PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניווט במערב אירופה עם GPS

ishc
01-01-13, 13:15
כחלק מהלימודים של זוגתי היא נוסעת לחו״ל להשתלמויות אחת לשלושה חודשים. עכשיו היא צריכה לטוס לספרד לאיזה מקום שנקרא אלקאלה. לצערה אין למקום תחבורה ציבורית ויוצא משתלם יותר לשכור רכב קטן מאשר להתנייד במוניות.
חשבתי לקנות לה GPS עם מפות של אירופה, מאילוצי תקציב התחלתי להתסתכל ביד 2, יש מכשירים שכדאי להתרחק מהם? יש תוכנות פחות טובות (הרוב זה IGO) וכל עצה אחרת מבעלי ניסיון תתקבל בברכה.
תודה ;)

פסטר
01-01-13, 13:33
איך שהיא נוחתת שתקנה TOM-TOM זה המכשיר הכי נוח ואמין לאירופה, לדעתי משהו בסביבות 500 שקל.
חוץ מזה, אני חושב ש - WAZE עובד שם.

avivindi
01-01-13, 13:47
אני נוסע לאירופה פעם בחודש לשבוע וגם גרתי שם שנים -
שאלה היא האם יש לה SIM מקומי עם DATA?
האם עובדים על נייד קיים או קונים מכשיר נוסף
בכל מקרה
TOMTOM מומלץ למכשיר נוסף
IGO יותר טוב בהנחה שעובדים עם IPHONE
WAZE עובד אבל לא טוב כמו בארץ בהנחה שיש SIM
GOOGLE MAP - בסדר אבל לא טוב כמו העליונים בהנחה שיש SIM

אין לי נסיון עם תוכנות אחרות (חוץ ממגלן של NEVERLOST\HERTZ) אבל זה פחות רלוונטי

אביב

ishc
01-01-13, 14:13
אין סים מקומי ואין כוונה לשלם את המחירים של חבילות הגלישה לחו״ל. בגלל שהיעד משתנה לפעמים הכוונה לרכוש מכשיר עם מפות מערב אירופה.

zerez
01-01-13, 16:19
יש ל IGO מפות מערב אירופה

asafk
01-01-13, 18:45
בשביל תוספת של כמה יורו ליום לוקחים מכשיר בחברת השכרה..

אסף.

IlanHadar
01-01-13, 18:56
לדעתי ממש חבל על הכסף לקנות מכשיר נוסף לניווט כאשר לכל אחד כבר יש מחשב מוכן ביד- הטלפון החכם.

דווקא לניווט אני ממליץ על אנדרויד - יש מספר תוכנות והניווט בגוגל מפס מובנה במערכת. אבל אם אין חבילת גלישה אז IGO או כל תוכנה אחרת (בהנחה שרוכשים כנדרש...)

אייפון - יש מספר רב של תוכנות, האייגו בוודאי אבל היא לא הזולה מבינהן, רק לאחרונה הורדתי תוכנה חינמית עם מפות off line לניווט באיטליה. אפשר לרכוש תוכנה ולאחר מכן להוסיף מפות לפי צורך.

לא הייתי קונה מכשיר נוסף ולא הייתי לוקח מחברת השכרה, בסוף זה יוצא יותר יקר. רק לזכור להוסיף לרשימת האריזה זרוע וואקום לחלון ומטען לרכב.

רמי גלבוע
01-01-13, 19:50
אם נוסעים ליותר מאשר שבוע-שבועיים (מצטבר), ממש אין מה לשכור, הם לוקחים 7-10 יורו ליום, ממש מטופש. הייתי מחפש מכשיר ניווט בלתי מקוון, TAM TAM או IGO מתאימים. לא מוכרחים עדכונים של כל שעה, מה הלחץ והפקקים.

בחר מכשיר שנותן לך מסך הכי גדול בהכי פחות כסף, ויאללה.
שתי התוכנות כמעט זהות, היא לא הולכת להיות נהגת מונית. וצדק אילן הדר, צריך זרוע לקיבוע.
מכשיר אירופאי ידבר איתה, כנראה, באנגלית. אם זו בעיה (לא צריך להיות), עדיף לקנות בישראל.

בהצלחה, ושתיסע גם ליהנות, לא רק לעבודה

ishc
01-01-13, 21:18
אסף, על תקופת השכירות ל-GPS אני אשלם כמעט 300 ש״ח. מה שהופך את השכירה ללא כדאית.
תוכנות ניווט לנייד עולות סכום לא קטן (בערך 250 ש״ח) ולמכשיר נפרד יש יתרונות (גם אני אוכל לקחת אותו).
למישהו יש ניסיון עם מכשירים של QUE?

asypeer
01-01-13, 21:44
אתה מוזמן לקחת GPS עם מפות מערב אירופה, מטען וסטנד לרכב. שימש אותי נאמנה כשגרתי בחו״ל. המפות מעודכנות לשנת 2008, אבל לא נראה לי סיפור גדול.
לכמה זמן מדובר?

דיננוזאור שטח
17-01-13, 11:11
אני נוסע כארבע פעמים בשנה כל פעם לשבוע כל פעם לארץ אחרת וכל פעם אני נוהג שם, ודי נמאס לי מהסחטנות של היבואן של מאיו שמבקש על כל ארץ באירופה 200 שקל ועוד צריך להגיע עם המכשיר למעבדה להתקנה..
קניתי מכשיר סיני שעבר גיור כהלכה 90 דולר עד הבית כולל המשלוחה
http://www.ebay.com/itm/7-New-Car-GPS-Sat-Nav-Bluetooth-Israel-Map-POI-TTS-Hebrew-Menu-Voice-DDR-128MB-/150857043137?pt=GPS_Devices&hash=item231fc7ccc1

קניתי את 7 אינטש כי רציתי אותו גם לעמוד ענן אבל יש מכשיר 5 אינטש בפחות כסף נידמה לי 60$ ואכן הוא עובד מצוין

עובד ניפלא גם עם עמוד ענן בעיברית טובה וגם בעיברית ב-IGO גם בתפריטים מפות וגם הנחיה קולית.

מגיע טעון עם כל ארצות אירופה וארה"ב פלוס מקבלים במייל רישיון לכניסה לאתר לעידכון של המפות ולהורדה של מפות לכל העולם, ניווטתי עם זה בספרד בקולרדו בוקסס ובצרפת ועידכונים לכל החיים

נוסע איתו בשטח בשביל הנקודות הכחולות והוא שורד

עצה אחת המסך לא הכי הכי יש לעבוד עם סטילוס אז התגובה מדויקת אבל בשביל המחיר שזה בערך מחיר של מפה אחת שווה

ishc
17-01-13, 12:47
תודה לכולם.
נרכש מכשיר של QUE כולל IGO עם מפות למערב אירופה, משומש אבל עם אחריות לעוד חודשיים ב-350 ש"ח.

-->