PDA

צפייה בגרסה מלאה : אך כדאי למגן סופה? אין לי בית פרטי והסופה תחנה בביניין למטה אין גם שום שער?

סופה טורבו
12-01-13, 02:44
שלום רב
אני גר בראשון ובחודש הקרוב אני יהיה בעלים של סופה מקווה רק למצוא אחת טובה במחיר נורמלי.
יש בשכונות איזורים עם סופות שעומדות בחוץ חלקם בלי אוויר בגלגל ולא יודע מה עוד יש שם בכל מקרה הם עדיין שם כבר כמה שנים
מה אתם חושבים יהיה בסדר עם קצת מיגונים וליקנות?
אז ככה אני בודק ליפני כדי שאך שאני יקנה אותה אני ימגן והכל יהיה מוכן.
אך כדאי למגן אותה?

איזה דברים יכולים להרתיעה אנשים מרחוק להתקרב? חוץ מזה שתהיה לי מצלמה על הסופה מהחלון?

omri_t
12-01-13, 11:03
תחשוב שוב אם לקנות סופה...

הפתרון הוא ברזלים מאוד כבדים ובכמויות לא סבירות.
סנדל טוב ומאסיבי על שני גלגלים.
שרשראות, מנעולי רתק והרבה אמונה בבורא עולם.

סופה טורבו
12-01-13, 13:22
השאלה כזאת נגיד ויש לי סנדל ועוד כמה ברזלים לא רעים,
האם ידלגו על הרכב שלי במיוחד שהמקום הוא בידיוק מתחת לבית שלי זאת אומרת ממש מתחת לקומה ראשונה + מצלמה ואזעקת ביפר + מקום שתמיד יש מכוניות עוברות לא חשוב באיזה שעה ?

omri_t
12-01-13, 13:55
ומה יקרה כשלא מהיה בבית , או שבדיוק החניה תהיה פנויה?

סופת המדבר
12-01-13, 20:44
תעשה לעצמך טובה הטובה הכי טובה שתוכל לעשות לעצמך זה לא לקנות סופה
אם תחזיר אותי 4 שנים אחורה ובידע שיש לי היום על גניבות
לא ההיתי חושב על זה אני לא ישן בלילה כל פיפס אני קופץ לחלון ממש גהינום כל היום רק חושב מה עוד להוסיף לאבטחה
כל יציאה לטיול (במידה ותמגן כמוני- וזה עוד לא הסוף) הופכת לסיוט לא יודע ממה להתחיל מהברזלים .. מהניתוקים.. הא ומה עם האויר???!!
זה כמובן לאחר ניסיון גניבה שעד לאותו ניסיון ההיתי אופטימי ''מי יכנס אלי הגיפ צמוד לבית נעול וכלבים מסביב'' ואני גר בקרקע
לא ודע למה אתה נעול רק על סופה(לי כבר קשה להיפרד ממנה מרצוני) אבל מציע לך לבדוק גם לגבי סיקס (והכי מכוער שתמצא)
לפי מה שידוע הוא פחות גניב מסופה -אם בכלל
הוא פחות מושך עיניים של גנבים
כלי במצב טוב עושה את אותה עבודה של סופה ולפעמים יותר
מצטער לבאס אבל זאת המציאות

סופה טורבו
13-01-13, 03:45
אני רואה מבין וחשוב לי לשמוע מה אתם אומרים גם רואה מה קורה בפורום אני מתחיל טיפה להירתע אבל...
אממ מה עם ביטוח מקיף מישהוא עושה לגיל 22 ומעלה .
חייב לציין אני בחור צעיר בא לי קצת רכב פתוח משוחרר זה הכל לחצי שנה שנה.

מאוד בא לי לרכוש סופה אני מבין את הקטע של התקין לפרק את כל הנעילות והדברים האמת יש לי כמה רעיונות לא רעים בכלל
מה שכן אני רואה שגונבים פה אותם למרות הכל שזה די לא הגיוני .
סתם בישביל להבין לא משנה מה אם הגנב לא יודע מה קורה בתוך הרכב איך הוא מספיק לפרק הכל להתניע שהרכב מזמר בלי סוף ?
אני מאמין שכל אחד פה יש לו את ההרכב שלו בתוך הרכב אך לנתק לחבר וכולי
נקודה למחשבה רוב הסיכויים שהגנבים כן יודעים מה יש לכם בתוך הרכב וכניראה זה מהמוסכים שאתם מטפלים בהם אם אתם מטפלים במוסך כי משהוא כאן לא מסתדר לי

שגיא S
13-01-13, 08:48
תנסה להסתפק בסמוראי.

