PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסופה נגנבה היום

רן אשל
07-01-13, 17:36
לא יאומן, גנבו לאבא שלי את הסופה מהחצר במושב קדרון היום בצהריים
ארוכה, לבנה, מגנזיום, אנטנות ברזל ארוכות על הכנפיים הקדמיות
למקרה ש .... 0545688640

שי קרנצלר
07-01-13, 17:57
מקווה שתימצא

יריב קלר ברוך
07-01-13, 18:34
עצוב גם לי גנבו :( מחר עברו שבועיים מהעלמות

shay_love_off_road
07-01-13, 18:50
יש רכבים שחובה לקשור אליהם פיטבול

סופת המדבר
07-01-13, 18:58
אני לא מאמין עוד אחת...
יאללה מה יהיה הסוף כוס אמא שלהם
לי ניסו לגנוב ליפני חודש אבל אני עדיין מרגיש כאילו גנבו
ירד לי כל החשק מהנסיעות איתה
חצי שעה ליפני כל טיול זה רק להכין אותה לנסיעה
זה בלתי אפשרי להמשיך ככה המצב ככה בלתי ניסבל..

אני רק מבקש ממי שמתי שהוא יתפוס את החלאות האלה שיפרסם פה בפורום
מיקום של העץ שהם קשורים אליו לפני שהוא מתקשר למשטרה

אתה יכול לעדכן על מה התגברו הנבלות האלה?

kobiarava
07-01-13, 19:35
קיבינימאט....

קובי

שי קרנצלר
07-01-13, 19:54
אני מבין שכולם מאזור אשדוד-גדרה-רחובות -יבנה.
או סתם צירוף מקרים.

asafk
07-01-13, 20:22
במזרח התיכון אין צירופי מקרים.

אסף.

snirjeepdreamer
07-01-13, 21:11
אני בשוק !!!!
חלאס, זה פשוט בלתי נתפס העניין הזה.
מסכים עם כל מילה של "סופת המדבר" פשוט מוריד כל חשק.
אשכרה צריך פעם אחת לשים להם איזו סופה כטרף קל ולארוב להם..
מה שיהיה אח"כ , מקווה שההוא למעלה יעזור להם...

bizon
07-01-13, 21:25
לא יאומן הדבר הזה בני#@#%$ מרתיח את הדם כל פעם מחדש !! מקווה שתשוב אליכם בשלום

מור

זרקו
07-01-13, 22:26
סופה בתור פתיון- סוף סוף רעיון אופרטיבי.
לכו על זה.
באמת.

sos4u
08-01-13, 00:20
סופה בתור פתיון- סוף סוף רעיון אופרטיבי.
לכו על זה.
באמת.

לא לשכוח למלכד קודם, עדיפות ל C4... ולשים חוטר חודרני שיקפוץ מהכסא של הנהג.
ואם אפשר לחבר ל 22,000V עדיף.

הנהג השלו
08-01-13, 15:09
אני יכול להבין את התחושות של כל אחד ואחד שפוגעים ברכוש שלו. אבל לפני שמשהו עושה מעשה שטות שיגרום לו להצטער לשארית ימי חייו, די להזכיר כי הדבר הכי מגוחך הוא שבמדינה שלנו שאין הגנה על אזרח שומר חוק ולעומת זאת לפושעים ולגנבים, בעיקר מבני המיעוטים יש זכויות והגנות אינספור. אם מגיע גנב והוא ניזוק בניסיון הפריצה או גנבה, השלטונות, ייעצרו, יחקרו, יתבעו וירשיעו את האזרח עד הסוף. הגנב, הוא שמור טוב עם הזכויות שלו...אתה לא יכול לגעת בו לא יכול לשים מלכודת, להתעמת איתו... שום דבר, המשטרה , פרקליטות ארגוני זכויות למיניהם כולם יתלבשו וירדפו אחריך עד הסוף. קחו בחשבון שהחמולה שלו תבוא לטפל בכם... ומי יגן עלייך ועל משפחתך? המשטרה, הצחקתם אותם. לכן לפני שאתם מאבדים את הראש, תחשבו קצת....ובעיקר תשמרו על עצמכם

