PDA

צפייה בגרסה מלאה : השירות של אורנג'...

דרור ברלי
30-01-13, 17:47
כבר מזמן לא קיטרתי על השירות המחורבן של חברת סלולר, נכון? אז לפני הכל בואו ונבהיר משהו חשוב - אחרי הסאגה שעברתי עם סלקום (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=41048) לפני כמעט שלוש שנים, כבר לא היו לי ציפיות. עזבתי את סלקום בידיעה שהמתחרים לא יותר טובים. כחובב קונספירציות ידוע אני לא יכול להתלונן שלא ניחשתי ושלא היה לי ברור ששירות רע, זילזול בלקוח ובזמנו היקר הם חלק מ"אמנת אי-שירות סודית" שלדעתי משותפת לשלוש חברות הסלולר הגדולות...
הייתי אידיוט. אנשים חכמים אמרו לי כבר אז לרכוש מכשיר ו-SIM עצמאי ולא להיות כבול בעל כורחי לאף חברת סלולר גדולה. היו גם כאלה שהקשו "למה לעזוב את החברה החרא שאתה לקוח שלה אם האחרות לא יותר טובות? נכון שסלקום היא ספק סלולר מחורבן, אבל אתה כבר רגיל לחרא הזה. לך תתרגל לחרא חדש..." הם אמרו ואני לא הקשבתי. זעמי על הסאגה המתישה שחוויתי בסלקום גבר על ההגיון. מאורנג' התקשרו להציע הצעות מפתות. וכשהגיע הרגע בו לא הייתי חייב להם כלום, עברתי מהכוכב הסגול לריבוע הכתום.

הכתומים הציעו לי הצעה שאז, לפני כשנתיים, לפני פרוץ המתחרים החדשים ומחירי ההתאבדות שלהם, היתה כזו שהיה קשה לסרב לה - סמארטפון טוב (סמסונג גלאקסי) וחבילת זמן אוויר+SMS+גלישה נדיבה לפי כל קנה מידה (גם אם אדבר ואשלח SMS ואגלוש יום ולילה, עדיין לא אגיע למגבלות החבילה) והכל במחיר שאז היה סנסציוני. היום, בעידן החבילות ללא הגבלה במחירי הפסד, זה נחשב לקצת יקר - אבל באמת שאין לי טענות. זה רק השוק שהשתנה, וכשתסתיים תקופת ההתחייבות, גם אני אעבור לחבילה זולה.

גם מהמכשיר אני מרוצה. גלאקסי S1 לא היה המילה האחרונה כשרכשתי אותו, אבל הוא מספק אותי ובחרתי דווקא בו (על פני אייפון וגלאקסי II שהיה אז חדש-חדיש) בידיעה ברורה שהמכשיר נחשב מוכח ואמין ושלהבדיל מהאייפון אז - במקרה של, יש לו שירות וחלקים. האמת שלא התאכזבתי ממנו. הוא באמת אמין וטוב. אבל כמו כל מכשיר סלולרי, גם לו היו תקלה אחת או שתיים שהצריכו ביקור במרכז התשת לקוחות (שירות). ואז הבנתי על מה נפלתי...

באורנג', מרכזי המכירה ומרכזי התשה הם שתי חיות נפרדות. מרכזי מכירה יש בכל פינה, כולל בקניון חולון, מרחק יריקה או חמש דקות הליכה ברגל מהבית שלי. שם ישמחו למכור ולמכור ולמכור... כל מכשיר וכל שטות וכל אביזר, והכל במחירים מפולפלים. אבל מי קונה מהם? הבעיה היא אשמרכז מכירה לא נותן שירות ולא מקבל מכשירים לתיקון. "תפנה למרכז השירות" הם אומרים.
אהה, מרכז שירות. אתם מתכוונים למרכז התשה... וזו חברים, כבר חיה נדירת מציאות. כנראה שהם פשוט רוצים לוודא שעוד לפני שאתה נופל לידיים שלהם ומקבל מהם שירות רע, תגיע אליהם מותש ובלי כוחות.

חיפוש מהיר ברשת העלה שמרכז השירות של חולון נמצא בקניון שבכניסה לבית החולים וולפסון. כבר לא מרחק יריקה וגם לא מרחק הליכה. אפשר באופניים אבל למה להזיע? טוב נו. מטריחים את הפוקוס וולפסונה.
חנייה? מה פתאום. מה זה קניון? לא, זה בית חולים. ובבית חולים מוצצים ממך כל שקל. כלומר יש חנייה, אבל בתשלום - תשלם 12 שקלים לחניון של אחוזות החוף, או 15 שקלים לחניון של הגאלרי פאלאס שממול, או 15 שקלים לחניון השמור של בית החולים, אבל הוא תמיד מלא.

במרכז ההתשה עצמו, העניינים כרגיל. כמו בסלקום הכוונה. נציגי שירות זועפים בחולצות לבנות ועניבות שמתווכחים ומתישים ומותחים את עצביהם של עשרות לקוחות שזועמים, ובצדק, על השירות הקלוקל. גם כאן כבר לא מתקנים את המכשיר תוך שעה וחצי כמו פעם, אלא לוקחים אותו למרכז תיקונים ארצי שם הוא ישכב יומיים, ובינתיים נותנים לך גרוטאה חלופית שבדרך כלל לא תקינה לכשעצמה ולא ראויה לשימושם של בני אדם (שרגילים לסמארטפון). תבוא עוד יומיים, תשלם שוב עבור חנייה ותקבל את המכשיר שלך מתוקן וכמובן ריק מכל התכנים שהיו עליו... כי מיותר לציין שגם כאן מסרבים לתקן את המכשיר אם לא תאפשר להם לפרמט אותו (ולמחוק את כל התכנים). אז נכון שאנחנו יכולים וצריכים לגבות, ומה שאי אפשר לגבות, אפשר להוריד שוב - אפליקציות ומוזיקה וכו'. ובכל זאת זה מרגיז כל פעם מחדש, כי אנחנו יודעים שהם יכולים לגבות - הם פשוט לא רוצים. למה? ככה! באמת, למה לתת שירות טוב כשאפשר באותו כסף לתת שירות רע? נו באמת. בכל זאת אנחנו בישראל. זה מרגיז - אבל רק באותו רגע. באופן כללי כבר לא באמת מפריע לי כי כאמור - המכשיר אמין ושלא כמו עם גרוטאות הנוקיה והסוני אריקסון ימח שמם וזכרם, עם הגלאקסי אין צורך לבוא למרכז ההתשה בתדירות גבוהה מדי.

