PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה- מנוע שתי פעימות (מסור שרשרת) נכבה בסרק- צריך עזרה בדיאגנוזה

אסף ב
25-12-12, 00:27
ברשותי מסור שרשרת מקיטה שקיבלתי אחרי ששכב זמן מה... בהפעלה ראשונה הניע ועבד טוב, לאחר כמה דקות עבודה נכבה בסלד סרק וגמגם.

היום הייתי במרכז שרות, והאיש שיחק עם הברגי כוונון קרבורטוק ככל הנראה והניע אותו רק בפול מצערת, ז"א הוא מחזיק את הגז משוך ומניע במשיכה ואם משחרחר המנוע כבה. בינתיים היום עבדתי ככה עם המסור, מניע עם גז ולא עוזב עד שמסיים לחתוך. יש לציין שבטורים גבוהים במצב עבודה המנוע רץ בסדר גמור.

איך שעוזבים את הגז הטורים יורדים והמנוע נכבה ישר

מיממי בטיסנאות אני זוכר שבקרבורטור של מנוע 2 פעימות יש בורג כוונון לסלד סרק ולסלד עבודה.... הבחור בחנות שלא נראה לי מבין במיוחד ניסה לשחק עם הברגים שכנראה שולטים בקרבורטור וזה לא הסתדר. המסור לא מחזיק סרק יותר מ3 שניות נקודה.

כאמור כרגע אני מניע בגז על האמצע בערך ולא עוזב עד שאני גומר לחתוך, זה לא צורה ואני מאמין שההנעה וישר לתת גז בלי להתחמם לא עושה טוב למנוע.

מה לחפש? איפה הכשל? מה לבדוק?

לחלופין, מי מכיר מכונאי מוצלח לכלים מהסוג הזה באיזור קריות חיפה? הבן אדם בחנות היום רצה לעזור אבל אין לו הידע...

עוד מידע שעשוי להיות רלוונטי- המנוע לא מניע במשיכה ללא צ'וק וגם לא בלי צ'וק. מה שאני עושה זה נותן כמה פול סטרט עם צ'וק ואז ישר מעביר למצב רגיל תוקע את המצערת על חצי ומניע ואז הוא מניע ישר בטורים גבוהים.
תודה רבה אסף.

shmulikbg
25-12-12, 01:46
אסף,
אם יש לך שני ברגי כיוונון, תספור סיבובים לסגירה עד הסוף, כדי שתהיה לך אינדיקציה
לאחר מכן כמה לסגור.
פרק בורג החוצה, והכנס לחץ אויר, בעדינות, לתוך הנחיר.
תשתדל לעשות זאת עם מיכל דלק ריק ופקק מיכל פתוח.
לאחר מכן, בבורג השני תעשה אותה פעולה.
בהצלחה.

סופת המדבר
25-12-12, 08:11
זה אופייני לסתימות דלק מה שאתה מתאר
תפרק את הכוסית של הקרב' יש בפנים דיזות תפרק אותם ותן לחץ אויר גם בתוכם וגם בחור שלהם
סביר להניח גם שאם הוא עמד הרבה זמן יש משקעים בכוסית

תנסה להניע עם טיפה ספריי קרבורטורים תראה אם מניע טוב את הספריי משפריצים איפה שהפילטר אויר

boaz avrahami
25-12-12, 09:01
מה אמרו לך במרכז שירות שהבעיה?
זה נשמע כמו סתימה בנחיר הסרק אבל משונה שהמכונאי לא סידר זאת.

אל תתעסק לבד עם הקרבורטור אם אין לך הידע בסיסי איך בנוי קרבורטור או הוראות כיוון שלו. זה עלול לעלות לך בסוף יותר.

איציק - 4X6ZH
25-12-12, 10:44
לפי תאור התקלה כנראה שזה בעיה במערכת הדלק
למסורי השרשרת בגלל שאתה עובד איתו בכל זוית יש דיאפרגמה במאייד שיוצרת לחץ על שסתום המצוף ( הסבר כללי ביותר )
מנוע 2 פעימות כדאי לבדוק שמערכת הפליטה ( אגזוז לא סתומה )

איציק

אסף ב
25-12-12, 18:14
המלצה למישהו מהקריות/חיפה בעל מקצוע שיודע את העבודה? אני מניח שזה לא יעלה יותר מ150 שקל לא?

עידו לוריה
25-12-12, 19:04
אסף אני לא מכיר באזור חיפה והקריות אבל בקרית טבעון יש בחור בשם דודי שמטפל בכלים כאלו הטלפון של 0505529025 או 049832848 .

עידו

אייל
26-12-12, 22:07
המלצה למישהו מהקריות/חיפה בעל מקצוע שיודע את העבודה? אני מניח שזה לא יעלה יותר מ150 שקל לא?

יש איש נחמד בשם שלום, נמצא סמוך לחנות "הגרעין" בצ'ק פוסט. נראה מאוד מקצועי ומאוד ישר.
אם אתה צריך הכוונה יותר מדוייקת דבר איתי 0507876694.

-->