כלומר, פעמיים נסיעה, הלוך ושוב מחיפה לפ"ת. כמה זה יעלה לך? וזה פ"ת להזכירך, לא משהו שתוכל לקפוץ בתחילת / סוף יום עבודה, כלומר עוד יום חופש. כמה זה שווה לך?
בקיצור, אני מאוד מקווה שבעוד כמה חודשים לא נאלץ לקרוא על הויה דולורוזה שעברת במקרה תקלה באחד מהצמיגים.

אבל הבעיה היא, איך לומר? קשה לי להתחבר למערכת שיקול הדעת שלך.
אני לא הייתי נוסע לחיפה להחליף צמיגים תמורת הבדל כזה. אבל מצד שני, אתם, בעלי הדרעק'ס, מוכנים לסוע חצי מדינה בשביל הגורו-אליל התורן, אז מהו סט צמיגים... :lol:

יוני5

גיא
04-04-05, 18:07
ואם יוני, הייתי מציע לך לשפץ את משאבת ההזרקה שלך ( ח"ח ) אצל מכר שלי ( באמת יש לי חבר כזה )

שמשפץ משאבות דיזל במחיר הקרן. לא היית בא ? 500 שקל פחות נגיד ? ( הגורו החיפאי של ל"ר לוקח בערך 2500 לשיפוץ. פעם אחרונה שביקרתי אצל החבר הנ"ל הוא אמר שאם אני אצטרך ח"ח זה בסביבות 1000 כולל מע"מ אבל שנדבר אם וכאשר ניצטרך ... )

כל אחד ומערכת השיקולים שלו.

לא ביקשתי שתנתחו את השיקולים שלי. רק רציתי שתדעו שיש בעיה עם הנ"ל. אם למשל אסף היה כותב שידוע שיש "בעיות" שם לא הייתי נוסע ... למשל....

יוני5
05-04-05, 15:29
ואם יוני, הייתי מציע לך לשפץ את משאבת ההזרקה שלך ( ח"ח ) אצל מכר שלי ( באמת יש לי חבר כזה )

שמשפץ משאבות דיזל במחיר הקרן. לא היית בא ? 500 שקל פחות נגיד ? ( הגורו החיפאי של ל"ר לוקח בערך 2500 לשיפוץ. פעם אחרונה שביקרתי אצל החבר הנ"ל הוא אמר שאם אני אצטרך ח"ח זה בסביבות 1000 כולל מע"מ אבל שנדבר אם וכאשר ניצטרך ... )

כל אחד ומערכת השיקולים שלו.

לא ביקשתי שתנתחו את השיקולים שלי. רק רציתי שתדעו שיש בעיה עם הנ"ל. אם למשל אסף היה כותב שידוע שיש "בעיות" שם לא הייתי נוסע ... למשל....

ראשית בדוגמה שנתת יש 1500 ש"ח הבדל, וללא חסרונות. זה לא שאתת מציע לי לחסוך 1500 ש"ח בשיפץ המשאבה, אבל רק בעוד חודש כך שאני צריך לעשות חשבון של הזמן האבוד. סתם הנחה ב 1500 ש"ח - כולנו מוכנים.

ואם אסף היה אומר לך מראש שיש "בעיות", אז מה?
תראה לי נותן שרות אחד שכל לקוחותיו מרוצים ממנו בכל הפרמטרים. בקיצור אם אתה מחפש את זה שחוות הדעת עליו רק טובות, אתה לא באמת תמצא מישהו.

ועל אותו גיא מצמיג ישיר לי יש נסיון חיובי, כנ"ל לארז, וכנ"ל לעוד 20 חברים טובים ומוכרים.
מהצד השני, אם היית גר מהצד השני של הכביש, לא היה לך אכפת לבוא עוד שבוע. אבל מה, אתה ניסית לחסוך שני גרוש, ולבוא מהצפון, אז אכלת אותה במקום שפחות היה מפריע למישהו מהאיזור.

ומכיוון שאתה כבר לא ינוקא בן יומו, לא בחיים ולא בג'יפים, אז אני מרשה לעצמי להגיד שאני באמת לא מבין את מערכת השיקולים שלך.

יוני5

ארז
05-04-05, 16:17
יוני ,לארז ולעוד כמה חברים יש נסיון רע מאוד של בריחה מאחריות ואי עמידה בהתחיבויות.
ולכן אנחנו לא קונים שם יותר.