עד שלאחרונה, המכשיר רמז לי שהסוללה שלו כבר עשתה את שלה. היא מתכלה בקצב מבהיל, ולא מחזיקה יותר משעה-שעתיים בסטנד ביי. כן, אני יכול ללכת לכל חנות של טלפונים ולקנות סוללה - אבל החבילה שלי כוללת אחריות וביטוח תיקונים, וסוללה תעלה לי דווקא הרבה פחות (סכום סמלי) אם אחליף אותה באורנג'. אז שוב מפנים שעה יקרה, ומשלמים חנייה, ומגיעים למרכז ההתשה ב-10:05, והפלא ופלא - הוא סגור, למרות שהיה צריך להיפתח לפני חמש דקות. קורה. גשום היום, אולי איחרו. אז יצאתי לעשן סיגריה. חזרתי אחרי עשר דקות ועדיין סגור. הלכתי לשתות כוס קפה ולעיין בעיתון כמו איזה בטלן שאין לו לחץ עבודה על הראש. חצי שעה עברה, לקוחות נוספים התאספו ליד הדלתות המוגפות וניחשתם נכון - עדיין סגור. בפנים יש אור, וכל השולחנות במקומם, העמדות קיימות, מסכי מחשבים, הכל מוכן לעוד יום עבודה. מי שיסתכל היטב, יראה שהריצפה נקייה ומצוחצחת, משמע מישהו דואג לטאטא ולשטוף שם, אבל אנשים - אין. בזעמי דפקתי ולא בעדינות בדלת.

לשמע הדפיקות קרא לי בעל אחד הדוכנים הסמוכים ועידכן אותי שהסניף נסגר סופית כבר לפני חודש וחצי. "כל יום באים מלא אנשים ואני צריך להגיד להם שסגור, אחרת ידפקו כמו משוגעים ויקללו ויעשו לי כאב ראש". מה, לא חשבו שם באורנג' על "שלט קטן - ים" או משהו דומה בסגנון? שיהיה כתוב בו למשל "לקוחות יקרים, הסניף סגור ולא פועל עוד. הנכם מוזמנים לפנות לסניף שירות XXX ברחוב YYY בעיר ZZZ?...." אבל באמת, למה שישימו שלט? הרי לקוח זה משהו שצריך לטרטר ולשגע, ושחברות סלולר משתינות עליו. אם אפשר אז בקשת. ועם קצף. ומהמקפצה.

אז הלכו שעה וקצת. וגם 12 שקל חנייה. ועצבים. וגם ירד מבול ונרטבתי כהוגן כשרצתי מהקניון לאוטו. בבית בדקתי ברשימת הסניפים, וגיליתי שאם אתה לקוח של אורנג' ו-ב-מ-ק-ר-ה גם תושב חולון, עיר קטנה וזניחה של 200,000 תושבים במרכז הארץ והטלפון שלך זקוק לתיקון או סתם להחלפת סוללה, אתה מוזמן לנסות ברחוב השלושה ביד אליהו - דרום ת"א - עם כל בעיות החנייה הידועות, או להרחיק עד ראשון לציון. לא, לא מערב ראשון חלילה שזה די קל"ב, אלא לאיזור התעשיה הישן. עוד דלק ועוד זמן ועוד חנייה... ואם המכשיר יזדקק לתיקון חלילה, תצטרך לבוא לשם שוב תוך יומיים... פריסה כל כך דלילה של מרכזי התשה אני בקושי מוכן לקבל מהמתחרים הקטנים והמושתנים, אלה שתמורת אפשרויות השירות הנדירות מפצים בחבילות זולות עד גיחוך, לא מחברת סלולר שהיא מאחת משלושת הגדולות. זה לא שירות, זה זילזול.

אז כן אורנג', כולנו יודעים שהמתחרים שלכם לא יותר טובים. כולנו יודעים ששירות מחורבן זה חלק מהמדיניות שלכם שאני משוכנע שאתם מתאמים אותה מתחת לשולחן עם פלאפון, וכמובן עם סלקום, אז נוח לכם ככה. ובאמת למה שלא יהיה לכם נוח? כנראה שגולן-טלקום, רמי לוי, הוט-מובייל וכל יתר הקטנים והזולים הם באמת כל כך זולים עד שקשה לדרוש מהם משהו מעבר לחבילה שהם מוכרים ב-49 שקל...

אני אולי חמור, אבל בסוף גם חמור מבין ומפנים והכי חשוב - לא סולח ולא שוכח למי שנתן לו שירות רע. (ואני יודע שאתם קוראים את בליל הקיטורים הזה, כי בפעם הקודמת שקיטרתי כאן בג'יפולוג, תוך שבוע התקשרו אלי ממשרדו של מנכ"ל סלקום כדי לברר איך אפשר לעזור לי... ואחרי עוד שבוע גם אתם מאורנג' התקשרתם, כדי לשכנע אותי שאצלכם יותר טוב. משמע זה מגיע לעיניכם ולאוזניכם). להבדיל מהנוקיות המחורבנות ומהמיץ של הזבל של סוני-אריקסון שמיררו את חיי אז, הגלאקסי שלי מכשיר מוצלח ואמין ולא זקוק ליותר מדי תיקונים, וגם הגלאקסי III שיחליף אותו יהיה של סמסונג - יצרן שאני מרוצה ממנו בסה"כ. ההבדל הגדול, המשמעותי מבחינתי, יהיה שהוא יירכש בחנות עצמאית ולא אצלכם, ואם יזדקק לתיקון, יתאשפז במעבדה פרטית שתטפל בו כמו בנסיך. יעלה קצת כסף, אבל בחשבון הכולל זה יהיה יותר זול מביטוח התיקונים שלכם לאורך שלוש שנים + הזמן והדלק שאתם מאלצים אותי לבזבז והעצבים שאתם מותחים לי כל פעם מחדש. אתם לא ראויים, ואני קורא לכל בר דעת לשמור מרחק ממכם וממרכזי המכירות וההתשה שלכם ולא להאמין לאף מילה שרואים ושומעים בתשדירי הפרסומת הדוחים שלכם. אז בפעם הבאה שצריך לחדש חוזה (וזה בקרוב), תחסכו לעצמכם את הטירחה ואת זמן האויר - אל תתקשרו אלי ואל תנסו לשכנע אותי בכל מיני שקרים. אני כבר לא אשתכנע עוד.

erezgur
30-01-13, 18:03
סוללה חדשה בדולרים בודדים מ-eBay - מגיעה עד לתיבת הדואר שלך וחסכת זמן יקר, עצבים, דמי חנייה וכו'.

אם כבר אתה מתעקש לשלם לחברות הסלולר על שירות, ביטוח ותיקונים - לפחות שמור זאת למקרים בהם ממש אין ברירה (ואז מתחזקת הטענה שאתה מכיר - מדוע בכלל ליצור זיקה בין רכישת המכשיר לספק הסלולר?)

boaz avrahami
30-01-13, 18:06
גם בזול וגם שירות?
עוד שהיה ביוקר לא היה שירות....

בחברות הסלולר תקנה רק קו.
מכשיר, שירות ואביזרים קונים בחוץ כי זה הרבה יותר זול וגם השירות עדיף.

בכל מקרה תודה על הכתבה.
אני תמיד נהנה לקרוא אותך :-)

דרור ברלי
30-01-13, 18:07
בדיוק.
וגם תודה לבועז...