אמנם המנוע חלש יותר, והרכב קטן יותר - אבל תוכל לישון בשקט, ולחסוך קצת בדלק.
מבחינת לעבוד על הרכב לבד - בסמוראי אפילו יותר קל מבסופה.
מבחינת ביצועים בשטח - יש שיפורים שיביאו אותך לרמות גבוהות מאוד...בלי סוף!

סופת המדבר
13-01-13, 12:44
אני מבין שאתה רוצה רכב פתוח-גיפ בשביל הפוזה
וזה סבבה יש לסופה אחלה פוזה אבל גם לסיקס יש אחלה פוזה
ותאמין לי מי שלא מבין בגיפים לא ידע אם זה סיקס או סופה
ומה גם שאתה רוצה אותה כולה לחצי שנה -שנה
לא חושב שכדאי לך להיכנס לזה בשביל זמן כזה קצר
אם תקנה גיפ מושקע אז גם יעלה לך הרבה וגם יותר ימשוך עיניים
אם זה גיפ גמור יעלה לך הרבה רק ליישר איתו קו זה יקח בערך שנה...
בקיצור אם זה רק לשנה תחפש גיפ שגם יהיה קל למכור
למה לא תחפש ויטרה פתוחה ?

zviki
13-01-13, 16:07
הדרך היחידה להגן על סופה היא: להכניס אותה מתחת לכרית ולא לרדת מהמיטה להשתין בלילה

חגי
13-01-13, 17:55
בזמנו שהייתה לי סופה , הזמנתי מהדוד סאם הגה מתנתק של GRANT , תעשה חיפוש בפורום .

גיתאי נוה
09-02-13, 22:18
הגה מתנתק של GRANT כמו שכתב חגי
התקן למנעול עם רתק+סטופר לדוושות במיקום מסויים
ניתוקים פשוטים אך יעילים
אזעקה שקטה ומוסלקת עם GPS והתראה לנייד

ויש עוד כמה. אם תרצה עצות - בפרטי.

גיתאי

ערן טרופר...+six
16-02-13, 17:29
מנעול סנדל 2שרשראות מהגלגל לסרן 3 מנעולי פרסה על הדוושות גז וקלאץ מנעול הגה ומנעול גיר ושלושה ניתוקים.... כדי לישון בשקט אחרי 2 ניסיונות גניבה ישנתי בצימרים החבאתי את האוטו חודש ולבסוף עברתי לבית קרקע במושב הרכב מוסתר מאחורי הבית וכל נביחה של הכלב מעירה אותי להסתכל מיד.... תהנה זה כמו מבצע צבאי ולא הייתי מוותר על זה בחיים *

yaronp
21-02-13, 19:37
מנעול סנדל 2שרשראות מהגלגל לסרן 3 מנעולי פרסה על הדוושות גז וקלאץ מנעול הגה ומנעול גיר ושלושה ניתוקים.... *

גם אז היא גניבה באותה המידה.....היא נעלמת על משאית/גרר. אם היא עומדת במקום ציבורי - לא יעזרו כל ההגנות.

ערן טרופר...+six
18-03-13, 08:07
גניבה היא תמיד תיהיהבמושב שלי היום יש שומר לילה ושערים סגורים מ12 נכון היום לא הייתי מחליף את הסופה באף רכב , זה גם נכון שאם הייתי יודע שינסו לגנוב לי את הרכב פעמיים הייתי קונה שירוקי ומשפר אותו להנות תהנה אבל זה בא עם המון כאב ראש האשה שלי רוצה לעבור ליבנה ואחד התנאים זה חניה בבניין עם שער ( שאני אישית לא מת על הרעיון )או קרקע עם חניה בתוך הבית או ממש צמודה לקשור לשער עמוד או כדומה

IlanG
18-03-13, 08:58
עדיף לך חניון תחתון עם שער ( מוסתר מהעין ) אם חנייה פרטית בטאבו ששם תוכל לקבע שנים שלושה ווים לרצפה/ קיר ולקשור את הרכב .
בית פרטי עם חנייה זה הכי טוב ( גם מקום לטפל ברכב ) והאפשרויות קשירה מיגון אין סופיות .

סופת המדבר
19-03-13, 20:23
מישהו יכול להעלות קישור מנתק הגה כזה של GRANT

six 4 life
19-03-13, 21:02
http://64.60.165.189/c-107-vehicle-security.aspx

סופת המדבר
20-03-13, 07:32
ארז תודה
אבל התכוונתי יותר לקישור באי ביי

-->