PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש ג'וק או משהו דומה שאפשר לאתר דרך הסמארטפון?

סופת המדבר
26-12-12, 23:11
מישהו נתקל באיזה שבב \חיישן \ ג'וק
שיכול להיתחבר לסמארטפון ואפשר לגלות את מיקומו דרך מפה
משהו בסיגנון איתורן אבל שיהיה מחובר לנייד

boaz avrahami
26-12-12, 23:28
אם תגדיר מה אתה מעוניין לעשות עם זה זה יהיה קל יותר לכוון אותך.

יש מכשירי איתור לוויניים יעודיים שאתה שם בהם סים וכאשר אתה מתקשר למספר אתה מקבל חזרה קורדינטות שמאפשרות לך לאתר את המכשיר בתנועה.
דבר נוסף שיש זה תוכנות לטלפון נייד שניתן להתקין באופן סמוי או גלוי וניתן להתחבר אליהם מרחוק ולקבל את מיקום הטלפון שבמעקב - נושא החוקיות של זה מוטל בספק ותלוי באופי השימוש!

kobiarava
26-12-12, 23:38
תתחיל מחיפוש באיביי של gps/gsm tracker. מה שבועז התחיל איתו, בדגמים הבסיסיים, ויש עם עוד פיצ'רים כמו כיבוי\התנעה של הרכב, חיוויים על פרמטרים כמו פתיחת הדלת, התנעה, תחילת תנועה, יציאה מרדיוס שהגדרת, מהירות ומה לא, כלים שיכולים לשמש למניעה או איתור של גניבה, וגם לניהול ציי רכב, השגחה על הילד שיוצא לבלות וכו'.

קובי

momi-r
27-12-12, 08:59
כנס לכאן :
http://www.cell-tech.org/products.asp

יש מספר מוצרים שלדעתי יענו על הצרכים שלך.
בהצלחה.

BlackStar
27-12-12, 09:10
עם אני מבין נכון אתה רוצה לדעת איפה הסלולר שלך או לא שלך ? מלאפטופ או מסלולר אחר ??
יש אפלקציות חינמיו בשבילזה ללא גוקים ומקקים למינהם אני משתמש לגלקסי בFINDMYDROYD
עשיתי מנוי אצלהם חינם רושם תמספר טלפון והוא אומר לי בדיוק איפה הפאלפון

יצחק מ
27-12-12, 09:55
לא צריך התקנות מיוחדות לנושא. אם אתה חבר ג'יפולוג חכם אני מניח שאתה משתמש באנדרואיד כלשהוא :)
תנסה את התוכנה החינמית life360 דרך חנות ה PLAY של גוגל. יורד למכשיר ברגע, חינם, שולח הזמנות לכל מי שתרצה לפי בחירה ומציג נתונים על בסיס מיקום GPS או WIRELESS, מה שיש לו.
מומלץ בחום ויעיל מאד. נוח לטיולים בחבורה (נגמרו הסיפורים של החבר "אני בצומת הנגב" שבקושי הגיע לבית קמה), השגחה על בני משפחה, ילדים סוררים, נשים סוררות וכדומה.

יש כאלו שאף מצפינים כאלו במקומות שונים עם חיבור מתח קבוע - וקיבלת איתוראן כמעט בחינם, ברגע שהרכב מגיע לדיר אל באל'ח אתה יודע, איך נכנסים לשם זו כבר בעיה אחרת.

כל טוב,
יצחק

tamir128
27-12-12, 13:59
אני דווקא לא מחזיק מ life360.

לדעתי הטוב ביותר הוא האתר הבא:

מאפ מי טראק (http://www.mapmytracks.com/)
http://www.mapmytracks.com/

פותחים משתמש חינם.
קובעים מי יכול לראות את המסלולים הפרטיים שלך.
עובד מצויין עם אורוקס.
תומך בפורמטים רבים.
מתעד את המסלולים.
והעיקר, יכולים לראות את מיקום המכשיר בזמן אמת (על סוגי מפות רבים).

ממליץ בחום!

יצחק מ
27-12-12, 14:02
כל עוד זה רק פתרון תוכנה (רצוי חינמי) ולא כולל רכישת חומרה יעודית או דמי מנוי אני בעד. איזו תוכנה זה כבר להעדפת המשתמש, מה שיבחר טוב.

סופת המדבר
28-12-12, 14:38
אוקיי אוקיי הבנתי שלא הסברתי כמו שצריך
אני רוצה מכשיר\ שבב כו' שאני יכול להחביא בגיפ
ושבכל רגע נתון אני יוכל דרך הטלפון לדעת איפה המיקום של הגיפ \ השבב..

Lidor Shtruzer
28-12-12, 15:07
אוקיי אוקיי הבנתי שלא הסברתי כמו שצריך
אני רוצה מכשיר\ שבב כו' שאני יכול להחביא בגיפ
ושבכל רגע נתון אני יוכל דרך הטלפון לדעת איפה המיקום של הגיפ \ השבב..