בינתיים מתה הסוללה. אני מנותק מהעולם.

נורי
30-01-13, 19:27
נו מה אני אגיד לך..........חחחחחחחחחחחחח
סגרו את מרכז השירות ב-וולפסון..????, לא יכול להיות...!!!!, די נו...!!??
קראתי .., ופשוט ניקרעתי מצחוק חחחחחחחחחחחחחח,. לא להאמין...!!!!
לא חושב שמישהו אחר היה יכול ליכתוב ולנסח את המציאות.... בצורה יותר טובה ....
לסיכום דרורי ידידי הנכבד....., עשה כמוני,. וככול שתקדים רק תרוויח.
אני מיזמן למדתי וקלטתי עם אילו נבלות יש לנו עסק, ומה שאני עושה בנידון....??? פשוט מאד...
אני מחליף ספק כול חצי שנה על השעון,. וכך אני זוכה ומקבל את ההצעה והמחיר הכי טוב...
המכשירים הם שלי..{ מחול},והם מיתחרים בינהם עליי.....על,. מי יתן לי את המחיר וההצעה הכי טובה באותו הרגע.
הם אילו שמחפשים אותי תמיד...
אני עובר ומתנייד אל מי שהכי זול...{ גם עם זה כול שבועיים או כול חודש },.
ואני גם לא מחוייב ובטח גם לא חייב להם כלום.
בהצלחה ... חבר יקר..!!!:cool:

grand
30-01-13, 19:40
חחח
ולך תתנתק מהחארות האלה, ממררים את חייך עד לניתוק סופי ( כולל גולן ד"א).
בכל מקרה, שווה להעניש את החברות הגדולות, לא להיות מנוי שלהם בכל מחיר! אפילו תמורת מספר חודשים כביכול חינם, את האלמנט הם ידאגו לנעוץ לאחר אותם חודשים.
אני עברתי להוט-מוביל, 89 ש"ח כולל הכל, מרוצה עד השמיים, ובכדי לחסוך עוד 10-20 ש"ח בחודש לא שווה לנדוד בין הרשתות, המון כאבי ראש בנדידה.
טלפון כמובן שלא לרכוש מהם, ולא להזדקק לשירות שלהם.
המחירים בחוץ בחנויות, לא יותר גבוהים, אין התחיבות, שרות עדיף,
סוללה עולה בEBAY כ 15 ש"ח, הבעיה... לוקח כ 3 שבועות להגיע, וואלה לא שווה, 60-80 ש"ח בחנות השכונתית פותרת את הבעיה, ללא דמי חניה, דלק, וזמן יקר.

Tourist
30-01-13, 20:17
דרור, מי הזיז את הגבינה שלך ?!

אתה עושה טעויות של קשישים....

חברה סלולארית ?
עוברים פעם ב-4 עד 6 חודשים. הניוד לוקח מספר שעות והם דואגים לניתוק מהקודמים.
פלאפון נותנים 4 חודשים חינם, לוקחים (הסים בתשלום חד פעמי), נהנים 4 חודשים, מדלגים להוט, חצי שנה ב-49 (שוב תשלום על סים), קופצים לגולן לעוד 4 חודשים חינם למתניידים חדשים (סים...), אז חצי שנה בחזרה בפלאפון למתניידים שעזבו וחזרו ב59.99 וכו׳ וכו׳...

מכשיר סלולארי ?
גאלאקסי בתשלומים נוחים בהחזר שיחות פינוי פיצוי ב-4000 ש״ח או בחנות פרטית ב-2000 ש״ח (אני מתייחס למחירים של אז...), נו באמת...

תיקונים ?
הרוב מאיביי, תוך עשרה ימים אצלך בשקלים בודדים. אהההה, צודק, לחכות עשרה ימים לסוללה ? תזמין 3 לכתחילה ! זה יעלה פחות מהחניה בוולפסון !
לגלקסי III ? תעשה ביטוח פרטי. יש פרסומת על כל אוטובוס. זיל הזול.

מצטער, אני בד״כ מסכים עם רוב דבריך, אבל הפעם קראתי (את כתיבתך המצויינת כרגיל) ולא הבנתי למה בן אדם דופק את הראש בקיר ואח״כ כותב מאסה ארוכה על כך שכואב לו הראש.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

asafk
30-01-13, 20:20
ככה זה פולנים. אם לא דופקים הראש בקיר אין על מה להתלונן...

אסף.

lizard
30-01-13, 21:34
לי בסלקום יש שירות תיקונים של דינמיקה. עולה חצי מהשירות של סלקום עצמה וכולל תיקון תוך שעה ואם לא, טלפון תחליפי זהה לשלי (גלאקסי 2). הבעיה היחידה היא שהמרכז הקרוב אלי נמצא בקניון איילון. לא קרוב בכלל. אבל אחרי החרא שאכלתי במרכז תיקונים של סלקום, שווה לי.
אגב, כששמתי את המכשיר במרכז של סלקום כתבתי עליו במפורש, על השיקת שבה הוא נשלח, שאני אוסר לפרמט. יאמר לטובתם שהטכנאי התקשר ואכן לא פירמט את המכשיר. כיום יש לי אנדרואיד לוסט (ANDROID LOST) על המכשיר ככה שאני יכול לגבות את הSMSים בלי בעיה, מה גם שעם הKIES AIR אני מגבה את הנייד כל כמה זמן בכל מקרה.
אגב, כמובן שסלקום המשיכו לגבות ממני את השירות תיקונים למרות שביטלתי, בסוף אחרי שאיימתי להתנתק החזירו לי את מה שגבו לא כחוק. חצי נחמה.

מחכה לרגע שאפסיק לשלם על ניידים שלהם....יותר בחיים לא קונה מכשיר דרכם.

יוני5
30-01-13, 22:00
חז"ל אמרו שאין שמחה כשמחה לאיד,
אז אני לא באמת שמח לאידך, אבל מגיע לך.

איך אתה מתייחס למשהו שמתייעץ בפורום, אומרים לו כולם שג'יפ ישן וזול ב 4000 ש"ח יעלה לו פי 10 בשנתיים הראשונות, אבל הוא לא מקשיב.
חושב שהוא יהיה הראשון שידפוק את המערכת. וההמשך ידוע.
עשרות שירשורים של "המוסך הזה דפק אותי", "שטייניץ והמיסים שלו קורעים אותי", "משרד התחבורה בן זונה" וכו' וכו'.
וכולם אומרים לו: אמרנו לך.
ואז מה קורה? אמר חז"לנו הרב הצדיק, גדול הדור, מאיר אריאל: מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה, והוא, כפי שחזה צדיק דורנו, קונה עוד לנדרובר (סליחה, הייתי חייב).

איך אתה מגיב לכאלה?
ככה אני מרגיש אליך עכשיו: תערובת של רחמים והרגשה שאתה דפוק ומטומטם.

אז בפעם האחרונה: קו מחברת הסלולר הזולה, מכשיר מחנות פרטית או, עדיף, מחו"ל.

