PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ היילקס 96

hilux96
12-01-13, 12:58
שלום לכל חברי הפורום !
התחלתי בסוג של שיפוץ קוסמטי להיילקס... ויש לי מספר שאלות...
1) מישהו יודע היכן ניתן להשיג את הגומיות של הדלתות (הגומיה שהולכת מסביב לדלת עצמה) ואת הגומיה שהולכת על הקנט על המרכב עצמו (גומיה אחת שלמה שהולכת על המסגרת של הדלת בחלקו העליון לאורך שתי הדלתות ) .. בדקתי בטויוטה ואין להם גומיות כאלו אפילו להזמנה מחול...(חוץ מהגומיית קנט המדוברת שבגלל הזמנה מיוחד תעלה באזור ה 700 שח, ומדובר רק בגומייה אחת אפילו לא זוג.) .
2) מה הדגם המקביל של הילקס 96 בארצות הברית? אני מעוניין להזמין משם כנפונים ומצאתי משהו מעניין
(http://4wheelonline.com/Bushwacker_Cut_Out_Fender_Flares.3171.0) , יש טויוטה בסוף העמוד האם אחד הדגמים שם יתאימו להיילקס? אם לא יש לכם עוד המלצות לכנפונים כמו אלו או טובים יותר ?
3) יש למישהו מנגנונים לחלונות חשמל של דגמי הטופ (צריך רק את הקדמיים)
4) מישהו יכול להמליץ על רפד טוב לרכב באזור המרכז? (אבל הכוונה לממש אומן בתחום יש לי עבודה לא פשוטה בשבילו, כולל דשבורד דלתות מושבים וכו)
5) משיטוטים באינטרנט ראיתי אתרים שמציעים למכירה קונסולות שבאות בין המושבים ( חלקן היו ממש איכותיות , אפילו עם מקרר בפנים לקירור פחיות שתיה וכאלה ) יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג כאלו בארץ?(והכוונה לא לאלו שנמכרים באוטודיפו מחזיקים שבועיים ואז נשברים).

כמובן אשמח לקבל רעיונות לשיפור הנוחות בשימוש היום יומי של ההילקס...( וכן אני יודע שכל קשר בין נוחיות יומיומית והיילקס הוא מקרי לחלוטין )

תודה רבה מראש לכל העונים אמשיך לעדכן בהמשך התהליך (אולי אפילו העלה תמונות אם יהיה משהו מעניין לעלות ).

tooshey
12-01-13, 18:44
אהלן
יש לי גומיות , מנגנוני חלונות, וכל מה שתרצה להיילקס.
דבר איתי בשעות היום.
054-4517924

בברכה,טושי

-->