PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש שותפים לטיול עם ילד בן 10

ishc
12-01-13, 20:02
לאחיין שלי יש בקרוב יומולדת והמתנה ממני זה סופ״ש בטיול שטח במדבר (לבחירת הילד).
מחפש עוד שניים/שלושה רכבים עם ילדים בסביבות אותו גיל לטיול שישי שבת כנראה בתאריכים 1-2.2

בנוסף מחפש רעיונות למסלולים שהדגש בהם צריך להיות אטרקציות לילד. אתרים היסטורים, מבנים עתיקים, מקורות מים, הכל הולך. רמת עבירות בינונית/קלה, בקיצור שיהיה מעניין בעיקר לילדים.

ishc
14-01-13, 14:54
אני אחדד את השאלה
התחלתי היום לשבת על מסלול ולמען האמת אני קצת אבוד. חשוב לי בעיקר שהוא והילדים ברכבים האחרים יהנו ולכן המטרה היא זני נסיעות קצרים יחסית, עצריות מרובות באטרקציות. הטיול הוא יומיים ותנאי הכרחי הוא הגעה לחניון לילה שנגיש לרכבים פרטיים (תחכה לו שם מסיבת הפתעה).
רעיונות יתקבלו בברכה, הרכבים הם זוג זוקונים מוגבהים ואחד נעול וכנראה גם צ'רוקי משופר. אין בעיית עבירות למרות שאני מעדיף להמנע כדי לצמצם סיכויי תקיעה וחילוצים.

נמרוד
14-01-13, 15:30
מדבר קלאסי. היום הראשון - מצפה רמון, מזרחה על שפת המכתש, ירידה במעלה נוח, נחל ארדון, חניון בארות - שם לעשות את המסיבה. למחרת - נחל נקרות עד עין יהב באיזי, עצירות במצד/בור נקרות.

נעם1
14-01-13, 23:52
מדבר קלאסי. היום הראשון - מצפה רמון, מזרחה על שפת המכתש, ירידה במעלה נוח, נחל ארדון, חניון בארות - שם לעשות את המסיבה. למחרת - נחל נקרות עד עין יהב באיזי, עצירות במצד/בור נקרות.

אם כבר מדברי, אז החניון הצפוני בהר ארדון.
מצד שני, הבדוואי עם הקנטינה והתה בחניון בארות גם הוא סוג של אטרקציה לילדים.

ishc
22-01-13, 20:29
טוב קצת חשיבה ואשמח לדעתם של הורים שמטיילים עם ילדים.
ילד היומהולדת (בן 10) מאוד אוהב היסטוריה. חשבתי להתחיל במואה ולהתקדם עד אעור עין סהרונים. בדרך יש לא מעט מצדים שיכולים להיות מעניינים בשבילו. חשבתי לישון בחניון שנקרא חניון הגבר בעמוד ענן, הוא קורב ונגיש מהכביש ולכן לא צריכה להיות בעיה לארגן לו מסיבת הפתעה שם. לא מדובר במאות אנשים אלא בעשרה אנשים בערך שלא נשארים לישון. חאן כמו בארות פחות מדבר אלי.
יום שני לעלות לכיוון הר ארדן ונחל חווה ומשם לצאת או דרך שדה בוקר ולעשות צהריים בגב זרחן והביתה.
רעיונות ו/או הצעות לשיפור יתקבלו בברכה. הטיול יהיה כנראה ב-8-9.2.13, אם מישהו מעוניין להצטרף עם ילדים בני אותו גיל פחות או יותר (כרגע שני רכבים) אז אתם מוזמנים.

ishc
06-02-13, 13:23
שאלות אחרונות:
אנחנו מתכננים לרדת ביום חמישי אחה"צ/ערב בכדי לישון בשטח ולהתחיל לטייל בשישי (במקום לקום בארבע בבוקר בשישי). מכיוון שכנראה ניפגש בחניון אני צריך חניון נגיש יחסית מהכביש כדי שהחברים שמגיעים יוכלו להצטרף. החניונים שעומדים על הפרק הם נחל גוונים או חניון הגבס. את חניון גוונים אני מכיר, הוא נורא פרוץ לרוחות, מישהו מכיר את חניון הגבס? יש גם אופציה לישון בחניון ארדון למרות שאני מעדיף שלא (מבחינת גישה, אלא אם הוא ממש מוגן מרוח).
דבר שני, המסלול עובר במעלה חווה ומעלה אברהם (יום שני), מה מצבם? אני מעדיף לא לתקל עבירות בטיול הזה.למעלה חווה אני יודע שיש מעקף, מה לגבי מעלה אברהם?

נמרוד
07-02-13, 12:32
למעלה אברהם אין מעקף. אם אתה יורד אותו אין בעייה. גם בעלייה זה לא משהו מסובך מדי, אם יש לך נעילה אחורית אז בכלל לא תהיה בעייה.

מבחינת חניונים - שתי האופציות שציינת בסדר למיטב זכרוני. בכל מקרה יהיה קר מאד, בטח לאורחים שלא רגילים בלילה בשטח. אז תכין אותם.

שגיא S
07-02-13, 12:46
למעלה אברהם אין מעקף. אם אתה יורד אותו אין בעייה. גם בעלייה זה לא משהו מסובך מדי, אם יש לך נעילה אחורית אז בכלל לא תהיה בעייה.

צחי מעלה אברהם נכון ללפני שלושה-ארבעה חודשים, אפשרי לכל רכב עם הילוך כוח....יש קצת סלעים ומדרגה אחת אבל היא לא דורשת מאמץ מיוחד. האוטו שלך לא יתרגש מהמסלול

-->