ובוא נקווה שלא כמו בעלי דרעקרובר, לא תחזור על הטעות הזו שוב!

בברכה,
יוני5

kd2
30-01-13, 22:30
קודם כל, כל הכבוד לדרור שיש לו את התחת לשבת ולכתוב את זה.
כי הרי כולנו מרגישים כך פחות או יותר, ולא לוקחים את זה עד הסוף.

דבר נוסף - ביחס להיותו סמארטפון, גלקסאיכס הוא מכשיר עמיד בצורה מפתיעה. הסוללה שלו חרבנה מוחלטת.
הבנתי שגם בסמסונגים המתקדמים זה ככה.

בואו תעזרו לנו לעבור לקווים מעשיים...
איפה יש חנויות טובות, שנותנות שירות טוב, במחיר הוגן ?

יוני5
31-01-13, 00:10
קודם כל, כל הכבוד לדרור שיש לו את התחת לשבת ולכתוב את זה.
כי הרי כולנו מרגישים כך פחות או יותר, ולא לוקחים את זה עד הסוף.

דבר נוסף - ביחס להיותו סמארטפון, גלקסאיכס הוא מכשיר עמיד בצורה מפתיעה. הסוללה שלו חרבנה מוחלטת.
הבנתי שגם בסמסונגים המתקדמים זה ככה.

בואו תעזרו לנו לעבור לקווים מעשיים...
איפה יש חנויות טובות, שנותנות שירות טוב, במחיר הוגן ?

לא יודע מאיפה לקחת את סוגיית הסוללה, לי ולרבים מחברי יש סמסונג גלקסי2 כבר כמעט שנתיים והסוללה די סבירה.
מאיפה לקנות? חו"ל!
הזולים: הונג קונג, דובאי, ניגריה. לפעמים אנגליה.
גם אלה שיקרים יותר, לרוב זה מסתכם ב100-200 ש"ח הבדל במכשירים היקרים.

בברכה,
יוני5

Pageup
31-01-13, 00:30
לגבי חנויות, יש שקונים בכל מיני חנויות בחו"ל, אני לא אוהב את זה כי במידה ויש תקלה (וזה יכול לקרות)
אז מתחיל סיפור בעייתי של זמני משלוח הלוך חזור ומעבר לזה משחקים עם המכס. נסו לשלוח טלפון לחנות
בסינגפור שקניתם בה את המכשיר כדי שהם ישלחו לתיקון (מקרה אמיתי - לא שלי) כי היבואן בארץ לא מוכן
לטפל בו (בכל זאת לא נקנה דרכו).
אז באופן עקרוני, חנות שרבים ממליצים עליה היא: http://www.androidstore.co.il. הבעלים הוא אחד ממנהלי
הפורומים של www.iandroid.co.il ומאחר וכך, הוא די פועל לשם טוב (גם כשהעובדים לפעמים עושים שטויות,
פוסט בפורום והוא לרוב מגיב ומתקן).
בחולון יש חנות שרבים טוענים שהיא טובה www.mobicenter.co.il - אין לי נסיון שירותי איתם דה פקטו, אני יכול
להגיד שבעיה שצצה לחבר היום (משהו תוכנתי), הם אמרו לו לבוא והם ינסו לעזור.
vmobile.co.il - שהוקמה הייתה מאוד טובה, אחרי זה קצת הדרדרו (לקח לי חודש לקבל שחזור קבלה ומספר רב
של טלפונים ואימיילים), לאחרונה הוחלפו בעלים וטוענים שהם השתפרו, שוב, חנות ותיקה וסה"כ בסדר.

לגבי סוללות, מאחר וסמארטפונים הם זללנים לא קטנים, סוללה חליפית מאיביי תתן פתרון של גמישות וגיבוי לעתיד
שהסוללה המקורית תהיה על סף מוות. כל הסוללות הטענה המפלצתיות (שבפועל נועדו לאייפון וטלפונים אחרים
שאי אפשר להחליף להם סוללה) פשוט לא נוחות. מחברים גוש של 5X5 ס"מ (במקרה הטוב) וששוקל עוד איזה 200
גרם, וצריך לדבר איתו שהטלפון מצלצל (כי לוקח לו להטעין את הטלפון כמה שעות). סוללה חליפית עם מטען קיר
נטענת בלילה במקביל לטלפון ותמיד מוכנה (יש לזכור לטעון אותה פעם בכמה ימים כי היא נפרקת עם הזמן, ואם
תפרק עד הסוף תמות), תוך 20 שניות יש לך מכשיר טעון ומלא מרץ אחרי החלפה ובוט מחדש.

Saar
31-01-13, 18:19
כיוון ששאלתם על חנויות בארץ, נראה לי הוגן להמליץ גם על חבר (שהוא גם חבר מוכר בפורום) רמי GRAND מוכר גם מכשירים סלולריים.
מן הסתם, אני ממליץ עליו....
סער

Lidor Shtruzer
31-01-13, 18:43
לגבי חנויות, יש שקונים בכל מיני חנויות בחו"ל, אני לא אוהב את זה כי במידה ויש תקלה (וזה יכול לקרות)
אז מתחיל סיפור בעייתי של זמני משלוח הלוך חזור ומעבר לזה משחקים עם המכס. נסו לשלוח טלפון לחנות
בסינגפור שקניתם בה את המכשיר כדי שהם ישלחו לתיקון (מקרה אמיתי - לא שלי) כי היבואן בארץ לא מוכן
לטפל בו (בכל זאת לא נקנה דרכו).
אז באופן עקרוני, חנות שרבים ממליצים עליה היא: http://www.androidstore.co.il. הבעלים הוא אחד ממנהלי
הפורומים של www.iandroid.co.il (http://www.iandroid.co.il) ומאחר וכך, הוא די פועל לשם טוב (גם כשהעובדים לפעמים עושים שטויות,
פוסט בפורום והוא לרוב מגיב ומתקן).
בחולון יש חנות שרבים טוענים שהיא טובה www.mobicenter.co.il (http://www.mobicenter.co.il) - אין לי נסיון שירותי איתם דה פקטו, אני יכול
להגיד שבעיה שצצה לחבר היום (משהו תוכנתי), הם אמרו לו לבוא והם ינסו לעזור.
vmobile.co.il - שהוקמה הייתה מאוד טובה, אחרי זה קצת הדרדרו (לקח לי חודש לקבל שחזור קבלה ומספר רב
של טלפונים ואימיילים), לאחרונה הוחלפו בעלים וטוענים שהם השתפרו, שוב, חנות ותיקה וסה"כ בסדר.

