PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמעט וניפגע - טרי מהשטח.

גיא
08-04-05, 14:17
צילצל אלי ערן לספר לי את הסיפור. לא הכל אני יודע כי לא היתה הרבה קליטה.

מה שכן הבנתי זה ככה:

לפני הטיול הם תיאמו עם מתא"ם פד"ם מסלול שעובר בנחל ערוד.
לפני הכניסה לשטח הם עצרו לקפה ( אתמול בבוקר המאוחר )
תו"כ עוצר לידם אזרח ושואל מה הם מחפשים שם ? הם אומרים טיול ... הוא אומר שלא יכול להיות כי יש ניסוי של רפא"ל בשטח הזה.

אבל הנה יש אישור בפקס של מתא"ם ...
טוב. שלום שלום.

ניכנסים לשטח. אין קליטה אין כלום.
פתאום מצלצל הטלפון של ערן. בחורה ממתא"ם פד"ם שואלת .. "תראה.. צלצל מישהו מרפאל ואמר שאתם בערוד ? מי הרשה לכם להכנס ?"
מה זאת אומאת יש אישור הנה ביד.

לא יכול להיות ...

לאחר דין ודברים ובדיקה מול המפות התברר שהם אכן קיבלו אישור לערוד אבל בטעות כי אכן יש תרגיל מטוסים ברטוב.

הקצינה " תעשו טובה ... תעופו מהשטח כי עוד 10 דקות יורים ...."

אם לא היה קפה על צד הדרך ואם לא היה עובר שם האיש מרפאל ואם לא היה לו שכל להתקשר למתא"ם ... היה יכול להיות חבל על הזמן מאוד.

שימו לב

moriseven
08-04-05, 17:31
אין פשוט מה להגיד חוץ מאיזה מזל היה לו.

ואומרים שקפה מזיק לבריאות :lol:

נמרוד
10-04-05, 12:07
זה היה אם אני מבין נכון ביום חמישי בבוקר?

טוב לדעת שיש סיכוי כן לקבל אישור ליום חול.

danip
10-04-05, 12:17
מישהו יודע מה הסטטוס (מבחינת אימוני צה"ל) לגבי חוה"מ פסח בנחל ערוד ואזור המכתש בכלל?
דני

שחף110
10-04-05, 13:03
טוב לדעת שיש סיכוי כן לקבל אישור ליום חול.

זה סוג האישור שאתה רוצה לקבל מהם ?? באמת שמעתי שמציבים היילקסים כמטרות בערוד. :lol:

נמרוד
10-04-05, 13:20
מישהו יודע מה הסטטוס (מבחינת אימוני צה"ל) לגבי חוה"מ פסח בנחל ערוד ואזור המכתש בכלל?
דני

באופן מסורתי, שטחי האש כולם פתוחים לטיול בחול המועד פסח וסוכות, כלומר צה"ל מפסיק אימונים כגוף אחד. בשנים האחרונות, זה לא המצב בדיוק, עקב עומס גדול מאד על הצבא שלא מאפשר לחדול את כל האימונים למשך השבועות האלו. עדיין, בחגים בשנים האחרונות רוב שטחי האש הגדולים היו פתוחים לטיול. אין מה לעשות, צריך לעקוב אחרי הודעות לעיתונות ולהרים טלפונים למתא"ם.

חכה עד לקראת החג, הנושא יעלה בחדשות.

danip
10-04-05, 13:54
אז נעקוב אחרי החדשות ונרים טלפון למתאם.
תודה למגיבים
דני

-->