IlanG
08-01-13, 15:55
אני יכול להבין את התחושות של כל אחד ואחד שפוגעים ברכוש שלו. אבל לפני שמשהו עושה מעשה שטות שיגרום לו להצטער לשארית ימי חייו, די להזכיר כי הדבר הכי מגוחך הוא שבמדינה שלנו שאין הגנה על אזרח שומר חוק ולעומת זאת לפושעים ולגנבים, בעיקר מבני המיעוטים יש זכויות והגנות אינספור. אם מגיע גנב והוא ניזוק בניסיון הפריצה או גנבה, השלטונות, ייעצרו, יחקרו, יתבעו וירשיעו את האזרח עד הסוף. הגנב, הוא שמור טוב עם הזכויות שלו...אתה לא יכול לגעת בו לא יכול לשים מלכודת, להתעמת איתו... שום דבר, המשטרה , פרקליטות ארגוני זכויות למיניהם כולם יתלבשו וירדפו אחריך עד הסוף. קחו בחשבון שהחמולה שלו תבוא לטפל בכם... ומי יגן עלייך ועל משפחתך? המשטרה, הצחקתם אותם. לכן לפני שאתם מאבדים את הראש, תחשבו קצת....ובעיקר תשמרו על עצמכם

צודק 100% אבל למרות זאת השרשור הנ״ ל הוא רק פריקת עצבים , מי שבאמת
יתפוס את הגנבים לא יספר לעולם לאן הם נעלמו .... או שהם בכלל ביקירו אצלו בחניה ;-)

six 4 life
08-01-13, 16:44
נכון, באמת עדיף להשאר בבית ותוך כדי קסיסת ציפורניים לקוות שהגנבים לא ירצו את הרכב/ תכולת הבית, כי גם ככה לא נעשה כלום.

רן אשל
08-01-13, 21:48
הסופה הייתה סגורה בתוך חצר עם שער ובריח פנימי, הייתה רתומה לנגרר עם רישוי, עשו כנראה תצפית הכלבים בני כלבים, ראו שבעל הבית נסע, ואחרי דקות נכנסו לחצר פתחו את השער, פירקו את הנגרר ויצאו,
אין גבול לחוצפה, מה שאתה רוצה באותו רגע זה לתפוס ולשבור להם את העצמות,
שאננות, ולי זה לא יקרה, וזאת למרות כל האזהרות שלי, אבא שלי לא ממש הבין עד כמה הכלי הזה גניב, מה גם שלאדם מבוגר לקשור ולהתיר קשירות של שרשראות לעצים זה די בעייתי,
זו מכה כואבת, מישהו צילם את הסופה הזו, ולא משנה מה, תמיד ימצא הרגע הזה של בין הקשירות, חיים במושב, אתה יוצא לשדה מעמיס משהו, חוזר, מחנה את הסופה, יוצא רגע לקנות משהו בגדרה עם הפרייבט, חוזר, יוצא שוב עם הסופה לשדה, פשוט חי את השגרה שלך
כנראה שעם סופה השגרה הזו לא מחזיקה מעמד, הסופה הזו נקנתה בערך לפני שמונה חודשים .
לכל בעלי הסופות, תלמדו מנסיונם של אחרים, ו...תהיו יותר יצירתיים, מחבורת האפסים הזו שמנקה לנו את החנייה.
אנחנו כמובן נמשיך עם החיפושים

regev
08-01-13, 22:46
מרתיח את הדם.
משתתף בתחושתך כשכן לא רחוק.
אני מאחל להם שיסעו לא חגורים וייהרגו כשכוח מג''ב רודף אחריהם לאחר נסיון הברחה שנחשף.

דרור ברלי
09-01-13, 09:33
שום כוח מג"ב לא ירדוף.
שום משטרה לא תחפש.

למג"ב יש משימות בט"ש על הראש, המשטרה, עסוקה מעל לראש באכיפת מהירות ובשערוריות הזיונים של בכיריה, ואני לא בא אליה בטענות חלילה - למה לסכן חיי שוטרים בנסיונות לתפוס גנבי רכב, אם שופטים חנונים ורחומים ישחררו אותם לדרכם? לא היו מספיק מקרים של גנבי רכב ששוחררו וגנבו שוב רכב מיד בצאתם מהמעצר או מבית המשפט?

כנופיות גנבי הרכב מסתובבות חופשי בידיעת המשטרה. כשהחוק מעלים עין, מעין הסכמה שבשתיקה ובחוסר המעש, יש ואקום - ואז תמיד יהיה מי שימלא אותו וינצל אותו, וכך גניבות רכב הפכו לענף כלכלי בפזורה הבדואית, ברשות הפלסטינית ובכלל במדינת ישראל. יותר מדי אנשים מתפרנסים מזה, ולא - הגנבים הם לא רק בני דודים אלא גם לא מעט יהודים טובים שעובדים יד ביד בשת"פ מלא עם כנופיות הגנבים מהמגזר אצלנו ומהרש"פ.