ניר ל
05-04-05, 17:23
אדיוט או לא על זה שבכל זאת קנה מהם, בשורה התחתונה מסתבר שיש אתם בעיה והוא העלה אותה על פני השטח. עובדה שעד היום לא קראתי על תלונות בקשר לצמיג ישיר.
אני באופן אישי כשחיפשתי צמיגים, הבנתי כבר בשיחות הטלפון שלא בטוח שיש במלאי ... תבוא נראה... נחזור אליך, העדפתי לא לנסות את מזלי ולקנות במקום אחר.

oryand
05-04-05, 21:52
כשאני חיפשתי צמיגים גיליתי שהם הכי זולים באזור שלי (לפחות מסקר שוק שלי).
באתי בדקתי תאריכים על הצמיגים והתקנתי.
אחרי חודשיים חזרתי עם רכב של העבודה על מנת להחליף צמיגים וברוב תמימותי (או יותר נכון טמטומי) לא בדקתי תאריכים.
כאשר נכנסתי לפנצ'ריה אחרת ורציתי לרכוש צמיג נוסף מאותו סוג גיליתי (לאחר בירור טלפוני עם יבואן הצמיגים) שצמיגים אלו לא מיובאים לארץ מזה 3 שנים ותאריך הייצור של הצמיגים שרכשתי הוא מלפני 3 שנים.
בקיצור עצתי:
עדיף לקנות בזול אם אפשר אבל לפקוח 7 עיניים ולהשגיח טוב טוב מה מקבלים.
אורין

UNIX
05-04-05, 23:39
אני הבנתי שאת הצמיגים (לפחות את ה mtr) הם מוכרים בזול בגלל איזה קומבינה על\אם היבואן של החזרות , אז לא נראה לי שיש מה לדאוג לגבי האיכות ,
אגב כשאני דיברתי בטלפון עם אותו גיא ,הוא ענה לי לכל שאלה במקצועיות
ואמר לי שאין לו במלאי mtr 33 ושאין בכלל בארץ .

יוני5
06-04-05, 12:33
יוני ,לארז ולעוד כמה חברים יש נסיון רע מאוד של בריחה מאחריות ואי עמידה בהתחיבויות.

את זה אני לא מכיר,
הנסיון שלי איתו טוב מאוד, וכנ"ל של עוד הרבה ששמעתי.
מה היה לך איתו?
גם אני עד היום לא שמעתי על תלונות כלפיו.

יוני5

ד ו ר ו ן
06-04-05, 16:28

את זה אני לא מכיר,
הנסיון שלי איתו טוב מאוד, וכנ"ל של עוד הרבה ששמעתי.
מה היה לך איתו?
גם אני עד היום לא שמעתי על תלונות כלפיו.

יוני5

ותראה איזה שלדים נפלו מהארון.

asafk
06-04-05, 23:44
יוני, עזוב כרגע את המקרה הספציפי שלי או של ארז... זה לא המקום.
כל בית עסק יכול לעשות פדיחות שונות ומשונות, והמסקנה היא אחת- לבדוק בשבע עיניים, לשאול את כל השאלות, לא להאמין לתשובות, ובטח לא לנסוע חצי מדינה בשביל הנחה של 400 שקל.

אסף.

