PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאגלייט לד נטען במבצע מיוחד לחברי ג'יפולוג

idanw
04-02-13, 14:00
שלום לכולם,

אנו מעלים מבצע מיוחד, בשלב זה לחברי ג'יפולוג בלבד, לפנס Maglite LED ML125 נטען עוצמתי מאוד (190 לומנס).
ב649 ש"ח בלבד! (המחיר הנמוך בזאפ 919 ש"ח)
המלאי מוגבל.
להזמנה, לחץ כאן! (http://www.e-shetach.co.il/Product.asp?PID=ml125jheepolog&Cat2ID=0&Cat2Cat1ID=76)

צוות איש שטח

פהושם
10-02-13, 22:32
שני דברים לא מסתדרים לי כל כך:

1) "נורת ליבון מתכוננת" - נראה לי שזה אמור להיות נורת לד .
2) "סוללת ניקל קדמיום נטענת" - נראה לי שזה אמור להיות ניקל מטל.

לסיום, רציתי לשאול אם אתה יודע מדוע המוצר כ"כ יקר בארץ (נמכר בחול בכ 100$)?

idanw
10-02-13, 23:58
1. טעות, תוקן - תודה
2. כנ"ל

ולסיום, ברוך הבא לישראל - שאלת את עצמך למה האוטו שלך עולה פחות מחצי ממה שהוא עולה בארה"ב? - רמז - זה לא כי היבואנים הישראלים חזירים.
אחת הסיבות (מיני רבות) היא שדילר ממוצע שמוכר מאגלייט בארה"ב, קונה כמות גדולה פי מאה מהיבואן היחיד בישראל - וכנראה שהוא מקבל מחיר טוב מהיבואן הישראלי - אל אחת כמה וכמה כשמדובר במוצר שמיוצר בארה"ב.

אם תשווה את המוצר הספציפי הזה, לשאר מוצרי חשמל\ואלקטרוניקה, תגלה שהיחס מעולה - המוצר הזה נמכר בארץ סביב 1000 ש"ח - זה היחס המקובל פה (1$=10ש"ח)

עידן

boaz avrahami
11-02-13, 01:22
עידן ,

אני שאלתי את עצמי לא פעם למה זה כל כך יקר בארץ במיוחד כאשר מיסוי על פנס אינו כשל מיסוי על רכב.
התשובה שקיבלתי מראה שמאזן הקניות שלי באי ביי ודיל אקסטרים גדל מאוד וחבל.
היום העולם הוא כפר קטן.
קל מאוד לרכוש בחול וגם כדאי לוותר על האחריות המקומית אם הפערים גדולים.
מפתיע אותי שבעלי עסקים ובמיוחד צעירים עם תודעת אינטרנט ומסחר לא הפנימו את המסר.

למכור בימינו מוצרי צריכה נמוכי מיסים בפער של יותר מ 25 אחוזים ממחירם באינטרנט בחול כולל משלוח לארץ מוציא אותך ועסקים דומים לא טוב בעיני הצרכן המודרני.

אני אומר זאת בכאב מסוים כי אני מאמין שכולנו מעדיפים לתת לעסק מקומי להתפרנס כל עוד הפער הגיוני.
במקומך אולי לא הייתי מוכר או לפחות מפרסם מוצרים של יצרנים שלא יודעים לנהל תמחור בנלאומי נבון.

asafk
11-02-13, 10:00
בועז,
זה היה יכול להיות נכון אם על ייבוא מסחרי וייבוא אישי היו חלים אותם תנאים.
את היצרן ומדיניות התמחור הבינלאומית שלו לא מעניינים כל מיני מיסים והיטלים שחלים על היבואן כאן בישראל.
כשאתה מזמין פנס נטען מחו"ל, ועוד במחיר שמתחת לרצפת תשלום המכס, מחיר הקניה הוא המחיר הסופי.
אבל עבור יבואן מסחרי זה אחרת. פנס נטען צריך לעבור תקינה במכון התקנים. גם אם הוא נושא בגאון תקינה בינלאומית, את מכון התקנים הישראלי שיודע הכי טוב בעולם זה לא מעניין. בדיקת אבטיפוס תעלה ליבואן 2000 שח בלי הוצאות מסביב (ויש הוצאות מסביב). אחרי זה כל משלוח שמגיע יצטרך לעבור תהליך זיהוי ונטילה שעולה יותר מאלפייה לכל משלוח, ובזמן תהליך הזיהוי שיכול לקחת גם חודשיים, אסור למכור את המוצרים כלומר יש לך מלאי תקוע ומחכה לאישור. חוץ מזה מדי פעם יש גחמות של בדיקות לכל מיני תוויות בעברית שהיצרן בחול צריך לשים. יום אחד החליטו לבדוק את התוויות עם כל מיני חומרים תוקפניים מה שפסל מייד תויות נייר וחייב את היבואנים לפסול משלוחים שלמים.
כל זה, אגב בגלל פרשנות לחומרה של חוקי הגנת הצרכן, שנעשית על ידי מכון התקנים בעצמו שהוא גוף פרטי עסקע הפועל כמונופול בלי פיקוח אמיתי, ועל ידי פעולות כאלה פשוט מגדיל את ההכנסות בלי לתת דין וחשבון לאיש.