לגבי סוללות, מאחר וסמארטפונים הם זללנים לא קטנים, סוללה חליפית מאיביי תתן פתרון של גמישות וגיבוי לעתיד
שהסוללה המקורית תהיה על סף מוות. כל הסוללות הטענה המפלצתיות (שבפועל נועדו לאייפון וטלפונים אחרים
שאי אפשר להחליף להם סוללה) פשוט לא נוחות. מחברים גוש של 5X5 ס"מ (במקרה הטוב) וששוקל עוד איזה 200
גרם, וצריך לדבר איתו שהטלפון מצלצל (כי לוקח לו להטעין את הטלפון כמה שעות). סוללה חליפית עם מטען קיר
נטענת בלילה במקביל לטלפון ותמיד מוכנה (יש לזכור לטעון אותה פעם בכמה ימים כי היא נפרקת עם הזמן, ואם
תפרק עד הסוף תמות), תוך 20 שניות יש לך מכשיר טעון ומלא מרץ אחרי החלפה ובוט מחדש.

הזמנתי המון טלפונים מחול (גלקסי S , גלקסי S3 , משהו סיני שדווקא מחזיק, אייפון4,ואייפון4S) ועל כל המשלוחים אף פעם לא עיקבו לי במכס ולא לקחו ממני מס כלשהו ... אין לי מה להגיד גם שיצאת חסה וסוללה חדשה לגקסיS עולה 60 שח פה ממש ליד הבית ....
בהצלחה עם הטלפון החדש (או הסוללה שתזמין?).
כתיבה יפה הרגשתי את הכעס דרך הטקסט וזה בדיוק מה שקרה שהיום הייתי בסלקום ....

kd2
31-01-13, 19:15
יוני, ענייני הסוללה זה מה ששמעתי מכל המכרים שלי עם S2-S3, ומכיוון שאנחנו חולקים מטענים כל הזמן, אני נוטה להאמין שזה נכון.
תודה על ההמלצות.

אמיר מ
31-01-13, 21:09
בוא לסניף אורנג' בכפר סבא ותראה מה זה שירות.....אתה מקבל מספר, עושה קניות בעדן, קונה מגפיים לבנות, ניגש לסופר פארם. חוזר לבדוק מה המצב ומגלה שכמעט לא זז. הולך לראות מה חדש ב- איי דיגיטל, אוכל גלידת יוגורט ו.....התור שלך כמעט מגיע. עוד 20 דק' ממתין בסניף ואז מודיעים לך שהבעיה בתוכנה וכדאי שתבוא ביום אחר מפני הטכנאי יהיה רק מחר , אבל אל דאגה לא תצטרך להמתין בתור. בכל מקרה מתנצלים שבדיוק היום משיקים את האייפון 5 ולכן יש עומס. לפני יומיים ניסיתי שוב. תקראו מההתחלה חבל לכתוב פעם נוספת. הפעם הסבירו שבערב תמיד יש עומס. לדעתי כדאי לקנות במחיר נמוך בעשרות אחוזים בחנויות אחרות, לבטח בכ 100 ₪ לשנה ולא להזדקק לשירותי הדב שלהם.

Pageup
01-02-13, 15:01
לידור,
קודם כל תקרא שוב, לא אמרתי עכבו במכס. חסה או לא חסה. מגיע טלפון במשלוח ובלי כל מיני תחבולות אתה
משלם עליו 35% מס. נגיד והברחת אותו (לגיטימי) אז לא תשלם בפעם הראשונה. נגיד והתקלקל (לדוגמא הלך
לך לוח אם ב S3 - יש תופעה שנקראת SDS, תחפש אם אתה לא מכיר). להחליף לוח אם זה באזור 2000 שקל
במעבדה בארץ. תרצה לשלוח לסינגפור? אין בעיה, נגיד ותצליח לשלוח את זה למעבדה של סמסונג (לא פשוט בכלל
אבל אפשרי). תשלם משלוח (50-70$ לדואר מהיר)? יחזור לארץ במשלוח על חשבונם (במקרה הטוב), תשלם שוב
35% מס, למה? כי השתנה לך ה IMEI. ואם לא, תשלם 35% על 2000 שקלים כי החליפו לך.
ההתעסקות עם למצוא לאן לשלוח ואיך, המשחקים עם תשלומי המכס וחודש בלי הטלפון, לי לא שווים את ההבדל בכסף
וכנראה לא למרבית האוכלוסיה. נכון זה לא קורה תמיד, אבל שזה קורה אתה לא רוצה להיות במצב הזה.
זו למשל אחת הסיבות שאני משלם עוד כמה שקלים לסוכן ולא משלם לכל השקרנים מביטוח ישיר והקש על ה5.

הכי קל לזלזל בדיעה של בנאדם, אבל במקרה הזה, כנראה ויש לי טיפה יותר נסיון ממך. את הסמארטפון הראשון שלי
קניתי שהיית בכיתה א.

נמרוד
01-02-13, 15:15
מילא השרות לא טוב... אורנג' גונבים כסף מלקוחות. לי גנבו פעמיים. יותר נכון, לפחות פעמיים, בהם תפסתי אותם, כי הסכומים היו גדולים מספיק כדי לתפוס את תשומת ליבי. מי יודע כמה כסף קטן הם גונבים בקטנה?

Lidor Shtruzer
01-02-13, 16:01
לידור,
קודם כל תקרא שוב, לא אמרתי עכבו במכס. חסה או לא חסה. מגיע טלפון במשלוח ובלי כל מיני תחבולות אתה
משלם עליו 35% מס. נגיד והברחת אותו (לגיטימי) אז לא תשלם בפעם הראשונה. נגיד והתקלקל (לדוגמא הלך
לך לוח אם ב S3 - יש תופעה שנקראת SDS, תחפש אם אתה לא מכיר). להחליף לוח אם זה באזור 2000 שקל
במעבדה בארץ. תרצה לשלוח לסינגפור? אין בעיה, נגיד ותצליח לשלוח את זה למעבדה של סמסונג (לא פשוט בכלל
אבל אפשרי). תשלם משלוח (50-70$ לדואר מהיר)? יחזור לארץ במשלוח על חשבונם (במקרה הטוב), תשלם שוב
35% מס, למה? כי השתנה לך ה IMEI. ואם לא, תשלם 35% על 2000 שקלים כי החליפו לך.
ההתעסקות עם למצוא לאן לשלוח ואיך, המשחקים עם תשלומי המכס וחודש בלי הטלפון, לי לא שווים את ההבדל בכסף
וכנראה לא למרבית האוכלוסיה. נכון זה לא קורה תמיד, אבל שזה קורה אתה לא רוצה להיות במצב הזה.
זו למשל אחת הסיבות שאני משלם עוד כמה שקלים לסוכן ולא משלם לכל השקרנים מביטוח ישיר והקש על ה5.

הכי קל לזלזל בדיעה של בנאדם, אבל במקרה הזה, כנראה ויש לי טיפה יותר נסיון ממך. את הסמארטפון הראשון שלי
קניתי שהיית בכיתה א.
דבר ראשון - לא זלזלתי בך רק סיפרתי מה נסיון האישי שלי שלא לקחו לי מכס על המשלוחים.
דבר שני - הסיכוי שטלפון יתקלקל ישר אחרי שנשלח מהיצרן הוא קטן וגם כשהוא מתקלקל רוב הסוחרים באיביי ישרים ולא מתעלמים ממך ( גם מנסיון אישי).

