PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם להקדים חזרה מטיול בחול בגלל הבחירות?

moshik999
06-01-13, 21:22
אני נמצא בטיול בחו"ל ואני חוזר ב22 לחודש בחצות
(הטיול נקבע לפני שקבעו את מועד הבחירות)
אני חושב להקדים את החזרה ביום (זה גם פוגע בטיול וגם עולה לא מעט)
אני מתלבט והשאלה שלי היא סטטיסטית לחלוטין:
ההשפעה של הקול שלי על תוצאות הבחירות היא למעשה אפסית
אז למה למעשה אני בכלל מתלבט לגבי זה?

וכשאני חושב על זה השאלה הזו נוגעת לכל אחד ואחד
למה להצביע אם ההשפעה של הקול הזה היא אפסית?

דרור ברלי
06-01-13, 21:27
אם זה בדמך וממש חשוב לך... בדקת אפשרות להצביע בשגרירות ישראל היכן שאתה נמצא?

Saar
06-01-13, 21:38
מכיר את השיר מחנוכה, 'כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן׳?
זה בערך זה, בלי להתייחס לדעות מי האור ומי החושך ;)
סער

talw
06-01-13, 21:41
אני אלך אתך צעד אחד קדימה.
ההשפעה של הקול הזה אכן אפסית,הבעיה שהאפס הזה בארץ האבות נמצא במכנה, מה שהופך את כל הביטוי לחסר משמעות.

zviki
06-01-13, 22:13
אני בארץ גר 50 מטר מהקלפי ולא הולך להצביע. באום אל פחם ובמגזר החרדי-המתים יצביעו במקומך
,אל תדאג ואל תשבור טיול.

sos4u
06-01-13, 23:32
אני בארץ גר 50 מטר מהקלפי ולא הולך להצביע. באום אל פחם ובמגזר החרדי-המתים יצביעו במקומך
,אל תדאג ואל תשבור טיול.

תפישה מצויינת של מציאות עגומה בדמוקרטיה הישראלית. יצא משפט מפוצץ כדי להגיד שאני בז להשקפתך [ בנושא הזה , כמובן , לא חושב שאנחנו מכירים מעבר לכך...]
זה גם יתן משנה תוקף לשבת ביום שישי אצלך בסלון עם חברים ולצקצק בלשון ולומר : איזה בעסה, כש אחוז כ"כ גדול של התקציב הולך לחרדים / מתנחלים / קיבוצים / כדורגל / ביטחון פנים / ביטחון חוץ / מסתננים [ ימחק נא כל אחד את המיותר עבורו ] .
ודווקא בגלל מה שאתה כותב על חרדים / ערבים עליך ללכת ולהצביע כי אלה שבאמת איכפת להם, הולכים להצביע. [ ומהווים משקל אלקטורלי גדול יותר ממשקלם באוכלוסיה ] . ולא משנה לי כרגע מה דעתך , גם אם והיא הפוכה לשלי. לך תצביע.
לא הייתי חוזר מטיול, לא הייתי משקיע כסף או מבטל משהו חשוב, אבל כמי שנמצא בארץ באותו יום, ההצבעה חשובה מאד.
הלא להפגנות אנחנו לא יוצאים, עד שלא יקחו לנו את הטלוויזיה הצבעונית .. וכיכר תחריר זה לא פה, וכבר הוכח שגם הפגנות שהוכרזו כ הפגנות המיליון, לא משפיעות על ממשלת ישראל. אז לפחות לך להצביע !!
אז סלח לי אם הייתי בוטה במקצת, ובאמת שאני לא נכנס פה לניגוח על בסיס אישי, אבל מאכזב לשמוע שמישהו במודע , מוותר על הזכות היחידה שיש לו ועל הסיכוי היחידי שיש לו בקבלת ההחלטות ב שנים הקרובות.

omri_t
06-01-13, 23:35
לחזור מטיול בשביל להצביע?? למה??

עזוב אותך.
אם היית בארץ בהחלט כן. אבל במיוחד.... לא שווה את זה.

כאמור לדעתי.

מויש
07-01-13, 00:11
תשמע מושיק, אני חייב להגיד שגם אני מרים גבה לא פעם כשאני קורא את דעותיך בדיוני משטרה/חוק/דמוקרטיה (וגם הרבה פעמים מסכים איתך),
אבל לדעתי הפוסט הזה הוא הוכחה ניצחת לאמיתיותך
(כבר טענו פעם שאתה טרול), בכל מקרה עצם השאלה מוכיחה שאתה האזרח הכי הגון שפגשתי בחיי,
אני מציע לך לאות הערכה, לחסוך את כאב הראש והכסף, תשלח לי בה"פ את העדפתך בבחירות ואני מתחייב לשים במקומך את הפתק שלי ואתה תהנה בטיול.
רוב הסיכויים (סטטיסטית) שאנחנו לא מצביעים לאותה מפלגה, וכך גם תוריד קול מהמפלגה שלי וגם תוסיף לשלך, מסכים?

liontamer84
07-01-13, 10:01
ניחא אם היית בארץ, שווה לטרוח....

אבל לקצר טיול בחול בשביל שאותם קופים ייבחרו שוב ויעשו שוב את אותו דבר....
שום סיכוי שבעולם שהייתי עושה את זה אם הייתי במצבך.

moshik999
07-01-13, 20:17
אני מאד מודה לך על ההצעה
אבל זה נראה לי לא הוגן ולא נכון.
אם כבר אתה הולך להצביע שים את פתק החלומות שלך . אולי תזכה

asafk
07-01-13, 21:04
וואלה מושיק... כמעט הצעתי לך אותו דבר.
כי באמת אין למי להצביע.

אלו שהיום, בשבילם אני סתם אספסוף.
בשביל כל החברתיים - אני לא מספיק מסכן. הם תובעים לקחת מהעשירון העליון אבל רובנו שאוכלים חצץ גם ככה - בעשירון הזה (תבדקו ותופתעו).
את הדוסים אני לא מעניין כי אני לא דוס.
את שס אני לא מעניין כי אני לא מזרחי.
את הימניים אני לא מעניין כי אני תל אביבי מדי.
את השמאלנים אני לא מעניין כי אני לא ערבי.
כל המוזרים שבאו להופעת חייהם בשביל לקבל מימון מפלגות וללכת הביתה גם ככה לא ייכנסו.

בפעם הקודמת החלטתי בקלפי. חיפשתי איזה פתק לא מייצג חבורת מטורפית תאבי כח... והיה קשה.

אז לא. לא הייתי מקצר את הטיול בשביל זה. ממש לא.

אסף.

-->