PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנה לניהול עסק

savyon
03-01-13, 15:38
הי לכם,
מחפש תוכנה לניהול חשבונות של העסק, עסק קטן אבל חברה בע"מ.
עדיפות לתוכנה webית להוצאת חשבוניות, קבלות, הוצאות, דוחות כאלו ואחרים וכו',
האם יש תוכנה שמשלבת גם CRM קשרי לקוחות?

אשמח להמלצות מבעלי נסיון, יתרונות וחסרונות יתקבלו בברכה.

תודה,
סביון

lizard
03-01-13, 15:55
יש את invoice4u
http://www.invoice4u.co.il/
די נחמדה. חבל שאין ממשק לסמרטפון.

sos4u
03-01-13, 17:39
הי לכם,
מחפש תוכנה לניהול חשבונות של העסק, עסק קטן אבל חברה בע"מ.
עדיפות לתוכנה webית להוצאת חשבוניות, קבלות, הוצאות, דוחות כאלו ואחרים וכו',
האם יש תוכנה שמשלבת גם CRM קשרי לקוחות?

אשמח להמלצות מבעלי נסיון, יתרונות וחסרונות יתקבלו בברכה.

תודה,
סביון

זום ...
פריוריטי...
דבר איתי אשמח לעזור

shyy
03-01-13, 17:53
http://www.zebracrm.com/

savyon
03-01-13, 18:32
נווו,
אל תהיו רעים, אתם שולחים אותי לקרא ברשת ואני הרי עצלן...
ברצינות, אתם יכולים לספר קצת על התוכנות? יתרונות חסרונות מנסיון,
באופן עקרוני אני לא מאמין לאיש מכירות / משווק כי אני דרעק שיוצא מנקודת הנחה שהם רוצים שאני ארכוש ולכן הם יגידו לי כל מה שאני ארצה לשמוע... (כמה זה טוב ונפלא וכו')

בקיצור,
אשמח לטיפים מנסיון אישי

BlackStar
03-01-13, 19:24
סביון אני מצטרף לשאלה שלך
ברשת יש המון תוכנות והמון סוגים על גבול המבלבל
עם מישהוא יש לו נסיון בניהול חשבוניות מהמחשב מלאי הכנסות הוצאות וכו אשמח לרכוש גם
סביון עם אתה צריך שותף להוזלת עלויות אשמח להצטרף

סתיו

יצחק מ
03-01-13, 19:28
http://www.invoice4u.co.il/
זה כמעט הסטנדרט דה-פקטו בארץ לעסק מהסוג שאתה מתאר.
אמינה, שרות לקוחות טוב, לא יקר יחסית, מאד מתקדם מבחינה אינטרנטית וניתן לממשוק, לניהול והרחבה.

פעם ריווחית היו טובים יותר, אבל האפשרות של דיגטאלי לגמרי או חלקי עם invoice4u פשוט מצויינת.
החברה האלה מנהלים היטב את המוצר שלהם ומשיקים פיצ'רים חדשים בזמן תגובה הולם למתרחש בתחום הזה בארץ ובעולם.
לא מכיר אישית, רק משתמש.

boaz avrahami
03-01-13, 19:33
זום ...
פריוריטי...
דבר איתי אשמח לעזור

ההמלצה הזו שווה זהב

Yaloon
03-01-13, 20:02
גם אני ממליץ על פריוריטי - תוכנת מדף ורסטילית שניתנת להתאמה לדרישות העסק
כוונת המשורר - יש בה כל מה שעסק צריך + תמורת סכום סמלי התאמה לדרישות ספציפיות של הלקוח בהתאם למורכבות העסק שלו.
היתרון שהיא קיימת כבר שנים רבות משתדרגת ומתפתחת וסביר כי כל שיגעון שתרצה כבר קיים בה.

http://www.youtube.com/user/EshbelTechnologies?blend=2&ob=video-mustangbase

צירפתי לך לינק של ערוץ היוטיוב שלהם - תתחיל לצפות.......

ש01
03-01-13, 20:38
קנית פעם פריוריטי?
העלות, לא ברמה של עסק קטן אלה מפעלים ועסקים עם מחזור מכובד.

התוכנה, נפלאה, מצויינת.

השירות של החברה המפתחת (אשבל?) על הגבול שבין רע לנורא. חרא של שירות...(נכון לשנת 2007).

disckobi
03-01-13, 20:47
כבר 5 שנים יש לי את "עסקית"
שלמתי עליה משהו כמו 500-600 שקלים.
פשוטה, זולה, יעילה.
מוציא ממנה חתכים וכד'

בהחלט שווה לעסק קטן/בינוני ואולי גם גדול.
בהצלחה.

