PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכרזי רכב של האום

zoei29
04-01-13, 14:19
שלום רב,
מישהו הצליח להגיע לאיזה אתר שמפרסם את המכרזים שלהם?חפרתי ברשת ולא מצאתי למרות שביד 2 אני רואה סוחרי רכב
שמצליחים להגיע למכרזים אלו
אני מחפש את הסילברדו בנזין 6000 כך שאשמח גם לאינפורמציה אחרת על הרכב

תודה

ניר ל
04-01-13, 15:39
המכרזים הם של משהב״ט בצריפין

zoei29
04-01-13, 15:55
בטוח?כי אף פעם לא ראיתי את הרכבים הנ"ל במכרז ואני דיי עוקב

omri_t
04-01-13, 15:59
זה במכרזים של משהבט, לא כל הזמן ישנם רכבים כאלו. סבלנות...

zoei29
04-01-13, 16:22
ומה בכללי על הסילברדו בנזין?צריך אותו לשטח קל שבילים ועוד קצת .

חלפים יש להשיג?

ד ו ר ו ן
04-01-13, 17:03
בכל מקרה רכבי אום לא עולים על הכביש בארץ.

zoei29
04-01-13, 17:05
בעל מגרש רכבים טוען שיש רישוי לרכב עם מספר וטסט עד 09/13

ד ו ר ו ן
04-01-13, 17:12
אולי משהו השתנה, אבל בעבר, כשמצאתי מכרז כזה- נאמר במפורש שהרכבים לפירוק או הוצאה מהארץ.
הסיבה היא שהאו"ם לא משלם מיסים על הרכבים שלו בארצות שרות, ולכן הוא לא יכול/רוצה למכור אותם כאן.

zoei29
04-01-13, 17:35
כן כנראה שהשתנו או שאולי גובים מס על העניין
תודה

ד ו ר ו ן
04-01-13, 17:48
אני הייתי חושד בכיוון של קומבינה יותר מאשר שינוי מדיניות.

שי קרנצלר
04-01-13, 17:57
במכרזי משהב"ט בצריפין מוכרים גם כלי רכב שהיו של האו"ם.
במכרז ,כאשר יש כאלה, אז נאמר שהם יוצאי האו"ם.

omri_t
04-01-13, 18:24
דורון, אין חשש.
יש רכבים של הכוח הרב לאומי נמכרים ועולים לכביש. אישית קנינו שם טנדר ועשינו לו רישוי.

יש גם רכבי אום ששירתו בארץ והם נמכרים במכרזים אחרים ולא עולים חוקית לכביש.

ד ו ר ו ן
04-01-13, 20:25
כוח הרב לאומי זה לא או"ם- חיות שונות לגמרי, וזה הרבה יותר הגיוני שהם יגיעו למגרשים של משהב"ט.
נראה לכם הגיוני שרכבים של האו"ם (גוף שמאד מחבב את צה"ל..) יגיעו למגרשים של משהב"ט?

אם זה אפשרי, יש כאן תקדים מעולה להעלות מגוון מאד גדול של רכבים.
לאו"ם יש מגרש בירושלים, אליו מגיעים רכבים שלהם מכל האזור, למכירה ללא יכולת להעלות על הכביש.
מפעם לפעם מצטברים שם רכבים, ויש מכרז עם מעט מאד פרסום.
לפני כשנתיים+ היה שם מבחר גדול של פטרולים, לנדקרוזרים 70, פוראנרים ועוד הרבה דברים יפים, חלקם במצב נסיעה וחלם לא.
נאמר שהרכבים הגיעו מכל האזור, לא רק מהארץ ואף אחד מהם לא יכול להעלות על הכביש בצורה חוקית.

קומבינות תמיד יש- אבל שלא יערבבו אתכם לגבי רכב או"ם עם רשיונות.

Genady
05-01-13, 12:29
איך זה שביד 2 ראיתי שברולט בלייזר שנת 2002 בעלות קודמת או״מ אפילו 2 כאלה היו גם ג׳מי בזמנו ושמו של המכרז בצריפין -סיב״ט

ד ו ר ו ן
05-01-13, 13:35
יכול להיות שערבבו את הכוח הרב לאומי עם האו״ם?

וחוצמזה,
כבר ראיתי פוראנר של האו״ם שעלה על הכביש בצורה זו או אחרת, ומרגע שהיו לו רשיונות אז כבר לא אכפת לרשום שהיה או״ם לשעבר.

ויכול להיות שמשהו השתנה..

גלדיאטור
05-01-13, 13:38
בשנת 95 קנינו טנדר סיירה קבינה אחת ארבע על ארבע מהאום... היה לו סטיקרים על כל הדלת של UN

asafk
05-01-13, 20:58
זה מאוד נדיר.
רכבין בודדים של האו"ם נמכרו בישראל עם רשיונות. הרוב או קומבנו אחרי שנמכרו מושבתים, או שמדובר בכלים של הכוח הרב לאומי שנמכרים בצריפין.

