PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת על שני רכבים שפורסמו למכירה.

shahar elyada
28-12-12, 16:41
האם מישהו מכיר/ראה/בדק את מצב הרכבים הנ"ל שפורסמו לאחרונה למכירה ביד 2.

GMC סיירה 4X4 שנת 87 צבע חום סגול יד 2 מפורסם תחת מסחריות, סיירה 4X4 , מאיזור נס ציונה רחובות (יבנה). לדבריו משופצת למשעי , דורש עליה 40K שווה את המחיר??? אם לא כמה לדעתכם שווה ?
GMC ונדורה 4X4 שנת 92 צבע לבן יד מפורסם תחת מסחריות , טנדר 4X4 , מאיזור תל אביב. לדבריו שמורה אצלו מלא זמן עם מערכת גז לא מותקנת דורש עליה 18K שווה את המחיר??? אם לא כמה לדעתכם שווה ?

השימוש הוא לטיולי שטח מאתגרים למי ששואל ולא לעבודה ,
תודה מראש למגיבים,
שחר.

ששון המחסל
28-12-12, 18:21
תלוי מה אתה צריך?סגור?ארגז?
משפחה /לעבודה?טיולים ,לבנות קאמפר,זו השאלה,
אישית אני מכיר את הוונדורה של הבחור ,שנים הוא מטפל בה ,ולא חסך ממנה מאום,מה גם שהרכב הנ"ל הוא אחד הרכבים האמינים בעולם!
הסיירה נראה קצת יקר ,וזה פלטפורמה מאוד שונה,תחשוב קודם,מה הצרכים שלך,
בהצלחה

ששי

rob
28-12-12, 18:25
לא מכיר את הרכבים הספציפיים, אבל אם אתה מחפש רכב לטיולי שטח מאתגרים הסיירה מתאימה הרבה יותר.
הואנדורה זה רכב חלום בשביל רכב מסעות/טיולים ולא כל כך עבור אתגרי אקסטרים.

shahar elyada
28-12-12, 18:28
ששי היי ,
ציינתי בשאלה כי השימוש הינו לשטח לא לעבודה ובנתיים לא למשפחה (עד כמה שידוע לי...) ,
כתבתי בפורום נושא צמוד המשווה את הרכבים הנ"ל ומה בדיוק אני צריך .
אם תוכל לעבור אליו ולהגיב שם אודה לך מאוד!!!
פה נשאלת השאלה רק אם מכירים את הרכבים הנ"ל? את מצבם? והאם שווים את תג המחיר?

תודה !!!

shahar elyada
28-12-12, 18:35
רוב היי ,
תעבור על מה שעניתי לששי אשמח אם תראה מה בדיוק אני צריך ויותר מאשמח אם תגיב שם (אני פשוט לא רוצה לערבב בין הדיונים ולעשות סלט... אלא להישאר ממוקד)
ודבר נוסף זאת בדיוק ההיתלבטות בעניין הונדורה והיתרונות שלה באפשרויות הזיווד שלה... וזה בא לאחר שראיתי אחת כזאת בשטח עם נעילות כפולות, הגבהה, וצמיגים מרשימים.

ששון המחסל
28-12-12, 18:49
http://youtu.be/1IUkHMzZa6w

dodge
28-12-12, 21:50
הסיירה ללא טסט סרנים חלשים (gm 10 קדימה gm 12 אחורה)המזגן לא עובד צבע דהוי במכסה מנוע וזה לדברי המוכר .מה שאומר שהרכב לא מוכן לשטח קשה .במידה ותרצה לשפר אותו תגיע לפי דעתי למחיר גבוה מאוד

מערכת גז זה דבר לא מאושר בוונדורה 92 .לא מכיר את הרכב הנ"ל אבל ישנם וונדורות גם ב 8000ש"ח תקינות ללא שיפורים

לשיקולך

shahar elyada
30-12-12, 15:44
ששון ,
מטפל מטפל אבל הוא שווה 18K ????

shahar elyada
30-12-12, 15:52
DODGE ,
על הסיירה -
תסביר בקטנה על עניין הסרנים בבקשה.
על מזגן הוא טוען שיש צורך למלא גז ובגלל צבע מכסה המנוע לא מוותרים על רכב הבעלים טוען שהוא עם נעילות אחורה ומוגבהה למה לא מוכן לשטח ועל אילו עלויות אתה מדבר?
על הוונדורה -
אני מכיר אישית ונדורה שנת 92 או 93 (לא זוכר) מוסבת לגז ברישיון ואיפה אתה מוצא ונדורה 4X4 ב8K בכלל ובמצב נורמאלי בפרט??

rob
30-12-12, 20:08
DODGE ,
על מזגן הוא טוען שיש צורך למלא גז

אהבתי :)
זאת הדרך שלו להגיד לך בעצם שהמעבה והמאדה רקובים ואם רק תוסיף גז הכל יברח משם.
הוא גם שכח להוסיף שבגלל שמדובר על מעבה למזגן בו הלחץ גבוה (לא כמו ברדיאטור) אז אין אפשרות לתקן את החורים/רקבונות וצריך לזרוק ולקנות חדש.
הוא גם בטח שכח להגיד שהמדחס של המזגן כבר ישן ואם כבר פתרת את יתר הבעיות שצויונו, אז הלחץ יהיה כל כך נמוך שהאוויר שיצא מהמזגן יוכל אולי לקרר את הצנרת.
וזה לפני שנכנסתי לעניין החיווט והממסרים שהוא הוסיף שם והכפתור הפעלה של המפוח שהמיס את עצמו כבר לפני 15 שנה והנגד ששולט על מהירות המפוח חלוד כולו והמפוח עובד אבל רק על המהירות הגבוהה ביותר.