סליחה אם פגעתי בך ושבת שלום לכולם (הלכתי לבדוק מה מצב הבוץ באילת (ירד גשם :D ))

דרור ברלי
01-02-13, 16:22
מילא השרות לא טוב... אורנג' גונבים כסף מלקוחות. לי גנבו פעמיים. יותר נכון, לפחות פעמיים, בהם תפסתי אותם, כי הסכומים היו גדולים מספיק כדי לתפוס את תשומת ליבי. מי יודע כמה כסף קטן הם גונבים בקטנה?

בוקר טוב אליהו.
מאוד מומלץ לעקוב אחרי החשבוניות שלהם ולחפש כל מיני חריגות, ולוודא שלא הוסיפו לכם את התאריך לחשבון... כאילו זו איזו מסעדה בנאפולי בשנת 1972...

אני נוסע הרבה לחו"ל. נסיעות קצרות של יום-יומיים, להשקות של כלי רכב חדשים.
הכיף בנסיעות הללו נמצא בנהיגות ובתנאי הדה-לוקס שמסביב, לא בתגמול הכספי. השכר שהעיתון משלם עבור כתבה שכזו, מספיק נמוך על מנת לא להצדיק רכישת חבילת חו"ל לכבוד נסיעה של 24-48 שעות. כן, אני יודע שאפשר לרכוש SIM בחו"ל ולדבר חופשי בעלויות זולות ביותר, אבל יום-יומיים בחודש אני בהחלט יכול לחיות בלי לקשקש בטלפון. את הקשר שלי עם הארץ אני מקיים באמצעות לפטופ ודוא"ל (במלונות המאוד-מאוד טובים והמאוד מפוארים וזה באנדרסטייטמנט - שיצרני הרכב מארחים אותנו בהם, יש תמיד חדר עיתונות מצויד היטב ואינטרנט חופשי בחדרים. אין בעיה לקבל ולשלוח דוא"ל במהירות, לשלוח כתבה שעתיים אחרי שנהגתי ברכב. ובסה"כ הכל טוב וממש אין צורך בטלפון.

כמובן שאני לוקח את הטלפון איתי לכל מקרה, אבל מקפיד שיהיה סגור בכל הזמן שאני בחו"ל. זה לא הפריע לחברת אורנג' לחייב 900 שקלים אקסטרא עבור "גלישה בשווייץ"... ולא, לא הגעתי לשווייץ לעשות סקי... ה"גלישה" הזו באינטרנט לא היתה ולא נבראה באותן שעתיים בהן שהיתי בנמל התעופה של ציריך בקונקשן בין שתי טיסות, עם מכשיר כבוי... מי צריך לגלוש שם בטלפון, אם בנמל התעופה של ציריך יש לי (כנוסע במחלקת עסקים) את אחד הביזנס-לאונג'ים היותר טובים ונוחים, עם אינטרנט מהיר ובחינם, ואני גולש שם בכיף מהלפטופ שלי?...
כמובן שאחרי דין ודברים, הסברים מפותלים שלא הניחו את הדעת ועליית טונים, התחילו להעביר אותי מאחד לשני, מנציג שירות למנהל וממנו לעוד מנהל, שניסו להתיש אותי בתלך ותבוא ותתקשר מחר ומחרתיים (ובכל פעם תספר את כל הסיפור מחדש למישהו אחר, ככל הנראה מקליטים אותך ומחפשים שתסתור את עצמך בפרטים קטנים) כמובן שלאחר מו"מ מתיש זיכו אותי... מסתבר שלא משנה אם גלשתם או לא, ואם המכשיר כבוי או דולק, הרשת המקומית מזהה אותו ומיד מתחילים להצמיד לו חיובים על שימושים לכאורה שלא היו ולא נבראו... דברים שאחר כך תצטרכו להתחנן שימחקו לכם אותם.

Pageup
02-02-13, 01:30
דרור,
במקרה של חו"ל, אתה נכנס לאתר של אורנג ומבטל את הגלישה בחו"ל. קובע יום ושעת התחלה ויום ושעת סיום.
על הדרך מוסיף גם קוד נעילה שרק המשפחה יודעת אותו.
מאותו רגע אין יותר לך ושוב, אתה מקבל סמס שהנעילה התחילה תשמור אותו והם יכולים ללכת לחפש.

ד ו ר ו ן
02-02-13, 08:45
דרור,
אם הרשת זיהתה את המכשיר בשוויץ, בהכרח הוא היה דלוק ועשה תקשורת וניוד רשת.

גם אם לא התקשרת, זה מספיק שהשרותי מיקום שלך לא היו כבויים כדי ליצור תעבורת נתונים גבוהה.

דרור ברלי
02-02-13, 10:53
אני יודע טוב מאוד שהמכשיר היה כבוי. כיביתי אותו בנתב"ג כשעליתי למטוס והדלקתי שוב בנתב"ג יומיים אחר כך, כשחזרתי. עובדה.
מאז אני באמת חוסם אותו לגלישה לפני שאני נוסע לחו"ל. ועדיין מעצבן ה"סעיף מצליח" הזה - שמחייבים אותך, ובסכומים אסטרונומיים - על שירות שלא רק שלא קיבלת, בכלל לא ניסית לקבל.
והם עוד מנהלים איתך מו"מ מתיש על זיכוי של הסכום שכבר גבו ובכלל לא מגיע להם - או לפחות חלק ממנו.

אפרים
02-02-13, 20:14
דרור
אני חי בשוויץ וכל נסיעה מביא לקרובים פלאפונים מיד 2 במחירים טובים (אייפון 4 ב 1400 ש"ח).
יש אפשרות לרכוש כל מכשיר ביד 2 וכידוע לך השוויצרים שומרים על הציוד שלהם כמו בייבי.
כשתרצה לרכוש צור איתי קשר ובאחד הערבים תן אלי קפיצה הביתה (גר בחולון ונמצא כרגע בארץ).ותכל לראות באינטרנט את המכשירים ואם תרצה אף לבצע רכישה ואני יביא לך את המכשיר לארץ.(שאל את נורי על אפי והוא יספר לך.).
אתה מוזמן להתקשר בכל עת.054-2887454

נב: בפעם הבאה שאתה יוצא לחול כנס לתפריט ובטל את ה ROAMING (נדידה).

דרור ברלי
02-02-13, 20:19
אפי עם הסופה?

ד ו ר ו ן
02-02-13, 20:35
אני יודע טוב מאוד שהמכשיר היה כבוי. כיביתי אותו בנתב"ג כשעליתי למטוס והדלקתי שוב בנתב"ג יומיים אחר כך, כשחזרתי.
אז מי גילה להם שהיית בשוויץ?

דרור ברלי
02-02-13, 20:41
כנראה שאפשר לעקוב אחריך גם כשהמכשיר כבוי... כבר דיברנו על זה בשרשור אחר (מס הנסועה, נדמה לי).

