PDA

צפייה בגרסה מלאה : התעוררתי בבוקר והיא לא היתה

yoav21
17-01-13, 08:45
התעוררתי בבוקר והיא לא היתה

כבר שש שנים שהסופה שלי מברכת אותי כל בוקר בבוקר טוב, וכאילו אומרת לי אל תדאג אני כאן שתרצה אני מוכנה לכל אתגר.
עברנו חוויות משותפות הכרנו ביחד את הארץ ואת כל המעלות קשים וקלים.
בזמן האחרון נהפך ליותר קשה לטייל מחירי הדלק העולים ללא הפסקה, הילד הנוסף שנולד וגם לאישה כבר לא כל כך נוח, החברים שעברו כבר מזמן לsuv למיניהם וזה רק הוסיף. בכל טיול כל ה ״ נשמות ״ הטובות תמיד אמרו לה איזה אמיצה היא שהיא נוסעת ברכב כזה, מה יש לכם מזגן?לא קופץ ? אולי את והילדים תעברו אלינו, כל ההסברים שעוד רגע יש מדרגה ומעלה קשה וכולם אוכלים חצץ ורק אנחנו נעבור ללא קושי לא עזרו.

בנוסף לכל ניסיון גנבה לפני כמה חודשים (באזור המושבים של יבנה) שלגמרי הוציא את החשק.

נפרדנו כך היתה דממה לא ידעתי מה לומר.....
תודה על 6 שנים מופלאות

ניר ל
17-01-13, 09:39
עזוב,

תמצא מישהי צעירה יותר , מפנקת , אחת שתעבוד בשבילך, עדיף אסייתית שתגיד תודה שהצלת אותה משיממונה ביד2 ולא תדרוש תשומת לב,

הן אמנם נראות לנו אותו דבר , אבל יש להן יתרונות לא רעים ,

מבטיח לך שבעוד שנה לא תסתכל אחורה.... מדי פעם אתה תשמע ברחוב נהמה מוכרת ותחפש מאיפה זה מגיע , תיזכר ותגיד - ברוך שפטרנו !

עמרי2
17-01-13, 18:57
אחחחחחח....מכיר את התחושה!
עד היום אני מסובב את הראש למשמע הנהימה המוכרת של הסופה...100% FUN...
מצד שני ההילקס הרבה יותר אנושי ביומיום וחוץ ממנוע ששבק חיים מעט אחרי הקניה הוא לא מאכזב בשטח.

דרור ברלי
17-01-13, 21:29
אחרי שעבדו עליך בהצלחה עם לחץ חברתי ומכרת, תיכף גם ימליצו לך על כל מיני SUV וטנדרים יפניים אמינים שבקונצנזוס...

boaz avrahami
17-01-13, 23:18
תענוג. הלוואי וכולן היו כאלו.
בדרך כלל הן נשארות עד הבוקר ומחפשות מחוייבות ואהבה...

דרור ברלי
17-01-13, 23:35
תענוג. הלוואי וכולן היו כאלו.
בדרך כלל הן נשארות עד הבוקר ומחפשות מחוייבות ואהבה...

+1....

kobiarava
18-01-13, 15:07
אחחח.... יואב, הנה איבדנו עוד אחד... אני מבין את המניעים שלך, אבל עדיין לא פשוט לוותר עליה. נקווה שעברה לידיים טובות, ושנמשיך להיפגש בשטח

קובי

raanan
18-01-13, 15:16
איזה כותרת מבהילה (ביחס לג'יפ) ! לגבי האישה, לך תדע ...:D

רענן

yoav21
18-01-13, 16:19
שהודעתי לשחר (בני הבכור היום כבר בן 4) שאנחנו מוכרים את הגיפ.
הוא עצר לרגע וחשב.... ואמר אבא בגיפ הבא יהיה לנו טלוויזה?.

ואני אומר איפה טעיתי הילד מגיל 10 חודשים (בתמונה) מטייל בסופה.

יואב

-->