PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרייבשאפט ג'ימני

סמי טורבו
02-02-13, 21:29
שלום לכולם,

ברשותי ג'ימני 2006, לפני כחודש וחצי נמצא חופש בדרייבשאפט האחורי. לפני שרצים ומחליפים חלק, בעל המוסך בו אני מטפל, ניסה למזער את הנזקים עד שהחלק יילך (מכיר אפשרות של שיפוץ, מבין שזה לא לא כ"כ מחזיק).. לטובת העניין, אחרי שהבנו שאי אפשר להשיג את הגומייה הספציפית, ניסינו גומייה אחרת, שהחזיקה שלושה שבועות (בלחץ.. תרתי משמע..).
כרגע, הגומייה נקרעה וחשבתי להתייעץ..
1. אם העניין מוכר למישהו והאם יש פתרון יצירתי?
2. מה קורה עם נוסעים כמו שזה? כמה מהר הנזקים יגרמו?

תודה מראש

Scrusher
05-02-13, 22:07
התשובה לשאלה מס' 2 מופיעה לך בחתימה
דרייבשאפט זה גוש ברזל בצורת גליל. מה הבעיה ללכת למקום שבונה ומשפץ דרייבשאפטים ולקנות אחד כזה? אחד באורך ובקוטר נכונים שבהם אפשר להשיג גומיות אוניברסליות וגם זווית טובה בין הטרנספר לסרן (אם זה נהרס פעם ב6 שנים,ממש לא נורא להוציא על זה כסף)

סמי טורבו
06-02-13, 10:11
מהבדיקה שעשיתי, שיפוץ דרייבשאפט לג'ימני זה לא מחזיק מי יודע מה. אגב גם לסמוראי מניסיון אישי..
לגבי הגומיות, אז זו בעצם הבעיה. אין גומיה חלופית/אוניברסלית.. ניסינו לשים גומייה, החזיקה שלושה שבועות. בעניין זה כבר ראיתי שרשור או שניים על אותה בעיה, חבר'ה שנאמר להם שאין כזה דבר להחליף את הגומייה הזו- זה או שיפוץ דרייבשאפט או חדש (שאגב עולה 2300 ש"ח- 6 שנים או לא, זה עדיין סכום..)

ilan.sch
06-02-13, 10:32
מוזר אתמול רשמתי תגובה והיא לא מופיעה.

2300 שקל לדיישאפט אחורי כולל עבודה ??
מה לגבי דריישאפט מחודש ? אני קניתי כולל עבודה לפני שנתיים עלה לי הרבה פחות - כמעט חצי מהסכום שרשמת.. כמה כבר עלו המחירים מאז לא נראה לי שכ'כ הרבה.

zerez
06-02-13, 13:44
הנסיון המועט שיש לי עם כלי רכב (בערך משנות השמונים) למדתי שכל דחיה או חסכון בתחזוקה של הרכב עולה לך בריבית דריבית,
הכי זול זה לתקן את התקלות כמו שצריך, ברגע שהן מתגלות.

אני לא אומר לרוץ למוסכי יבואן ולהשתמש רק בחלקים מקוריים אבל גם לרמות האילתור יש גבול.

ליאור ומורי הוזכרו כאן כמה פעמים, את מורי אני לא מכיר אבל על ליאור אני ממליץ,
דבר עם אחד מהם ואולי תגלה שיש פתרונות הרבה יותר זולים.

-->