חוץ מזה על ייבוא מסחרי יש עלויות עמילות ושחרור שאתה כיבואן פרטי לא רואה.
אז גם אם היבואן מקבל מחיר מעולה, כל העלויות האלו מצטרפות למחיר, ומי שישלם בסוף זה הלקוח...

אסף.

boaz avrahami
11-02-13, 14:12
אסף,

מה שכתבת נכון, אבל....,

למיטב הבנתי היצרנים היום מחוייבים יותר מאי פעם לתמוך בנציגים שלהם בעולם ולדאוג למדיניות תמחור שמשקללת את העלות הסופית לצרכן.
זה אומר שלעיתים מפיץ ישראלי קטן יקבל מחיר טוב יותר ממפיץ אמריקאי ענק - אחרת לנציג הישראלי לא ישתלם לייצג אותו.

כיום בעידן האינטרנט לקוח יכול להזמין מ"איש שטח" או ממפיץ בארה"ב באותה הקלות וכמעט באותה זמינות אספקה.
אם המחיר בארה"ב יהיה משמעותית יותר זול הביזנס ילך לשם כנראה.

כואב לי על חנויות דוגמת "איש שטח" שבאמת נותנות שרות מצויין ומשתדלות לתת לנו מחירים טובים ובסוף מצטיירות כ"גנבים" על לא עוול בכפם.
לדעתי עדיף לא לפרסם בכלל מוצרים שגורמים לחנות כזה נזק תדמיתי.

זו בכל אופן דעתי האישית.

nir.samo
11-02-13, 18:07
כן אבל היצרן יהיה מוכן בכלל לדבר שלא לדבר על לתת הנחה ובלעדיות רק אם המפיץ הקטן בארץ יראה מכירות בכמות מינימלית או יתחייב לכך.

motorica.net
13-02-13, 15:38
מאגלייט רוכבים על תהילת העבר, לטעמי האישי היום יש מוצרים טובים ה-ר-ב-ה יותר.
לצערי מנסיון.

raanan
13-02-13, 23:44
מאגלייט רוכבים על תהילת העבר, לטעמי האישי היום יש מוצרים טובים ה-ר-ב-ה יותר.
לצערי מנסיון.
+1
המלך הוא עירום, מאגלייט=זבל !
נמאס לי לשלוח את הפנס היקר לתיקונים חוזרים (עם האחריות לכול החיים) שלדעתי נכנס בדלת אחת, מעוכב שבועיים ויוצא מהדלת השניה בדיוק איך שנכנס.
תלונת לקוח, תקלה חוזרת או טופס מעקב לטיפול/תיקון, לא שמעו על זה כלל.

פנסים חד פעמיים סינים ב 20 ש"ח מעכשיו עושים עבודה מצוינת אצלי.

רענן

yes1952
14-02-13, 07:54
אני חייב להגיב על הנושא
למען הגילוי הנאות-כאמור בחתימה אני בעל חנות למתנות
אני לא מחזיק בכוונה תחילה מספר מוצרים למשל מגהלייט או ויקטרוניקס-מהסיבה הפשוטה-כאן בארץ הם מתומחרים גבוה לטעמי
יש מוצרים חילופיים מצויינים,
קניות באיביי ודומיו-זה טוב למוצרים שאינם ברי החלפה או זקוקים לאחריות
אנו כאן כמו באי-מצספר התושבים בארץ מבחינת מסחר הינו לא כלכלי-
אי אפשר לייצר ל 8 מיליון תושבים במחיר ייצור ל250 מיליון=כלכלכה פשוטה
עדיין
חווית הקניה והשרות האישי שווים את ההפרש לדעתי ברוב המקרים
ומילה נוספת=ההגנה על פרטי הקונה-כבר היום יש פריצות למאגרי המידע של אתרי האינטרנט-כמה מדווחים?כלום
הצעתי-בידקו באופן שוטף את רשימת החיובים שלכם --
אני אישית מאוד אוהב את הלקוחות שנכנסים אלי ואומרים לי -"באינטרנט זה יותר זול"התשובה"אין בעיה קנו שם"
אני לא מתחרה בענקים-אני גאה בחנות שלי במוצרים שאני מוכר ובשירות שאני נותן
ואני חייב לציין שאני מתחרה באישטח ברמת השירות שהם נותנים-הם היו המורים שלי כלקוח מאוד מאוד מרוצה(עד היום ובעתיד)
וכן אני משתדל לא להחזיק אותם מוצרים שיש להם (פנסים כלי עבודה קטנים(לדרמנים) וכו')וגם במוצרים זהים כגון מצתי זיפו או סכיני הישרדות
יש מקום לכולנו
אך לשבת ולכתוב על פערי מחירים?
לא מתאים לכם?על תיקנו
תכתבו על השירות על הטיב על היחס ההוגן
מצית זיפו רגיל עולה בארצות הברית 17.5 דולר (יש מדבקה)כאן בארץ מחירו למעלה ממאה שקלים בחנות
אבל ערכה המכילה שעון זיפו ומצית עולה שם 199 דולר וכאן 690 ש"ח למה?התשובה אצלי בחנות
עידן ידידי
תמשיך לתת שירות כפי שאתם יודעים לתת.ותמשיך להפציץ עם מבצעים-זה טוב לכולנו

