PDA

צפייה בגרסה מלאה : גגון לויטרה

eyaly
17-01-13, 22:59
שלון לכולם

ברשותי ויטרה 97 ארוכה ויש לי שתי שאלות:
1. מה הפתרון המומלץ להתקנת גגון לויטרה ללא קידוחים בגג? מי מכיר ספק טוב לעניין זה, ומה סדר גודל עלות לגגון (1 מטר* 1 מטר לערך)?
2. יש ברשותי צמיגים 50-50 מידה 205/75R15 מה לחץ האויר המומלץ? בצמיגים המקוריים הלחץ הוא 23 אבל נראה לי נמוך מדי לצמיגים הנוכחיים.

המון תודה לכל המשיבים.

איל.

jase
20-01-13, 11:48
מה המצב אייל

לי הייתה ויטרה בעבר, כשבניתי גגון עשיתי מפרופיל חיבורים לגג ריתכתי לזה מן תושבת וקדחתי לעריסה שבניתי..
השאלה היא האם יש לך כבר עריסה או שאתה בונה הכל מהתחלה?
אם תשלח לי בפרטי מייל שלך אני אנסה לשלוח לך כמה תמונות שיתנו לך רעיון איך לעשות

לגבי לחץ אוויר.. וזו דעתי יכול להיות שמבינים ממני יעזרו לך.. אני הייתי נוסע עם אותה מידה וממלא 30 תמיד.. (בכביש) תלוי גם אם הרכב מועמס עם הרבה משקל או לא...

ronen7k
20-01-13, 13:30
אהל'ן

לי יש גגון מ" אריה גגונים " מאודדדדדדדד פרקטי וחזק , אין קידוחים בגג למעט בורג אחד מתחת למרזב של הדלתות .

וגם לא יקר כמו כל העריסות למינהם .......... מצ"ב תמונה .

לגבי לחץ אוויר , יש לי צמיגים באותה המידה , המומלץ זה 28 .

69127

jase
20-01-13, 22:30
69155 אגב.. תמונה.. ואין קידוח אחד בגג..

eyaly
21-01-13, 21:29
Jase & Ronen
המון תודה על התשובות!
גגוני אריה מוזכרים לא אחת, וכנראה שה אופציה טובה, אגב רונן- אין לך נזילות של מים מגומיות של הדלתות? ובנושא אחר, המדרגה הזאת בתמונה, הגיפ שלך מוגבה?!?
Jase - אין ספק שהפתרון שלך נראה מעניין, אין לי כרגע שום דבר בנוי, מה מייצב את "הרגליים" של הגגון לגג? אשמח לעוד קצת מידע ב: [email protected]

ושוב המון תודה
איל.

ronen7k
22-01-13, 14:52
כן הוא מוגבה ע״י קפיצים וספייסרים.
והיום הוא נועל שטח מלא. ונוספו לו מגני צד שאני בניתי.
השנה התחיל לנזול לי קצת מדלת צד אחורית , גם לך ?
היום הייתי בונה לבד את הגגון ,פשוט אז הייתי צריך פתאום גגון דחוף. יש לי אותו כבר 7 שנים לפחות עם מאות קילוגרמים של העמסה.

Jase
אשמח גם להתרשם מתמונות ...

eyaly
22-01-13, 20:59
היי JASE
האמת היא שאני דיי חדש בעסק של היוטרות ועוד אין לי תמונות גיבורים (בעבר היה לי פרוזה), אין לי כרגע נזילות, תודה לאל, משום דלת.
הויטרה שלי לא מוגבהת וללא גגון, שני פרויקטים שאני רוצה לקדם, תגיד לגבי הגבהה- יש הרבה דיעות בנושא, כיצד ניתן להגביה בלי לשבור תוכנית חיסכון? חייבים קיט מלא, או שאפשר פתרון חלקי אבל ללא גרימת בלאי מואץ למכלולים כמו ציריות....?
מצורפת תמונה מהטיול האחרון בנחל שורק, האמת שרציתי לעלות מונה אבל אין לי מושג איך :confused:

איל

-->