רק אני הבנתי שאתה רוצה להחביא בסופה בגלל גל הפריצות ? :)
בכל מקרה הפתרון שבועז אמר :"
מכשירי איתור לוויניים יעודיים שאתה שם בהם סים וכאשר אתה מתקשר למספר אתה מקבל חזרה קורדינטות שמאפשרות לך לאתר את המכשיר בתנועה" נשמע הכי מבטיח אבל אחרי שאתה מקבל את הקורדינטות תצטרך להזין אותם למפה או GPS בטלפון \ מחשב \ מכשיר GPS

בוזי
28-12-12, 15:35
חלק מהמכשירים מציעים ממשק שמראה את מיקומם ע"ג מפות גוגל.

boaz avrahami
28-12-12, 16:12
יש מכשירים כמו שאתה מבקש.
לא בטוח שהם מותרים ביבוא.
חפש תחת gps tracker.

יש להם מגרנה אפת די מרכזית והיא משבש gps.
מכשיר קטן וזול שקל להשיג ומשבש את המיקום.
יש שמועות שחלק מהגנבים כבר מצטיידים בו.

למשל זה

http://bit.ly/VklDGq #ebaymobile

אגב, בעבר ראיתי דומים גם ביד 2

erezgur
28-12-12, 16:15
עוד תוכנות מעניינות בנוסף לאלו שהוזכרו למעלה:
1. Lookout
2. planB

נועדו יותר לשימוש של מציאת האנדרואיד (כמו Where's-My-Droid שהוזכר) אבל אם קצת יצירתיות אפשר גם לאיתור הרכב בעזרת הטמנת מכשיר מחובר למתח....

אבל אין ספק שישנם פתרונות מוכנים לנושא איתור רכב עם חומרה יעודית מתאימה לרכב. באיביי ודיל-אקסטרים ישנם רעיונות רבים כאלו. תביא בחשבון שישנן דרכים פשוטות מאד להתגבר (לחסום) על שידורי מיקום ותקשורת GSM.

ארז גור

asafk
28-12-12, 16:38
כאמור, חפש משהו שנקרא gps gsm tracker.
שים לב טוב שאתה מזמין מכשיר שעובד בארבעה תדרים.
הפשוטים מגיבים לSMS שלך בתשובה עם נצ. מדוייק, ויש כאלו שגם יתריעו על תזוזה של הרכב. אם יש לך קו ל GPRS אפשר לראות בזמן אמת מיקום על מפה.

אסף.

kobiarava
28-12-12, 16:54
כמו שאמרתי כבר

תתחיל מחיפוש באיביי של gps/gsm tracker. מה שבועז התחיל איתו, בדגמים הבסיסיים, ויש עם עוד פיצ'רים כמו כיבוי\התנעה של הרכב, חיוויים על פרמטרים כמו פתיחת הדלת, התנעה, תחילת תנועה, יציאה מרדיוס שהגדרת, מהירות ומה לא, כלים שיכולים לשמש למניעה או איתור של גניבה, וגם לניהול ציי רכב, השגחה על הילד שיוצא לבלות וכו'.

קובי

סופת המדבר
28-12-12, 17:02
זה לא גל גניבות זה צונאמי של גניבות
בנוסף לכל המיגונים והברזלים שנוספו בימים האחרונים
אני רוצה גם דבר כזה שאני לא בבית שאני יוכל לראות מה קורה...
\ אבל סיבכתם אותי קצת..חיפשתי משהו יותר פשוט

יוני5
28-12-12, 23:19
אני עוסק בזה ומוכר מערכות כאלה.
יש המון סוגים, המחיר הינו בדר"כ פונקציה של איכות הרכיבים (GPS ומודם סינים יעלו בזול - הקליטה בהתאם).
למה זה חושב? מכיוון שככל שהGPS טוב יותר, הקליטה שלו טובה יותר ותוכל להחביא את המכשיר עמוק יותר. בקליטת הסלולר אין בדר"כ בעיה.

למכשירים המתוחכמים יותר יש יותר פונקציות נחמדות, שחלקן לא מאושרות לשימוש בארץ, אבל מי שמתקין לבד, אף אחד לא יכול להגיד לו כלום.

פונקציות אחרות נחמדות זה כיבוי הרכב כשהוא יורד מתחת למהירות מסויימת, כלומר כשגילית שנגנב לך הרכב, אתה שולח לו פקודה דרך הסלולר, והרכב נכבה בצומת הקרוב והגנב לא מבין למה...
דוגמה נוספת זה "גדר ווירטואלית", המינוח באנגלית הוא: Geo-fence. אתה מגדיר שטח במפה, ומקבל SMS ברגע שהרכב יוצא מהשטח הזה, ועוד ועוד.

אתה יכול להתקשר אלי לקבל יותר פרטים ועצות: 0544810133

בברכה,
יוני5

boaz avrahami
29-12-12, 00:19
יוני

אני חושב שזה מעניין רבים ואני לפחות אשמח לדעת מה עלות של מערכת כזו ואיך זה מתנהג מול משבש gps...?

