PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך חיפשתי סמוראי ומצאתי (מחפש) ג'ימני #2

wayfarer
22-12-12, 20:52
בחודשים האחרונים בזמן שחסכתי עוד כמה ג'ובות היה ברור לי שאני קונה סמוראי ארוך קשוח (פתוח מן הסתם) הרעיון התחיל להתמוגג עם המציאות המחירים והמצב הארוכים בארץ והתקצר לסמוראי קצר סגור ממוזג ואז חשבתי לעצמי אז למה לא כבר ג'ימני?!
בתקציב נפוץ של 30,000 ש"ח לרכב שטח ראשון נבחר לו הג'ימני שנתון 1999-2000 (איך אם לא ידני).
בחמישי הקרוב אראה כמה כלים,
מאיפה להתחיל את הבדיקה?
למה להשים לב יותר? יש תקלות נפוצות?
איפה לבצע בדיקה במוסך באזור רחובות-ראשון-אשדוד?
איפה הכי משתלם לעשות ביטוח מקיף לרכב?

תודה לכל העוזרים ושבוע טוב

שגיא S
22-12-12, 21:22
בדיקה - אצל מורי.
ביטוח מקיף - אני עושה אצל מאיר רוטברג, אבל תעשה סקר שוק ותראה מה טוב לך.

לדעתי דווקא בג'ימני יותר נכון לקנות אוטומט - הממיר מומנט עושה שם עבודה חשובה. וההבדל בצריכת דלק לא מהותי.

תשים לב שלמרות שהג'ימני חדש מהסמוראי - הוא כבר בין 12-14 שנים(בשנתונים שאתה מחפש)..

dadi
23-12-12, 00:36
כמו כן שים דגש על מצב הגיר

זרקו
23-12-12, 06:40
[QUOTE=שגיא S;486905]

-QUOTE]

שגיא, יש לך מקיף לארוך?!

שגיא S
23-12-12, 08:35
[QUOTE=שגיא S;486905]

-QUOTE]

שגיא, יש לך מקיף לארוך?!

שלילי - סליחה...כנראה נפלט לי.
אני עושה ביטוח אצל מאיר...לא מקיף. אבל הכוונה שלי הייתה שביטוח מקיף(שזה מה שהוא שאל בשאלה) - הייתי בודק אצל מאיר רוטברג

רון נחמן
23-12-12, 17:39
בחודשים האחרונים בזמן שחסכתי עוד כמה ג'ובות היה ברור לי שאני קונה סמוראי ארוך קשוח (פתוח מן הסתם) הרעיון התחיל להתמוגג עם המציאות המחירים והמצב הארוכים בארץ והתקצר לסמוראי קצר סגור ממוזג ואז חשבתי לעצמי אז למה לא כבר ג'ימני?!
בתקציב נפוץ של 30,000 ש"ח לרכב שטח ראשון נבחר לו הג'ימני שנתון 1999-2000 (איך אם לא ידני).
בחמישי הקרוב אראה כמה כלים,
מאיפה להתחיל את הבדיקה?
למה להשים לב יותר? יש תקלות נפוצות?
איפה לבצע בדיקה במוסך באזור רחובות-ראשון-אשדוד?
איפה הכי משתלם לעשות ביטוח מקיף לרכב?

תודה לכל העוזרים ושבוע טוב

מצטרף להמלצה לבדוק אצל מורי 057-5335353 (דבר אתו לפני, אולי יש כלים למכירה שהוא מכיר/ממליץ)

האוטומט בשנתונים האלה מעט מועד לפורענות, ולכן הבחירה בידני מוצלחת - אבל קח בחשבון שהם נדירים יותר, וידרוש יותר מאמץ למצוא אחד.

המכלולים דומים לאלו של הסמוראי - למעט השיפור המשמח באגף החלודה והבודי, כדאי לך לקרוא ולהצטייד במדריך הקנייה לסמוראי (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1151-jeepolog-archive). חוץ מאלו, מומלץ לדעתי לבדוק את הדברים הבאים:
- תקינות מזגן+חימום.
- תקינות חשמל - נסה להדליק ולכבות כל מה שאתה יכול. שאל את המוכר על "פטנטים" כגון: כפתור עוקף לצופר לדוגמה. קומבינות כאלה עשויות להעיד על בעיות נוספות שבמקום לפתור אותן, עקפו אותן.
- חפש עקבות של מיגונים שפורקו, בדגש על תושבות הטרנספר (בשלדה).
- בעזרת חבר שמשחק עם הגז, נסה לאתר אכילת שמן מוגזמת (עשן לבן) שיכולה להצביע על מנוע בסוף חייו.

ובהצלחה בחיפושים.

wayfarer
24-12-12, 20:35
החלפת בוקסות ומיסב קלאץ, כיוון שסתומים יכולים להעיד על משהוא נוסף שעתיד לבוא או קיים? כמה יעלה הסיפור?

מאיר שרון
16-01-13, 19:29
מישהו יודע אם יש למורי פלא חדש או למה הוא לא עונה??0575335353

-->