PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ ליברטי 2004 דיזל

אורי גל
27-01-13, 14:48
שלום לכולם
אז אחרי שירדתי מהדיפנדר, מתלבט עם מה להמשיך.
ֿיש את האופצייה של הליברטי 2004 דיזל.
אשמח לכל משוב היות ולא מכיר את הדגם.
עבירות (מנמיך צפיות ביחס לכרכרה).
נוחות נסיעה 2.5K ק"מ בחודש.
עלויות טיפולים ואחזקה (שותף+בלת"מ).
נק' חולשה/חוזק
אמינות!!!

תודה
אורי

צארלי
28-01-13, 13:58
עבירות- סבירה לגמרי- למרות שהוא די זקוק להגבהה ואז העבירות ונוחות הנסיעה בשטח משתפרות.
נוחות נסיעה בכביש- מצוינת- רכב מאד נוח וגם יחסית חסכוני בדלק יחסית.
עלויות-שותף- סבירות בהחלט- הבאה של חלפים מארה"ב תוזיל משמעותית.( + להתרחק ממוסכים מורשים....)
עלויות בלת"מ- מאד תלוי
חולשה- לטיולי שטח רציניים צריך להגביהה ולשפר מיגון
חוזקה- נוח, מפנק, מנוע חזק, אחזקה יחסית שפויה

נמרוד
29-01-13, 12:23
הרכב נוח מאד ככלי יומיומי. הוא לא גדול במיוחד - בטח בהשוואה לדיפנדר! תצטרך להשאיר הרבה מציוד הטיולים שסחבת בדיפנדר בבית, או להשתמש בגגון רציני. הרכב מקביל בגודל לגראנד ויטארה, או קאיה ספורטג'.

בשטח - אפשר וצריך להגביה אותו, ההגבהות המקובלות הן עד 2.5 אינץ'. מעבר לזה בעיות עם הציריות. הגבהה כזאת מאפשרת צמיגים 245.75R16, ובתצורה הזאת מקבלים ג'יפ טיולים טוב. לא דיפנדר ולא קרוב לדיפנדר, אבל בהחלט כלי ראוי לטיולי משפחה בכל הארץ.

אני מכיר לא רע, גם מלמטה, ליברטי בנזין. לא מכיר באופן אישי ולא שמעתי יותר מדי על הדיזלים, שהם פחות נפוצים, מעבר למבחן דרכים שערכתי לג'יפ לליברטי/צ'רוקי דיזל 2004, (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1174) כשהתחיל השיווק שלו בארץ.

http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/test_jeep_liberty_2004/jeep_liberty_crd_2004_2.jpg

אורי גל
29-01-13, 14:52
תודה לשניכם
קראתי את המבחן שעשית..מדהים איך שחזית את העתיד.
הלב צועק לחזור לכרכרה.. הראש והאשה פחות. נראה מי ינצח..

יוש
24-02-13, 20:12
נסים ונפלאות.

גם אני לפני שנה הייתי במצב דומה - אחרי דיפנדר ומחשבה לעבור לליברטי דיזל.

בסוף ירדתי כי גם אחרי השקעה פוטנציאלית של 25K בשיפורים לא יכולתי להיות בטוח שאגיע ליכולת מספקת.
יותר מזה, נושא האמינות בדיזל זה אינו מן המבריקים ואף כי כנראה אין נפילות רציניות, עדיין עשויות לצוץ תקלות כגון תפקוד המזרקים
וכן עלויות גבוהות בתיקונן. אחרי הדיפנדר נמאס לי מענייני תחזוקה ועלויות תחזוקה אז הלכתי על פראדו.

מידבר
13-11-17, 18:57
אהלן, מעלה השרשור שוב.
בעלי ניסיון: אשמח לקבל חוו"ד כללית. במיוחד, האם אכן קיימות עלויות תחזוקה גבוהות של המנוע (מזכיר, מדובר בדגם הדיזל)?
תודה מראש.

נמרוד
19-11-17, 11:18
מההתרשמות שלי בעבר, המנוע אמור להיות מוצלח אבל אין מוסכים אם הרבה נסיון, בגלל הנדירות היחסית של הרכב. המשמעות המעשית היא שכל תיקון/טיפול עלול לקחת יותר זמן ולעלות יותר, כי הרכב פחות מוכר, לכל מוסך.

-->