WildLove
03-01-13, 21:05
ריווחית,
http://www.rivhit.co.il/he/
תוכנה להנהלת חשבונות דו צדדית (וחד צדדית),
הרואי חשבון מתים עליה, למשתמש היא קלה ופשוטה, לא יקרה מדי.. ויש לה גם ממשק WEB, למרות שאני לא יודע איך הוא

sos4u
03-01-13, 23:39
קנית פעם פריוריטי?
העלות, לא ברמה של עסק קטן אלה מפעלים ועסקים עם מחזור מכובד.
התוכנה, נפלאה, מצויינת.
השירות של החברה המפתחת (אשבל?) על הגבול שבין רע לנורא. חרא של שירות...(נכון לשנת 2007).

במושגים של שרות, תוכנות ומחשבים, חברות יכולות לקום וליפול פעמיים מאז 2007 ...
הצלחת לרכז כ"כ הרבה דברים לא נכונים להודעה כ"כ קצרה שזה מפתיע מדהים ומרגש כאחד.
אז כדי לעשות קצת סדר מספר תובנות שנרכשו ביזע :

1. גם בשנת 2007, ובקצב גובר והולך כמות העסקים שמהגרת מכל התוכנות הקיקיוניות למינן לכיוון ה זום / פריוריטי רק גדלה. מה שאומר משהו על איכות התוכנה, על הפיתוחים שיש לה ועל האופציות המובנות, שבתוכנות אחרות אפשר רק לחלום.

2. מחיר - בעבר במודל הרכישה שהיה פעם עלות התוכנה הבסיסית [ פריוריטי ] היה כ 5K$ לתוכנה בסיסית + מע"מ כחוק... , וכ 1000$ למשתמש. גם עלות השרות הייתה בהתאם. מאז עברו מים רבים ועלות התוכנה ירדה פלאים. נוצר מודל זעיר שכולל את כל הפיתוחים, ומוגבל ל 10 משתמשים, שנקרא ZOOM לעסקים, בעלות כוללת של כ 500$, ברכישה, או במודל החדש המאפשר לשכור רשיונות ע"ב חודשי בעלות של 100 ש"ח לחודש ל-5 משתמשים ו 150 ל 10... מחיר מדהים לאפשרויות בלתי מוגבות של עד 10 משתמשים.

3. אשבל - היא המשווקת, והמפתחת הראשית אך יש תומכים רבים בשוק במחירים הרבה יותר זולים, בזמינות מדהימה. מידע טק - היא דוגמא מצויינת לאחת כזו. ויש רבות נוספות

בקיצור לכל מי ששאל, ורוצה תוכנה שתוכל לכסות את כל הדרישות שלו בהווה ובעתיד, ולא יצטרך להחליף תוכנה [ תהליך לא פשוט בכלל, לחברה בצמיחה, כשהמשתמשים כבר רגילים, ולא תמיד יש בכלל את האפשרות להגר את החומר מתוכנה אחת לשניה ] , כשהעסק שלו יצמח, אני יכול רק להמליץ שלא להתפתות לסרטים הזויים של חישובית , icount , invoice4u ועוד כל מיני צרות שלא תרצו להתעסק בהן.

אני מעיד פה כיוון שזה עיסוקי, ואני יכול להעיד שהרווחתי [ ביושר ובצדק ] לא מעט כסף על גבם של כאלה שלא התייעצו, או שבחרו לא נכון והחליטו לעבור ברגע משבר, כשבדיוק בזמן קריטי נשארו עם ה ז ביד וללא מערכת הנהלת חשבונות, או ללא יכולת להפיק חשבוניות.

אז קבלו המלצה ברמה החברית, אל תכנסו לסרטי האימה הללו. חברות וארגונים נופלים על בחירה שגויה של מע' ERP כושלות.

בהצלחה

boaz avrahami
04-01-13, 00:13
יש פה בשרשור איזכורים של תוכנות כמו רווחית שהיא תוכנת הנהח לא רעה אבל לא erp וגם לא crm וזה פחות ממה שהוגדר כדרישת פותח השרשור.

לאשבל יש כיום גם שרות ענן ( saas ).
לא התנסתי בו אבל הייתי מעורב בפרוייקט בצד ההטמעה שלו ולפי הפידבק של אשבל מהביצועים הוא אמור להיות טוב.
שווה בדיקה.

יוסי sos נתן נקודות טובות.
שירות ופיתוח אם צריך הייתי לוקח מהמפתחים שלהם.

התוכנה עצמה קוצרת מחמאות מכל מי ששמעתי שמשתמש בה ללא יוצא מהכלל.

mugi8675
04-01-13, 14:48
אנחנו משתמשים ב- OFFICE ADMIN להנה"ח, עולה לנו 70 ש"ח בשנה, כולל מע"מ :). יש מלא מוצרי CRM חופשיים, עם אופציה להספת תכונות ומשתמשים בתשלום. אנחנו משתמשים ב- ZOHO.
לא עוסקים במלאי, אז אין לי מושג בקשר לשאר העניינים.
יצחק.

אוקטבה
05-01-13, 10:37
מה אתם אומרים על חשבשבת?
צחי

-->