יוני5
29-12-12, 11:13
יוני

אני חושב שזה מעניין רבים ואני לפחות אשמח לדעת מה עלות של מערכת כזו ואיך זה מתנהג מול משבש gps...?

הי בועז,

לשתי השאלות אין לי תשובה מוחלטת,
לגבי משבש הGPS אני משער שהוא ישבש את פעולה של המכשיר מכיוון שמשבש GPS משבש את קליטת התדרים של לווייני הGPS ומכאן שכל עוד אתה לא משתמש במכשיר הקולט לוויינים בתדרים אחרים (ואין כאלה זמינים), אז הוא לא יעבוד.

לגבי מחיר, מעולם לא תימחרתי את זה לארץ, אני מוכר את המכשירים הללו עם פונקציות ויכולות אחרות (לזיהוי גניבות סולר וכיו"ב) וגם את זה, בעיקר בחו"ל.
אני משער שמחיר של פתרון כזה, לא סיני, הכולל את יחידת החומרה, תוכנת השרת הרלונטית וכיו"ב יהיה בסביבות ה 1000 ש"ח.

מה שטוב בעניין הוא שפעם עלות הסים הסלולרי היתה משמעותית יחסית, אבל היום, כשאנחנו יכולים לקחת כרטיס סים מגולן טלקום ב 10 ש"ח לחודש - יחי המהפכה, ותודה לכחלון.

אני התקנתי מערכות כאלה על האופנוע ועל האוטו שלי - נחמד ביותר. הסברתי לאשתי שהיא יכולה בכל רגע נתון להיכנס לאינטרנט ולראות איפה אני... מאידך שכחתי לתת לה שם משתמש וסיסמה... גברים זה חרה של עם

בברכה,
יוני5

יוני5
29-12-12, 11:19
ואחרי שתי דקות של מחשבה:

הפעלת משבש תימנע מהיחידה להשתמש בנתוני המיקום. מה שניתן לעשות זה כשגילית שהרכב ניגנב לדומם לו מערכות מרחוק, וכשהגנב יתייאש ויעזוב את הרכב עם המשבש, אתה תקבל את המיקום.

אבל רבאק, סוף שנה, הילידים מציקים, אז אל תכעסו אם בעוד 3 דקות יהיה לי רעיון אחר :rolleyes:

בברכה,
יוני5

shmil
29-12-12, 12:17
יוני
אם כבר בענייני רעיונות:
משהו מחובר בלוטות', שידומם את הרכב אם הסלולארי שלך לא בטווח קליטה....
קיים?

raanan
29-12-12, 13:19
קצת מצחיק אותי כול הקטע והאשליה "לדומם את האוטו".
סה"כ המערכת צריכה לנתק ממסר RF לקו משאבת הדלק ו/או ההצתה.
נראה לכם שגנב מצוי שמגיע עם מחשב רכב מקודד יתקשה להתגבר על בעיה שולית זו ?

לא פעם ולא פעמיים המלצתי לכם על הפיתרון האולטמטיבי, נחש פיתון ! (סה"כ צורך ארנבת לשבוע)
רענן

יוני5
31-12-12, 00:16
הי שמיל,

1. מה שכתבתי זה לא רעיון, זה מוצרים שאני מוכר.
2. הרעיון של הסלולרי לוקה בכמה דברים:
- הלכת לים, גנבו לך / איבדת / טבע לך... הסלולרי, עכשיו אתה גם לא יכול להניע?
- וכשתרצה לתת לאשתך / הבן שלך את האוטו, תיתן להם גם את הסלולרי שלך?

רענן, אתה כותב שטויות. נראה לך שגנב מצוי יבוא עם סקאנר ויעשה עבודת דוקטורט? מה הוא כמוך מובטל משועמם?
הוא בחור רציני!!! יש לו מטלות והוא צריך לבצע. כשאתה לא מבצע משהו, מקסימום אתה חוטף צעקות מאישתך, לא נורא, מתרגלים. אבל גנב ערבי שצריך להביא שתי מאזדה ואחד ג'יפ סופה, נראה לך שיכול לא לעמוד במשימה? :D

בברכה,
יוני5

boaz avrahami
31-12-12, 00:37
אם הבנתי נכון אז שמיל כתב בלוטות׳ אבל הוא התכוון לבקר קרבה מבוסס RF עם שבב שצמוד למפתחות למשל.

זה מחזור של האמוביליזר הישן רק אלחוטי.
לא יעיל לדעתי

shmil
31-12-12, 10:02
כתבתי בלוטות והתכוונתי לכך. ממילא מרבית הגיפים באתר לא משמשים נשים ובנים, יוני, ולכן חשבתי על זה.

boaz avrahami
31-12-12, 16:37
בלוטות' אינו ממשק יציב במיוחד בכל הקשור לצימוד ("לחיצת יד" ) בין שני הצדדים שמתקשרים.
לא חושב שזה הפלטפורמה הנכונה לאימות.

shmil
31-12-12, 18:23
למדתי משהו....

-->