אלה כבר לא גנבים מזדמנים שצריכים אוטו כדי לנסוע הביתה או לצאת לבלות, גם לא נרקומנים שפורצים לך לאוטו כדי לגנוב רדיו דיסק אותו ימכרו תמורת מנה. זו כבר תעשיה שלמה שמופעלת על ידי מקצוענים. יש את "ציידי הכשרונות" - שמאתרים רכבים מועמדים לגניבה, יש תצפיתנים ואוספי מודיעין, יש את ה"חוליות המבצעיות" שמצויידות היטב במיטב האמצעים הטכניים שמתגברות בקלות מפחידה על אמצעי המיגון ולוקחות את הרכב, יש תעשיה שלמה של פירוק לחלפים או מכירה הלאה לשימוש כרכב הברחות בדרום או כרכב "רשמי" בשטחי איו"ש, כולל של בכירים ברש"פ (אם מדובר ברכב מפואר/יוקרה או SUV גדול וכו') או אפילו להברחה למדינות ערב אחרות, במקרה של רכבי אספנות נדירים (נישה ספציפית בתוך תעשיית הגניבות)

וזה לא רק גניבות רכב. זה גם גניבות חקלאיות (ציוד ובעלי חיים, נזקים במיליונים רבים), פריצות לדירות ולבתים, השתלטות על קרקעות, אגירת כמויות מבהילות של נשק לא חוקי ("זה סתם כי הם חובבי נשק, זה ממש לא לשימוש ביום פקודה"...) סיוע לפח"ע ועד לאיומים ממשיים לפגיעה בנפש. בחסות דמוקרטיה רופסת ופחדנית שלא השכילה למתוח שום קו אדום כדי להגן על עצמה. זהו סגנון חיים שהפך לגיטימי לחלוטין במגזר שלם שחי כאן נפלא - נהנה מכל הזכויות האפשריות ופטור מכל חובה אזרחית.
והכל מתבצע בעידודה של מדינת ישראל, שמפקירה ביודעין על סמך חוקים הזויים ומתוך מדיניות ברורה, את בטחון אזרחיה ואת רכושם, מדינה שמקפידה לא לאכוף את חוקיה היא בשטחים נרחבים ובאין-ספור יישובים מוכרים בתוך שטחה הריבוני, והכל רק כדי "לשמור על סטטוס-קוו" או "לא לעצבן את המגזר" או "לא להבעיר את השטח", מדינה שהמשטרה שלה ובתי המשפט שלה משחררים את הגנבים אחרי שעה קלה גם אם נתפסו על חם, מדינה שדואגת להגן היטב על הגנבים ולהבטיח את זכויותיהם ומטילה אימה וטרור על כל אזרח שומר חוק שירהיב עוז להגן על חייו, חיי משפחתו או על רכושו.
זו מדינה הזויה ששלטון החוק בה רקוב, ונמצא בפשיטת רגל מוסרית וערכית ובמדרון חלקלק לקראת התנפצות בלתי נמנעת.

זה נשמע כמו נאום מלא פאתוס?... בוא'נה, זו האמת. שלא נגיד שלא ידענו ולא נגלגל עינים אחר כך ונאשים אחרים - כל השנים האלה שמענו, ראינו, ידענו - ולא עשינו כלום.

בוא ונאמר כך - אם הרכב יימצא, והסיכוי לזה הוא קלוש - זה לא כי מישהו במשטרה או במג"ב יצא מגדרו לחפש אותו, אלא רק במקרה.
אם הוא יימצא, - זה רק כי אתה תמצא אותו - אבל תצטרך להשקיע זמן רב מאוד מאוד, כוחות ותעצומות נפש, למצוא ולנצל קשרים משני צידי החוק (אם יש לך) ואם תאתר אותו - לעבור על החוק ביודעין ובאופן בוטה, כדי להשיבו לידיך. לצערי ולצערך - חלון הזמן שמוקצב לך לעשות זאת הוא מצומצם ביותר. ואני, כמי שהסופה שלו לא נמצאה עד היום, 3 וחצי שנים אחרי, כל כך מאחל לך שהרכב יימצא - למרות שאני לא ממש בטוח שתאהב לראות מה נשאר ממנו אחרי הטיפול שלהם.

בהצלחה.