להוסיף עוד על מערכת המיזוג?!
או שאתה מעדיף להכנס לנושא הצבע של מכסה המנוע?!

shahar elyada
30-12-12, 20:24
נראה לי שהבנתי...:rolleyes:
אפשא לעבור לשאר המכלולים/שאלות .... (-:
ובמקביל מהכרותך עם הרכבים הנ"ל,
מה צפויות להיות העלויות לסידור כולל של המערכת? אפילו אם לדעתך זה אומר להביא חדשה כזו מחו"ל.

dodge
31-12-12, 10:07
הסרנים האלו מתאימים לסופה לא לרכב כל כך גדול וכבד.מכוון שלי יש בלייזר (החמישית במספר) ואני מטייל איתה בשטח למדתי שאת ההבדל עושים הסרנים .הסרנים המקוריים מתאימים לטיולי שבילים איך שנכנסים לטיולים טכנים פה הבעיה העומסים גדולים מידיי על הסרן מה שכמובן גורם לבעיה בציריות שנשברות נאבות לא מחזיקות מעמד בקיצור לפני המזגן אם אתה רוצה לטייל בשטח ולא לתקן את הרכב כל שבוע זה הדבר הראשון שמחליפים .הבעיה שסרנים חזקים עולים הרבה כסף .טיפה סבלנות תמצא בלייזר/סיירה שכבר שידרגו אותה ותאמין לי גם במחיר זול יותר סבלנות זה שם המשחק

shahar elyada
31-12-12, 12:08
הסרנים האלו מתאימים לסופה לא לרכב כל כך גדול וכבד.מכוון שלי יש בלייזר (החמישית במספר) ואני מטייל איתה בשטח למדתי שאת ההבדל עושים הסרנים .הסרנים המקוריים מתאימים לטיולי שבילים איך שנכנסים לטיולים טכנים פה הבעיה העומסים גדולים מידיי על הסרן מה שכמובן גורם לבעיה בציריות שנשברות נאבות לא מחזיקות מעמד בקיצור לפני המזגן אם אתה רוצה לטייל בשטח ולא לתקן את הרכב כל שבוע זה הדבר הראשון שמחליפים .הבעיה שסרנים חזקים עולים הרבה כסף .טיפה סבלנות תמצא בלייזר/סיירה שכבר שידרגו אותה ותאמין לי גם במחיר זול יותר סבלנות זה שם המשחק

נהדר אח יקר ,
רק מה אני אמור לחפש? כיצד מכונים הסרנים הללו? מה שם החברה? וכו'
האם האמור נכון גם לגבי הואנדורות? הסרנים המקורים גם חלשים? האם המחוזקות זהות לאלה של הסיירה?
עכשיו אני מבטיח לחכות (אלא אם אני מבחין כי המוות יגיע קודם) אבל סקרן אש, מה העלויות של הסרנים הללו כשמן הסתם לאחר מכן יותקנו גם יחסי העברה נעילות כפולות מה שאומר גם ציריות מחוזקות ציינתי שאני מחבב שטח מאתגר...

polar bear
31-12-12, 13:07
נראה כי הסיירה עברה שיפוץ מקיף ביותר , כך מהתמונות, האם נראה לך יותר הגיוני לקנות סיירה שיש לה מזגן תקין אבל שלדה שלא ראתה אור יום מיום לידתה או כזו שמישהו דאג ללטף אותה?
עלות של מע' מיזוג היא די גבוהה. אבל להערכתי אתה תצתרך לטפל במיזוג של רוב הרכבים שתראה למכירה.

לגבי הסרנים - היה פה מיני דיון על זה בשרשור של שחר {תיעוד ושיתוף וכו' } , ומתוכו יצא שהסרנים הלא חזקים של GM בתוספת צריות מחוזקות יתנו תמורה טובה. הסיירה הזו היא לא באמת סיירה אלא יותר בליזר עם מרכב אחר { לסיירה האמיתית יש גם שלדה אחרת עדיפה בהרבה } .

הסיירה הזו { כמו גם בלייזר } לא כבדים הרבה מסופה ומנוע של סופה חזק יותר.

shahar elyada
31-12-12, 13:28
את החלק הראשון בעניין השילדה לא כל כך הבנתי את כוונת המשורר ,
ולגבי החלק השני הבנתי שאכן זה יותר בלייזר רק עם הבודי שאני מעדיף מאשר סיירה שעברה שינוי החל משנת 88 אם אני לא טועה, האם כך הדברים ?

dodge
31-12-12, 16:06
לטנדר cucv יש שילדה סגורה חזקה משמעותית מאשר לבלייזרים או לטנדרים הנקראים סיירה . הסרנים המחוזקים דנה 60 קידמי ודנה 70 או gm 14 גדול מאחור. לוונדורה סרנים עדיפים מאשר לטנדר הספציפי

polar bear
31-12-12, 16:52
לטנדרים המדוברים אין שלדה סגורה, רק חזקה יותר .

נראה מהתמונות כי הרכב פורק והשלדה טופלה. הסיירה אכן עברה שינוי ב 87-8 .

rob
31-12-12, 21:20
איפה התמונות שכולם מדברים עליהם?

shahar elyada
31-12-12, 21:36
איפה התמונות שכולם מדברים עליהם?

יד2

-->