Saar
19-02-13, 07:54
יוסי,
בלי להתייחס אליך ספיציפית או לעידן (אישטח) שדרכו קניתי בעבר והייתי מרוצה.
מילה לגבי פריצות למאגרי מידע, הלקוח (כל לקוח) מבוטח כנגד גניבות מסוג זה.
באיביי וברוב אתרי העולם, קונים בעזרת פייפל, כחלק מעבודתי הוצאתי הרבה מאוד כסף דרך פייפל ועדיין, בכל פעם שיש סכום מעל רף מסויים, מתקשרים אלי מפייפל לודא שההוצאה מאושרת. כמובן שקניה בכל סכום דרך פייפל מבוטחת אף היא.
מבחינת שירות, זה תלוי, היו לי 2 מקרים בהם נדרשתי לאחריות במהלך השנים האחרונות (2 מקרים מתוך עשרות/מאות קניות) ומקרה אחד בו דרשתי החזר מפייפל.
ב 3 המקרים האלו קיבלתי שרות ללא תחרות.
(נגן MP3 שעלה 8 דולר כולל משלוח והפסיק לעבוד אחרי חצי שעה, המחיר זוכה לאחר אימייל, יחידה פנימית למזגן של הצירוקי, היה חשד לנזליה ממנה לאחר 3 חודשים, נשלחה אלי יחידה חדשה בעלות דמי המשלוח בלבד, ומול פייפל נותן שירות שלא סיפק את השירות - הכסף הוחזר בתהליך קצר. לשם ההשוואה, במהלך השנה קניתי לבני טאבלט מאחת הרשתות הגדולות והמוכרות בארץ, לאחר 10 חודשים הוא שבק חיים (הטאבלט), הרשת איבדה את המכשיר שנמסר לה. לקח 3 חודשים לקבל זיכוי עבורו וגם זה רק לאחר ששלחתי להם מכתב אזהרה לפני תביעה...)

אני מאמין שהתחרות מול איביי אפשרית, גם לעסקים קטנים בארץ, בשבוע שעבר חיפשתי שעון, ראיתי G SHOCK שמצא חן בעיני, כמובן שמיד פניתי לאיביי, להפתעתי, המחיר בארץ היה זול יותר - יבואן רשמי של קסיו ולכן רכשתי בארץ (גם במקרה הזה, דרך אתר האינטרנט של החנות, אני מקווה לקבל אותו בקרוב ולהשאר מרוצה :) ).

בקיצור, אני מאחל לבעלי העסקים בארץ הצלחה, באופן אישי, אני קונה היכן שמשתלם לי, ואני שמח מאוד אם זה בארץ אבל לא נרתע מחו"ל.
לדעתי זה שינוי שבעלי עסקים חייבים להבין, רוב הקהל הצעיר לא נרתע מרכישות בחו"ל ופערים לא הגיוניים לא יתקבלו בברכה.
סער

פהושם
20-02-13, 21:24
אגב, לגבי נושא האחריות, האחריות היא בינלאומית ולכל החיים.
ולכן לא ממש משנה היכן קנית.
אותו הדבר נכון לגבי הרבי מותגים בינלאומיים מהסוג הזה.
בזמנו, לפני כמה שנים, רכשתי לי את המגלייט לד עם השלוש סוללות AA.
בארץ הדגם לא נמכר, אולם היבואן קיבל את המכשיר לתיקון ללא בעיה.

יחד עם זאת, באמת במשך שנתיים המכשיר היה בתיקון 3 פעמים וכל פעם לקח כחודשיים עד שקיבלתי אותו בחזרה.

raanan
21-02-13, 00:25
אגב, לגבי נושא האחריות, האחריות היא בינלאומית ולכל החיים.
ולכן לא ממש משנה היכן קנית.
אותו הדבר נכון לגבי הרבי מותגים בינלאומיים מהסוג הזה.
בזמנו, לפני כמה שנים, רכשתי לי את המגלייט לד עם השלוש סוללות AA.
בארץ הדגם לא נמכר, אולם היבואן קיבל את המכשיר לתיקון ללא בעיה.

יחד עם זאת, באמת במשך שנתיים המכשיר היה בתיקון 3 פעמים וכל פעם לקח כחודשיים עד שקיבלתי אותו בחזרה.

שים לב לתגובה 9, אנחנו חולקים וסובלים מאותו זבל ממותג !
אני התייאשתי והפסקתי לשלוח אותו לתיקון.

רענן

-->