ד ו ר ו ן
02-02-13, 21:36
כנראה שאפשר לעקוב אחריך גם כשהמכשיר כבוי... כבר דיברנו על זה בשרשור אחר (מס הנסועה, נדמה לי).
אהה..
נכון, במיוחד אחרי דרור ברלי.
דרור,
תיאוריות הקונספירציה מכרסמות אותך חזק מבפנים.
אני בכלל מהמר שזו הקפסולה שהשתילו לך בטיפול שיניים האחרון.
או בחיסון שפעת שהכיל ננו-משדרים לראות מתי אתה יוצא מגוש דן.

אפרים
02-02-13, 22:11
אפי עם המגנום.
בכל מקרה אם תחליט אתה מוזמן.

דרור ברלי
03-02-13, 13:31
דורון, אל תהיה אידיוט...
המכשיר היה כבוי ובכל זאת חוייב על "גלישה".
רק במקרים מאוד נדירים ודחופים אני מפעיל אותו בחו"ל.
אם לא הייתי צודק לא היו מחזירים לי כסף.

דרור ברלי
05-02-13, 12:04
עדכונים:

למי שעוד היו ספקות לגבי מה זה "שירות מחורבן":

המכשיר נמסר לתיקון ביום חמישי. הבעיות שבגינן נמסר לתיקון - סוללה שמתרוקנת תוך שעה בערך, מכשיר כבה פתאום באמצע שיחה ללא קשר למצב הסוללה, אי יכולת לגבות תכנים - הוא לא מצליח להסתנכרן עם המחשב ולא מצליח לשלוח תמונות במייל. כדי לוודא שזה לא אני שטועה היכן שהוא, אז בדקנו ניסינו - אכן יש בעיה במכשיר.
לאור הקשיים בגיבוי התכנים שרובם חשובי םלי - ביקשתי שלא יפרמטו אותו במעבדה אלא אם גיבו את התכנים בעצמם.

המכשיר הלך למעבדה, קיבלתי מכשיר חלופי (מכשיר "פושטי" אבל זה לא נורא) ונמסר שאוכל לאסוף את המכשיר שלי ביום שני ב-13:00, אחרי שאקבל ס.מ.ס שהוא מוכן.
ס.מ.ס לא הגיע אתמול, כי גרוטאת הזונה החלופית עברה בשעה 13:00 בצהריים בדיוק, למצב של "מחפש רשת". לא מוציא ולא מקבל שיחות, לא מוציא ולא מקבל ס.מ.ס... יענו, "זמנך עבר".

הלכתי הבוקר על עיוור למרכז ההתשה. תשלום עבור חנייה כמובן (שהרי כל תושבי חולון מוזמנים לטפל במכשירים שלהם ביד אליהו, ליד היכל נוקיה... איזור שהגישה אליו "קלה ונוחה" ומציע "שפע חנייה") המכשיר הגיע? כן! הגיע!
התקלות תוקנו? לא! ואת זה אומר לי נציג ההתשה במפורש. בלי למצמץ. אפילו לא ניסה לשקר לי...
למה לא? כי לא אישרתי לפרמט!
אבל אם אני לא יכול לגבות תכנים חשובים, למה שאאבד אותם בגלל שאתם לא מוכנים לעשות את זה? שירות שפעם הוצע תמורת תשלום, משמע טכנית הוא אפשרי, אתם לא רוצים כי לא בזין שלכם.
ומה שיותר מעצבן - אם אתם לא מוכנים לתקן בלי לפרמט, למה לא להודיע לי את זה מראש במעמד מסירת המכשיר לתיקון, כדי שבכלל לא אשאיר אצלכם את המכשיר (למרות שזה מגיע לי, חלק מה"חבילה המפתה" במחיר זול עד גיחוך) תחסכו לי ריצות, חנייה, בזבוזי זמן, ארבעה ימים עם מכשיר חלופי נחות שבקושי עובד ועוד חצי יום של ניתוק מהעולם? במעבדה פרטית היו מתקנים כמו שצריך, בלי תירוצים, בלי לאבד אפילו אות אחת או רינגטון אחד, ברבע מהזמן.

זה ה"שירות" של אורנג'.
נכון שכל ספקי הסלולר הם זבלים כאלה בדיוק, גם הגדולים וגם הקטנים, גם היקרים וגם הזולים.
ונכון שזה תחום מטונף ומסריח ולא בגלל עלות המכשירים אצלם, אלא בגלל שהוא קם ונופל על איכות השירות. בארץ הזו זו בעייה אקוטית כי "תודעת שירות" זה מושג שאין לו שום תוכן בשפה העברית וכנראה לא קיים אצל ישראלים. אבל אלה לא תירוצים שאני מוכן לקבל כי כמו שאומרים אצלנו - הפעם מה שקרה היה ב"משמרת שלהם". אז הם אשמים.

מבחינתי הם הצטרפו לסלקום - שרופים לנצח.
אורנג' היא חברת תקשורת שמציעה שירות נחות, מזלזל, שמשתינה עליכם בקשת.אל תעבדו איתם, אל תעשו איתם עסקים. טינופות.

אני מכיר טוב את השיטה. עוד כמה חודשים ייצרו איתי קשר מ"שימור לקוחות" כדי לפתות אותי להישאר. תשכחו מזה. לא לפני שאת המכשיר אתם תתקנו כמו ילדים טובים. עכשיו נעביר הילוך לשלב הבא.

המשך יבוא.

Tourist
05-02-13, 12:38
איזה איום !!!

אני מפסיק ברגע זה לדפוק את הראש בקיר !
וגם אם תתקשרו אלי אני לא מוכן יותר לדפוק את הראש בקיר !
אבל אם תשימו לי טיפה קרח על הראש ופלסטר אני מוכן להמשיך לדפוק את הראש בקיר !

lizard
05-02-13, 12:52
אני מודה שהשירות של סלקלום (עיוות שם במקור ולא בגלל מקלדת של הסמסונג) לא טוב בהרבה אבל לפחות בסלקלום יש את דינמיקה שאולי מרכזי השירות מעטים אבל השירות בהם סביר עד גבול הטוב(במושגים ישראליים).

האמת היא שמצד אחד כולנו רוצים שירות זול ובאים בטענות על שירות גרוע עד מחריד....למה אתם מצפים?

דרור ברלי
05-02-13, 13:37
כאן זה שירות רע נטו.
אין טענות על מחירים וכו'. החבילה כוללת שירות תיקונים.
אם הם לא רוצים, לא יכולים או לא מסוגלים - שיודיעו כשאני כבר שם ושלא יטרטרו אותי.