GAPERETZ
08-04-05, 19:33
שלום לכל הלקוחות והחברים!
אני גיא מצמיג ישיר פ"ת
פעם ראשונה שאני כאן,והחלטתי להיכנס לאחר ששמעתי מלקוח על התגובה באתר.
ברצוני להבהיר כמה עובדות חשובות שמושום מה החברים לא הזכירו אותם.
ראשית לתלונתו של הלקוח גיא.
הלקוח היתקשר בבוקר וביקש לברר מחירים לגבי שני סוגי צמיגים-ואני מדגיש שני סוגי צמיגים.
הראשון 235-85-16 מסוג דנלופ
השני 245-75-16 דנלופ
קיבלתה מחירים על שני סוגי הצמיגים.
לא הדגשתה בפניי עדיפות לגבי מידה מסוימת.
אמרתה שאתה מגיע מרחוק ואמנם אמרתי לך שיש את שניהם במלאי.
לאחר שהגעתה היתברר לי שאת אחד מהמידות הרצוי אין במלאי ואת הסוג השני יש.
הצעתי לך שאזמין לך ותמתין בנתיים הדגשתה את הדחיפות בענין .
שוב אני מדגיש בשיחת הטלפון לא היה דגש על סוג מסוים.
בדכ שלקוח מבקש סוג ומידה ספציפים אני לא רק שבודק במחשב מלאי אלא גם בודק פיזית.
ולא סתם מביא לקוחות לעסק אני תמיד אבל תמיד לוקח מס טלפון ומעדיף ליצור קשר רק שהצמיג מגיע
אני מעדיף להפסיד מכירה ולא להביא לקוח לקנות דבר שהוא לא מעונין בוא
שראיתה שהמידה השניה איננה החלטתה להינעל עליה,במתרה להוזיל את השני.
חזרתה שוב ושוב אז תיתן לי את המידה השניה במחיר הזול יותר(דבר לא אפשרי מבחינת עלויות)לאחר שהבנתה שלא תקבל הנחה נוספת החלטתה להרכיב סט זה.
שיש לי הרגשה שרציתה מלכתחילה.
שהגעתה לשלב התשלום ביצעתה מעשה לא יאה לאדם תרבותי,והתחלתה להיתרעם מול לקוחות על המחיר ועל צורת היחס אליך,ושוב הגעתה לנושא ההנחה בגלל עוגמת הנפש שלך.
הסברתי לך בצורה מנומסת שאין לי אפשרות להנהחה נוספת,דבר שלא קיבלתה כמובן.
צר לי על המיקרה אני תמיד מנסה לתת שרות,מחיר,אמינות ויחס הוגן לכולם.
לגבי הלקוח ארז שמשפר דיפנדרים.
ארז היה לקוח טוב שקנה ממני כמה פעמים לו וללקוחות של העסק שלו.
בהתחלה שהיה צריך צמיגים ללקוחות שלו נהג לישלוח אותם אלי והלקוחות תמיד יצאו מרוצים.
לאחר זמן מה רצה ארז שאתן לו דמי תיווך עבור הלקוחות שהוא שולח אלי.
הסברתי לו שאני מהמחירים הזולים שאני נותן לא יכול גם להפריש דמי תיווך.
ארז הזמין סט צמיגי גודייר, לאחר זמן מה הגיע להרכבה לאחר שהמחיר עליהם ניקבע וסוכם בטלפון.
לאחר ביצוע ההתקנה ארז אומר לי שלום ניכנס לרכב ורוצה ליסוע,אמרתי לו מה בקשר לתשלום,הוא אומר לי ניסתדר כבר.
הסברתי לו שהתשלום הוא במקום בלבד.
רק לשם הסברת הדברים ארז קיבל את מחיר עלות הצמיגים,ללא רווח והתקנה.
ארז אומר לי הסט הזה הוא עבור כל הלקוחות ששלחתי לך.
הודיתי לו,פירקתי שוב את הסט,ואמרתי לו שיותר מימנו אני לא מעונין ליראות לקוחות אים הוא חושב שעל גב הלקוחות שלו הוא יקנה סט לרכב שלו.
מעולם לא סוכם עים ארז לגבי איסוף רוחים שלי מהלקוחות שלו.
אני לא נוהג לעבוד בצורה כזאת,ולא מוכן לקבל הכתבת עבודה לא אמינה ומיקצועית מלקוח כזה או אחר.
אני רוצה להבהיר דבר אחד מעולם לא ניכנסתי לאתרים לשם עשית לובי לעצמי,וזו הפעם הראשונה שאני ניכנס לשם מטרה זו.
כל פירסומי הגיעה מאנשים מרוצים.
שאני עובד עים כל כך הרבה אנשים תמיד יהיו הבודדים שירגישו פגועים,ואני מיצטער אים פגעתי במישהוא שלא במיתכוון.
אני רואה לעיני רק את היושר המיקצועיות והאמינות.
לגבי תאריכי צמיגים.
אני מקבל כל יום בסביבות 250 צמיגים מכל היבואנים
אני עובד ללא קומבינות-ואני מדגיש זאת שוב ושוב.
אין אני מסוגל ליבדוק לגופו כל צמיג.
אני מישתדל בהרכבה לבדוק דברים אלו.
גם דברים שניתגלים לאחר ההרכבה מוחלפים עלידינו.
לגבי הלקוח שראה תאריך ישן.
תגיע עים הרכב ללא קשר לכמה זמן שעבר ,אני אבדוק במחשב זמן קניה ואים הצמיג יתברר כלא טרי אחליף לך במקום.
אני מודה לכל הלקוחות שלנו באתר זה.
אמשיך לתת שרות מחיר ואמינות לכולם
שלום וערב טוב

ארז
08-04-05, 20:46
גיא אין לי כוונה להכנס איתך לויכוח תחת הפורום או האתר הזה, אבל אתה פוגע בשמי הטוב בכך שאתה משקר ומסלף עובדות.
אנני שולח לך יותר לקוחות לא בגלל בעיה או התנסות אישית שלי, אלא בגלל כמות גדולה של לקוחות וחברים שנפגעו מהעסק שלך וממך אישית ,נפגעו משמע התנסו גם בבעיות קשות של אמינות שלך,אי עמידה בסיכומים עם הלקוח(תמיד בתרוצים שונים ומשונים) וגם בעיות חוסר מקצועיות וחוסר רצון/מוטיבציה לעזור ללקוח לאחר שכבר קנה ממך את הצמיג.

בשביל לא להפוך את האתר הזה לזירת התגוששות מבחינתי הדיון הזה הסתיים.

UNIX
08-04-05, 21:05
אולי תמחקו את זה כבר?

-->