אסף.

snake-man
10-01-13, 10:43
הרכבים שמדובר עליהם הם של הכח הרב לאומי..אנ ב"ה קניתי סילברדו כמו שפותח השירשור מחפש.. 6 ליטר בנזין. אחלה רכב !!
כמובן שהוסב לגז שזה עוד יותר כיף בכיס :)
הרכב אחלה בשטח, צריך רק רישיון ג' וקצת זמן להתרגל לגודל, אבל חוץ מזה לאחר שמתרגלים זה כמו פרייבט.... אחלה מבחינת שטח( בדר"כ אני הוא המחלץ בחבר'ה) ולא צריך לפחד יותר מדי בגלל שהוא ארוך, לומדים לתמרן מהר מאוד :))
מבחינת חלקים.. יש להשיג חלקים בארץ, בעיקר מהדגם הנפוץ שהוא דומה שזה הדיזל ,הכוונה מבחינת מכלולים ,פנים וחוץ וכו', אבל מבחינת מנוע ומערכותיו למרות שיש גם בארץ אבל הרבה דברים העדפתי להזמין מחו"ל בגלל פערי המחירים הגדול מאוד..(לדוגמא:חוטי הצתה מקורי בארץ 700 ש"ח הזמנה מארה"ב כולל משלוח 250 ש"ח מקורי)
יש מדי פעם רכבים של הכח הרב לאומי, ועקב מה שנאמר פה באמת חיפשתי וראיתי שלא כמו שחושבים שזה האו"ם, זה גוף שונה-MFO
אם תרצה עזרה\יעוץ .. בכיף...
052-4353198

snake-man
10-01-13, 10:46
כוח הרב לאומי זה לא או"ם- חיות שונות לגמרי, וזה הרבה יותר הגיוני שהם יגיעו למגרשים של משהב"ט.
נראה לכם הגיוני שרכבים של האו"ם (גוף שמאד מחבב את צה"ל..) יגיעו למגרשים של משהב"ט?

אם זה אפשרי, יש כאן תקדים מעולה להעלות מגוון מאד גדול של רכבים.
לאו"ם יש מגרש בירושלים, אליו מגיעים רכבים שלהם מכל האזור, למכירה ללא יכולת להעלות על הכביש.
מפעם לפעם מצטברים שם רכבים, ויש מכרז עם מעט מאד פרסום.
לפני כשנתיים+ היה שם מבחר גדול של פטרולים, לנדקרוזרים 70, פוראנרים ועוד הרבה דברים יפים, חלקם במצב נסיעה וחלם לא.
נאמר שהרכבים הגיעו מכל האזור, לא רק מהארץ ואף אחד מהם לא יכול להעלות על הכביש בצורה חוקית.

קומבינות תמיד יש- אבל שלא יערבבו אתכם לגבי רכב או"ם עם רשיונות.

איך אפשר להשיג פרטים על המכרזים האלה של האו"ם שדיברת עליהם?

e-sheta
10-01-13, 22:40
מקווה שתראה את שאלתי

הרכבים שמדובר עליהם הם של הכח הרב לאומי..אנ ב"ה קניתי סילברדו כמו שפותח השירשור מחפש.. 6 ליטר בנזין. אחלה רכב !!
כמובן שהוסב לגז שזה עוד יותר כיף בכיס :)אשמח לדעת פרטים איך עובד על גז ואיזה סוג מערכת וכמה קילומטרים עשית במערכת הגז ברכב
הרכב אחלה בשטח, צריך רק רישיון ג' וקצת זמן להתרגל לגודל, אבל חוץ מזה לאחר שמתרגלים זה כמו פרייבט.... אחלה מבחינת שטח( בדר"כ אני הוא המחלץ בחבר'ה) ולא צריך לפחד יותר מדי בגלל שהוא ארוך, לומדים לתמרן מהר מאוד :))
מבחינת חלקים.. יש להשיג חלקים בארץ, בעיקר מהדגם הנפוץ שהוא דומה שזה הדיזל ,הכוונה מבחינת מכלולים ,פנים וחוץ וכו', אבל מבחינת מנוע ומערכותיו למרות שיש גם בארץ אבל הרבה דברים העדפתי להזמין מחו"ל בגלל פערי המחירים הגדול מאוד..(לדוגמא:חוטי הצתה מקורי בארץ 700 ש"ח הזמנה מארה"ב כולל משלוח 250 ש"ח מקורי)
יש מדי פעם רכבים של הכח הרב לאומי, ועקב מה שנאמר פה באמת חיפשתי וראיתי שלא כמו שחושבים שזה האו"ם, זה גוף שונה-MFO
אם תרצה עזרה\יעוץ .. בכיף...
052-4353198

ד ו ר ו ן
10-01-13, 23:56
איך אפשר להשיג פרטים על המכרזים האלה של האו"ם שדיברת עליהם?
בזמנו נתקלתי במכרז באתר של האו"ם.
http://untso.unmissions.org/

-->