התחשוה שמתקבלת בכל פעם שמגיעים למרכז ההתשה היא שיעשו שם ככל שיוכלו כדי שתצא לא מרוצה, כועס ובתחושה שעובדים עליך, מרמים אותך ומבזבזים את זמנך.

lizard
05-02-13, 14:39
בגלל זה עברתי לביטוח ושירות תיקונים של דינמיקה. אמנם טרטור להגיע למרכז שלהם בקניון איילון אבל לפחות חנייה בחינם ועל הנייר הם טובים יותר. שירות תוך שעה או שעתיים וטלפון חילופי כמו האישי במידה ולא יכולים לתקן. אה, אתה אשכרה יכול לדבר גם עם הטכנאי שנמצא חדר ליד. וחצי מחיר מהשירות של סלקלום.

בפעם היחידה שהייתי אצלם, דינמיקה, התברר שהבעיה הייתה במטען שלי ועדיין הם החליפו לי סוללה.
אני לא בא להלל ולשבח למרות שזה הרושם. פשוט עוד לא היה לי מספיק נסיון איתם. מקווה שבקלקול אמיתי/רציני לא יעשו לי בעיות.

דרור ברלי
05-02-13, 14:43
פעם, לפני הרבה שנים ולפני עידן הסמרטפונים, התנסיתי בשירות של יורוקום עם מכשיר של נוקיה.
ריחוק מרכז השירות מהבית (לפחות היתה לי חנייה בעיתון), תורים ארוכים, אי העמידה בזמנים ואיכות התיקונים (תקלות חוזרות ונשנות במכשיר) גרמו לי לוותר.

Tourist
05-02-13, 15:50
יורוקום לא דוגמא.
השירות אכן היה מחריד.
מדובר בתקופה אחרת, לפני אלפי שנים - לנוקיה ויורוקום היתה שליטה בשוק הישראלי, וכן לפלאפון, סלקום ואורנג׳.
הם היו המשווקים הכמעט בלעדיים של מכשירים לרשתות ה-GSM.

גם בזק התנהגו אז אחרת (מישהו אמר שיחות לחו״ל במחירים מטורפים...?).

דרור, אתה חוזר כל הזמן על אותן הטענות שמבוססות על קונספציה ישנה.
תפוס חבר טוב שיעזור, ייעץ ויכוון ונסה את הדברים בדרך החדשה.
אולי תתקל בבעיות וקשיים, אבל לפחות לא תרגיש שיש מאחורי זה חברות ענק שיושבות ימים ולילות וחושבות איך לדפוק אותך.

דרור ברלי
05-02-13, 16:13
חברות סלולר לא באות לדפוק רק אותי, אלא את כולנו.
כל הזמן שהמכשירים תקינים, אין בעיה. אבל ברגע שצריך שירות, אשכרה לא בא להם לעבוד.

מה שהיה היום חרג מכל פרופורציה. למה הם בכלל מקבלים מכשיר לתיקון אם אין להם כוונה לתקן אותו?
לא, לא אישרתי להם לפרמט ובטופס קבלת מכשיר לתיקון יש רובריקה בדיקו בשביל זה שחותמים עליה. נציג ההתשה לא יכול להגיד מראש שאם אני לא מאשר מחיקת המכשיר הם לא מתקנים אותו? מלכתחילה לא הייתי משאיר אצלם את המכשיר לחמישה ימים!!!

בגיבויים כבר יש מי שיעזור.
את ביטוח התיקונים של אורנג' אני מבטל כבר מחר. המכשיר יילך למעבדה פרטית ולא אכפת לי שיעלה קצת כסף, לפחות אני יודע שאקבל שירות ושהוא יעבוד טוב עד שאחליט להחליף אותו בדגם חדיש יותר, וזה כבר לא יהיה באורנג'.
אורנג' לא יראו אותי יותר כלקוח שלהם גם אם יחלקו מכשירים וחבילות לא מוגבלות בחינם. הם לא רוצים ולא מסוגלים לעשות את המינימום בהתנהלות מול אנשים. אני מקווה שכל מי שקורא את זה יפנים וירשום לעצמו לא להתקרב אליהם.

יוני5
05-02-13, 16:49
דרור ידידי,

1. אתה מתעצבן לחינם. רצית מחיר זול? הכל כלול עם עודף מ 100 ש"ח - קיבלת. יש לכך מחיר.
2. את סלקום פסלת, את אורנג' פסלת, מחר תבוא עם הציפיות המוגזמות שלך (כן, הציפיה לקבל שירות הוגן היום היא מוגזמת) לפלאפון, תאכל את אותו הזובור, תפסול אותה גם כן, בקיצור, תתחיל לברר אם ג'אוול נותנים שירות בארץ...

בברכה ובאהבה - יוני5

דרור ברלי
05-02-13, 17:29
תרשמו לכם: מאוד משתלם להתעצבן ברשת. זה עושה רעש.
לפני שעה הם התקשרו כדי ללקק לי, לספר לי כמה אני צודק וכמה זה לא בסדר מה שקרה ולדעת מה האפשר לעשות כדי שאהיה מרוצה
(בואו נחשוב... תתאבדו אולי?...בקפיצה לאיילון?)

מחר מגיע אלי הביתה שליח להביא סוללה חדשה. אם זו הבעיה, אחלה.
אם לא, יבוא שוב שליח לקחת את המכשיר וגם יחזיר אותו.

Tourist
05-02-13, 17:44
פחחחחח, יצאו בזול.
יש לי חבר, כתב כלכלי, גם הביאו לו חבילת סופגניות בשביל שישתוק.
לכתבי רכב נותנים פחות בשביל שישתקו.
ואני, סתם אחד, זה עוד פחות יותר, אז פשוט עברתי לגולן וקניתי מכשיר בחו״ל....

דרור ברלי
05-02-13, 17:49
חכה, זה עוד לא נגמר.
נראה מה יהיה מחר ומחרתיים. אני אעדכן.

grand
05-02-13, 17:52
יוני..
גם פלאפון אותו החרא עם טעם קצת יותר עדין מאורנג'.

עזבו את כל הגדולים.
היום יש את:
גולן
הוט-מוביל
רמי לוי

אצלם אין שירות, בכלל.... רק מחיר זול עד גיחוך..
אבל מי צריך שירות?
תיקונים של מכשירים בכל מעבדה נחמדה בעיר מגורייך, בד"כ בעלויות זולות מביטוח מפקפק.

Pageup
05-02-13, 18:56
דרור,
תכין כרטיס microSD, אתו אתה יכול לגבות את כל המידע שלך (במידה והוא לא יושב עליו בכל מקרה).
את אנשי הקשר תעביר אחת ולתמיד לגוגל ולא על המכשיר/סים. כדי לגבות את ה SMSים יש תוכנה
שנקראת SMS Backup And Restore - רק צריך לוודא שהיא שומרת את זה על הסים (בסמסונג לפעמים
זה על הזכרון הפנימי ויש לזה פתרון).
מה עוד אתה צריך לגבות חוץ מתמונות, אנשי קשר, סמסים, מוזיקה וכו' ? אם המכשיר נדלק לך כל אלה מגובים
תוך מספר דקות.
אם אתה צריך עזרה צור קשר בה"פ.

-->