PDA

צפייה בגרסה מלאה : אנשים גדולים מהחיים

shawa
09-04-05, 14:32
מעט באיחור (מכיוון שלא אומרים " שיבחו של אדם בפניו" התלבטתי אם לרשום את ההודעה אך יודעי דבר קבעו הפורום לא נחשב "בפניו" ) אבל לא עמדתי בפיתוי והייתי חייב...אז ככה:
שבוע שעבר החלטתי שאני והסמי נצא ביחד למסע הרפתקאות בליגת קרוס קאונטרי מחזור 4.
בשיחה עם הסמי אמר לי האחרון כי הוא לא מוכן לצאת לתחרות עם נעילה אחורית בלבד
אמרתי לו " אין בעיה ... יש לנו עוד נעילה מפורקת רק חסר בה חלק קטן".
הבנתי שהמקום הכי טוב לחפש בו את החלק יהיה פה ואכן שמתי הודעה "חלקים לנעילות"
לא עברות שעות ספורות ואכן קיבלתי תגבות שבאחת מהן הגיב אלון ואמר "אם יש לך קופלר זה בעיה אך אם זה סייד גיר תבוא תיקח יש הרבה".
התחלתי במסע הבדיקות בהבדלים בין סייד גיר לקופלר והגעתי למסקנה שאני צריך סייד גיר.
בלילה שבין רביעי לחמישי השארתי לאלון הודעה שזה החלק שחסר ואיך אני יכול להגיע אליו(בתקווה שאלון יראה את ההודעה לפני התחרות בשבת).
בוקר יום חמישי שעה 7:15 כפי הזכור לי אני מקבל טלפון ממספר לא מוכר, אלון התקשר אלי עוד לפני שהתעוררתי ואמר " אין בעיה שחף.. תבוא אלי שבוע הבא החלקים יהיו אצלי". אמרתי לו שישנה בעיה כי התחרות ביום שבת. אלון עם רעל יותר חמור משלי החל במסע טלפונים לחברי האתר ועוד בחיפוש אחר החלק תוך שהוא מעדכן אותי בכל שעה על התקדמות הנושא כשלבסוף
הוא מצא את החלק אצל איתי. התקשרתי מייד לאיתי וזה אמר שישמח להביא לי את החלק רק להזכיר לו לקחת את החלק מהוריו שאצלהם הוא יהיה למחרת.
התקשרתי לאיתי ביום שישי כדי להגיד לו שפירקתי את הדיפרנציאל ומסתבר שטעיתי בחלק וזה לא הסייד גיר, עוד לפני שהוצאתי מילה אמר לי איתי שלרגע הוא לא שכח אותי ונראה שהתאכזב יותר ממני שזה לא החלק.

אני חייב לציין שכקצין חימוש בצה"ל, עצמאי ואחד שמתעסק ברכבים מגיל 15 בודדות הפעמים שנתקלתי בכזה רצון לעזור וכל אותם מקרים היו של נותני שירות ובעלי אינטרסים כספיים.
כיף וטוב לדעת שיש עדיין אנשים כמותם גדולים מהחיים אנשים שנותנים לך את הכיף והניצוץ שבלעזור.
וכדי להבין עד כמה הם גדולים מהחיים, 5 דקות לפני כתיבת הודעה זו השארתי הודעה
בגיפטריפ שאני מחפש לקנות את החלק ממישהו שנשברה לו כזו נעילה ובעודי כותב שורות אלו מתקשר אלי מי אם לא אלון שקרא את ההודעה בגיפטריפ מאוכזב מכך שזה לא היה החלק ומחפש דרכים להשיג אותו.
אם לא הייתי נשוי הייתי כנראה מתאהב בך אלון... :wink:
שחף

יוני5
09-04-05, 17:30
לפחות מישהו בעולם מצא את אלון שימושי ונחמד, כי אנחנו בג'יפולוג אימצנו אותו רק מתוך רחמים :lol: :lol:

(סתם, אלון הוא לא כזה, היחיד שיכול לענות על ההגדרה הזו הוא נמרוד, אבל הוא המנכ"ל כאן אז אנחנו מתחנפים לו - אופציות ובונוסים, אתה יודע... :lol: )

יוני5

-->