חן אלינועם
17-01-13, 16:51
דרור,כל מילה ברזל!!! אין ספק שאנו חיים במציאות עגומה מבחינת ענישה של בימש"ים והרתעה לקוייה בעקבות הענישה המגוחכת.
בתור אחד שעובד לילות שלמים וימים ארוכים בכדי למנוע ולתפוס את אותם נבלות אני דיי מתוסכל מהמצב הנוכחי וכל מה שנותר הוא "להסביר" לגנב שאסור לגנוב ברגע שהוא נתפס. {לפחות את זה ,הרי בכל מצב הוא יקבל הארכת מעצר יום אחד ויילך הבייתה}.אני בטוח שאילו אותם הגנבים היו "מבקרים "בבתיהם של השופטים ועורכי הדין שמייצגים אותם הענישה הייתה קשה ומרתיעה יותר.אז גנבים יקרים קבלו עיצה ממני : לשופטים יש רכבים שווים יותר,באחריות. ולעורכי הדין יש יותר כסף ...נסו שם ועזבו אותנו בשקט.
ועוד דבר אחד קטן לכל אלה שהעלו כמה הצעות פה...אל תכתבו ואל תדברו,בצעו. אני מבטיח שאם יתקבל דיווח על מישהו שקשור לעץ ,אתעכב קצת בדרך....

zoharami
19-01-13, 19:04
הכי יעיל ששמעתי עד היום בחור שחשמל הגיפ שלו.
המבין יבין ללא צורך להוסיף.
וכן גם לו "היה" מקרה גנבה.
אולי נתקלתם בבחור שמסתובב עם מברג בעין.
לא מבין למה לבן אדם להסתובב עם מברג...ממש מוזר.

IlanG
19-01-13, 21:12
הכי יעיל ששמעתי עד היום בחור שחשמל הגיפ שלו.
המבין יבין ללא צורך להוסיף.
וכן גם לו "היה" מקרה גנבה.
אולי נתקלתם בבחור שמסתובב עם מברג בעין.
לא מבין למה לבן אדם להסתובב עם מברג...ממש מוזר.

אם כבר אז כחלק מתהליך הקשירה / ממלכוד / ניתוק , שווה להוציא את המצבר מהרכב .

moshik999
20-01-13, 07:50
גניבות הרכב הם הכנסה כלכלית לא מבוטלת לקופת האוצר
ולכן אין למדינה אינטרס מובהק לטפל בזה.
הביטוח (מקיף) שאנחנו משלמים על הרכב כולל גם את החלק של המדינה (המס ששולם על הרכב)
כך שאם נניח גונבים למישהו רכב ששוה 100 אלף ש"ח הוא יקבל את הסכום הזה מהביטוח וילך לרכוש נניח רכב חדש
אחר ב100 אלף ש"ח מתוך הסכום הזה כ 40 אלף ש"ח ילכו לקופת המדינה.
בכמויות הרכב שנגנבות בארץ זה מצטבר לסכומים דמיוניים לקופת האוצר.
מי משלם את זה בפועל? הפרמיה הגבוהה בביטוח המקיף שכל אחד ואחד משלם.
יום הבחירות מתקרב זה הזמן לנסות לשנות.

שמוליקו
20-01-13, 08:48
מושיק, כמה מאלה שגנבו להם רכב מקבלים את כספי הביטוח והולכים לרכוש רכב חדש?
לדעתי הרוב רוכשים רכב אחר משומש.
מי שמוכר את הרכב המשומש שהם קונים ומתקדם לחדש, ממילא חשב לעשות כך.

לכן לא נראה לי שקופת המדינה מתרחבת מזה (תחשוב על זה שניה....)
במקביל, החלקים שמתפרקים מהרכב הזה ונמכרים בתור חלקי חילוף משומשים, משם יש סיכוי לאיזו תפיחה קלה בקופות העושקים.

moshik999
20-01-13, 17:42
אני מניח שיש גם כאלה שרוכשים רכב חדש
אבל, בסופו של דבר גניבה של רכב מגדילה את הביקוש לרכב חדש
(חסר רכב ומישהו בקצה השרשור ירכוש רכב חדש)

ערן טרופר...+six
16-02-13, 17:43
דווקא כשניסו לגנוב לי תסופה הציע חבר מגבניק לשעבר( כדרך אגב אבא שלי פנסיונר של מגב ושני אחים שלו במגב ) לארגן לי מערב על הרכב של יחידת מגב מובחרת שנורא רצו לתפוס בחור מגזרת עסנא שראיתי מסמן לי את הרכב... רציתי אבל פחדתי שיגנבו ויתחמקו כמובן שלא אציין את שם היחידה אבל הם דרשו לא לשתף את המשטרה ואף אחד אחר

-->