PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בכיוון קרבורטור של פולריס ספורטסמן 400 (שתי פעימות)

Jacob80
26-01-13, 22:24
שלום לכולם,

למרות שהמנוע בטרקטורון חדש לגמרי (עליון+תחתון) יש קושי בהנעה בבוקר.
הקרבורטור פורק, נוקה וכוון לפי הספר אבל עדיין אני לא מצליח להניע אותו בבוקר.
שמתי לב לכך שגם שאני סוגר את בורג דיזת האוויר לגמרי המנוע ממשיך לעבוד, מה שגורם לי לחשוב שהוא מקבל אויר ממקום אחר כמו-כן הפעלת הצ'וק משפיעה רק במעט על המנוע ולא נראה שהוא (הצ'וק) עושה את העבודה שלו.
בדקתי את המניפולד שמחבר את הקרבורטור למנוע והוא אמנם נראה סדוק מבחוץ אבל מבפנים הוא שלם לחלוטין. מה גם שלא נראה לי שסדקים קלים אמורים לתת למנוע מספיק אוויר כך שהוא ממשיך לעבור גם כשהבורג סגור.

הדרך היחידה שאני מצליח להניע אותו בבוקר היא על ידי כך שאני סותם עם היד את פתח יניקת האוויר וכך הוא מתעורר לחיים.
אינדיקציה מוזרה נוספת - כשהוא עובד על סרק ואני שם את היד על פתח יניקת האוויר - יש שאיבה מאד קלה וזה בניגוד למה שאני רגיל שאמורים להרגיש שאיבה כמו בשואב אבק - והמנוע אמור להשתנק מחוסר אוויר.

יש למישהו כיוון לפתרון?

talw
26-01-13, 22:40
יש מצב לגניבת אויר דרך מחזירי השמן של הקראנק,אם הם פסולים כמובן.

Jacob80
27-01-13, 06:46
לא הייתי רוצה נזילות או הזעות במקרה כזה?
אגב, על איזה מחזירי שמן מדובר, בצד הסלילים ובצד הוריאטור?

Jacob80
27-01-13, 06:47
רוצה=רואה

talw
27-01-13, 08:46
אם אתה יכול לדחוף לחץ אויר נמוך (תהיה עדין) דרך ההברגה של הפלאג,ופחות או יותר לאטום את היניקה והפליטה ,בכמה מצבים של מהלך הבוכנה תוכל לזהות את הדליפה אם היא אכן ממחזיר השמן או אפילו מבין שני חצאי המנוע.אני לא מכיר את המנוע שלך ספציפית אבל עיקרון פעולת מנוע 2 פעימות זהה,חלל המנוע משמש כתא סגור ליצירת וואקום ליניקת התערובת ולאחר מכן העלתה לתא השריפה,כל כשל אטימה בחלל הנ"ל יכול לגרום לצרות כמו שהזכרת.חוץ מכשל בסעפת היניקה או קרבורטור כמובן.
בהצלחה.

-->