PDA

צפייה בגרסה מלאה : נאבות-5 חורים ל-CJ8

llivnat
12-04-05, 21:52
אהלן חברים
מי יודע סדרי גודל של מחירים של נאבות 5 חורים?(משומשות).
טיפים להחלפה יתקבלו בברכה
האם כדאי להחליף לנאבות 6 חורים? הבנתי שהאופציות ללוקרים טובים יותר קיימות בשפע.
ומה דעתכם על לוקרים של סופר ווינץ'?
תודה

t_uri
13-04-05, 00:26
אהלן חברים
תודה

היו מותקנים אצלי לוקרים של סופר וינץ'. עבדו חלק ומעולה. אבל רק מדובר בסה"כ בשנתיים עם יחסית מעט ק"מ כך שאני לא יודע אם זה מדד טוב.
אני לא רואה סיבה לוותר על הנאבות המקוריות ב-CJ. יש כאלה מפירוק בשפע אז כנראה שגם המחיר די טוב.

אורי טל

נמרוד
17-04-05, 11:43
אהלן חברים
תודה

סרן דנה30 קומפלט מג'יפ ימ"ח עלה לי לפני שנתיים 1100 שקל, אצל סמו.

את הנאבות מהסרן הישן, שהיו תקינות לחלוטין, אני נתתי לאחד החברים פה, באיזה סכום זעום, אני לא זוכר כמה - אולי אפילו בחינם. בקיצור, אתה צריך למצוא את החבר שהחליף סרן והשאריות מלכלכות לו את המחסן, או לקנות סרן קומפלט יחד עם שותף שצריך את הסרן עצמו, או אולי צריות ספייר.

נאבות 6 חורים עדיפות בדיוק בגלל הסיבה שציינת - לוקרים טובים יותר. אבל אין בעייה להשיג גם לוקרים 5 ברגים, מזמינים מחול ב100$ לזוג.

llivnat
17-04-05, 22:56
העיניין נסגר, אין בעיה (חוץ מזה שזה עלה כסף... :lol: )
נרכשו 2 נאבות 5 חורים מפירוק (סמו), כולל צלחות ברקס בכ- 400 ש"ח.
נרכשו לאגרים, אומים, דיסקיות, מחזירי שמן ומפתח לאומים מיאנוביץ' (קצת יקר אבל אין ברירה, אם כבר- אז כבר!) בכ- 550 ש"ח.
נרכשו זוג לוקרים חדשים של סופרווינצ'- 5 חורים, 27 ספלינים, מארה"ב ב- 104$ בלבד (לעומת כ- 1450 ש"ח בארץ...) כולל משלוח לחבר בניו יורק.

הכל יותקן ויתועד בקרוב, כשהלוקרים יעשו עליה לארה"ק שלנו.

בקיצור, בהתחשב בזה שהלוקר נשבר כי באיזה מוסך מחורבן לא טרחו לטפל (בתשלום או לא) בזה שנטחנו ההברגות בשני חורים בנאבה זה יוצא סיפור יקר, אבל בטוח היה יוצא הרבה יותר יקר ללכת ולעשות את זה במוסך!

ליאור.

UNIX
17-04-05, 23:14
לא בא לי לבאס אותך אבל אתה בטוח שהקניה שלך נכונה?
נמרוד קנה סרן שלם ב 1100 שקל ואתה שילמת 900 שקל
על כמה חלקים של הסרן בלבד .
חוץ מזה כמה עולה נאבה חדשה אצל יאנובץ?

AvigdorAharon
18-04-05, 06:41
נרכשו לאגרים, אומים, דיסקיות, מחזירי שמן ומפתח לאומים מיאנוביץ'

מיסבים, מחזירי שמן ומפתח יעודי לבוקסות (שלא ממש נחשב), קונים חדש בכל מקרה.
אין לך מושג מה מצב החלקים האלו אצל סמו ולכן שווה להחליף כשיש הזדמנות.

אביגדור

llivnat
18-04-05, 09:08
UNIX, כמו שאביגדור כתב...

נאבות חדשות עולות בערך 400 ש"ח יחידה, וגם אם אני לא טועה, אין לו כרגע נאבות 5 חורים והוא לא יודע מתי יהיה.
לגבי כל השאר: מיסבים, מחזירי שמן ושאר ירקות, אתה בכל מקרה תחליף ולא תיקח מהנאבה המשומשת, ככה שהחישוב הוא ששילמתי רק 400 ש"ח עבור הנאבות... (ואת השאר הייתי משלם בכל מקרה)
לגבי סרן שלם: יכול להיות שזה שיקול, אבל לא בא לי להוציא עכשיו עוד כסף בשביל להשכיב משהו במחסן עד שאולי מתישהו ילך איזה חלק. כרגע אין לי כל שימוש בסרן שלם ולא איכפת לי ללכת לקנות חלקים בכל פעם שאני צריך. אני בטוח, שבהתחשב בזה שלא בכל בעיה אתה מחליף סרן ובסוף עוד ישאר לך איזה פגר שלא יהיה לך מה לעשות איתו, ההפרש בעלות של רכישת סרן שלם או בחלקים בסוף יצא קרוב מאוד.

ליאור.

UNIX
18-04-05, 15:52
לפי מה שהבנתי מנמרוד הסרן חדש דנדש אז למה להחליף דברים?
להחליף פשוט בין הסרנים לשים שמן , להרכיב את הלוקים החדשים (ולבינתיים אפשר לנסוע על הפלאנג'ים) .
אבל מה זה משנה כבר עשית את השיקולים שלך אז שיהיה בהצלחה.

-->